Kantin İşletmeciliği Yardım ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek

arkadaşlar 900 öğrencilik bir okulun kantin ihalesini aldım öğrenci ailelerinin genelinin durumu iyi fakat ben kantin konusunda acemiyim hiç bir bilgim yok öğrencilerin ilgisini nasıl kantine çekebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olun lütfen şimdiden bütün değerli tahribat üyelerine teşekkür ederim 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

şuan kantinler nasıl bilmiyorum ancak. kantinde bok püsür herşeyi bulundur ve 1 liralık malı 2 liradan sat sike sike alacaklar.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

şuan kantinler nasıl bilmiyorum ancak. kantinde bok püsür herşeyi bulundur ve 1 liralık malı 2 liradan sat sike sike alacaklar.

arkadaşım derdim öyle çok kar etmek felan değil kazancımın helalinden olmasını iştiyorum sadece öğrencilerin dikkatini çekebilsem yeter fazlasında gözüm yok :):):) ama teşekkür ederim fikirlerin için 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam lise mi bu yaş ortalaması ney?

Yemekhanesi varsa orayı sabote etmekle başla bence musil falan kat yemeklere, satışların patlama yapar

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Kantinlerde içeceklerin çoğu yasaklandı.Kola,İce Tea,Cips,dondurma falan yasak diye biliyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam lise mi bu yaş ortalaması ney?

Yemekhanesi varsa orayı sabote etmekle başla bence musil falan kat yemeklere, satışların patlama yapar

arkadaşım ilk okul kantini 1  2  3  4  5  6  7  8 inci sınıflAR VAR SADECE YEMEK HANESİDE YOK :):):)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    Kutengri bunu yazdı

Kantinlerde içeceklerin çoğu yasaklandı.Kola,İce Tea,Cips,dondurma falan yasak diye biliyorum.

cola ve cips yasak diğerleri hakkında bi bilgim yok arkadaşım ilgin için teşekkür ederim :):):)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Icinden oyuncak cikan hediyeli,paketleri suslu falan bir seyler satmaya calis.

Bi ara duduklu sekerler vardi, ilk okul cocuklarinin dikkatini ceker boyle seyler.

Bortubocek sever
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

kantinden başka alışveriş yeri yokki okullarda yani ilgi çekmeye çalışma zaten senden alıcaklar alacaklarsa onun için rahat ol 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    Bloom bunu yazdı

Icinden oyuncak cikan hediyeli,paketleri suslu falan bir seyler satmaya calis.

Bi ara duduklu sekerler vardi, ilk okul cocuklarinin dikkatini ceker boyle seyler.

tamam arkadaşım denerim teşekkürler :):):)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    çevrede ucuz restorant falan yoksa kasma bide veresiye vermeye bak ilkokul sonuçta bugün parası olmaz yarın olur bide kim kimin annesi babası öğren hatta palyaço falan getir biz görmedik bebeler görsün
Toplam Hit: 6166 Toplam Mesaj: 39