folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kapladığı Maddenin Adı

Kapladığı Maddenin Adı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

bu bana lazım olucak zaten yazımda unutmayim :D iyi oldu la başka şeylerde kullana bilirim.

Yakarız Bu Gezegeni...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

ismailca bunu yazdı:
    -----------------------------

bu bana lazım olucak zaten yazımda unutmayim :D iyi oldu la başka şeylerde kullana bilirim.

zaten bende başka yerde kullancam güzel işçilikle herşey yapılabilir vallaha

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

güzelmişde sadece kontol için nasıl sürecek o arabayı anlamadım + olarak hadi kaplamasını anladık 

diğer işçiliklerini fabrika gibi nasıl yapmış bunun bir tarifi olması gerekiyor garip :S 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

güzelmişde sadece kontol için nasıl sürecek o arabayı anlamadım + olarak hadi kaplamasını anladık 

diğer işçiliklerini fabrika gibi nasıl yapmış bunun bir tarifi olması gerekiyor garip :S 

menegerlik gibi bişi oyunda..

işçilik cidden oturup sağlam uğraşırsan zamanla maharet kazanabiliyorsun..emin ol bu adamın yaptığı çok çok basit ve kolay

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

mavi maddeyi soruyorsan büyük ihtimalle çelik macunun ön yapıştırıcısı yada nasıl desem astar macunu gibi bişi...sanırım köpük malzenin erimemisi için vs. deolabilir...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

polyester dicem ama rengi mavi... sert olsun diye içine toz felan mı koymus acep?

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n3xt
    n3xt's avatar
    Erkek

Polyesterin cesitli renkleri vardır oyuzden mavi olması sorun degil kırmızı olanları bile var ben turkiyede kırmızı gordum =) Sonrada spatula ile uzerine surdugu sey celikmacunu olabilir. Uzerindeki carbon fiber gorunumu kesinlikle boyadır carbon fiber degil cesitli orneklerini youtube da bulabilirsiniz tul gibi bir kalıp ve beyaz boya ile cok guzel carbon fiber gorunumu yapıyorlar =)

İş kurma işi biraz uzun sürdü. ben askere gitmicem demedim ki lan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Güzel Oluyorsonda Malzemeyi ÖGrenin Bende Şişme Kadın Alıp Ete Kemige Büründürmeyi Planlarım Hep Daha Güzel Olur XD

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Malzemeyi arkadaş söylemiş de ben bi daha söyliyeyim :D.O madde epoksi reçinedir o kıl kıl olan şeylerse cam elyafı.Discovery de bir program vardı araba yapıyorlardı işte o arabaların body kitlerini kille ilk önce kazıyıp sonra kalıba bundan döküyorlardı mis gibi çıkıyordu ;)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

vallaha aslında yaklaşık 100 tl ye geliyor malzemeler ama ne kadarlık ne yapılabilinir tartışılır tanıdığı bu işiş yapan varmı ?

bide bu kaplama konusuyla ilgili daha fazla video paylaşımı yapalım bulabilen varsa

Toplam Hit: 2755 Toplam Mesaj: 31