folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kaplumbağa Kanı

Kaplumbağa Kanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    geçen tv de çıktı. ufak bir tüp kanı iki veya üçyüz tl ye satıyormuş. doktorlar inanmayın böyle şeylere diyordu.tabiki sizlerin durumunu bilemem. insanın başına gelmeyince bilmiyor. yüce rabbim bu mübarek günde şifa verir inşallah.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

Alternatif tıp psikolojilk olarak mı bilmem ama bir cok insana iyi geldiğini cevremden biliyorum..

Umarın annende ise yarar 

Acil Sifalar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

bugrahan45 bunu yazdı:
    -----------------------------
    geçen tv de çıktı. ufak bir tüp kanı iki veya üçyüz tl ye satıyormuş. doktorlar inanmayın böyle şeylere diyordu.tabiki sizlerin durumunu bilemem. insanın başına gelmeyince bilmiyor. yüce rabbim bu mübarek günde şifa verir inşallah.

ben diyorum ki işte tmm inanmayın diyorlar ama kullanan hasta neden hala devam etsin ki bi deişiklik yoksa neden 100 lira 150 lira vermeye devam etsin kanser hastalarına bi CA 125 kan deger testi yapıyolar ve bu kanı kullananların CA 125 kan deger testleri gayet normal bi şekilde çıkıyor kullanmaya ara verenlerin ise yüksek çıkıyo bakalım denicez görücez bizim de çiftlik var çiftlikte kaplumbağa doldu :D bulan getiriyor bulan getiriyor

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

şu bir gerçek ki kanseri yenmenin %70 psikolojik.

yane o adam kanı şifa diye almış beynini programlamış buna ve kanı alınca iyileşicegini beynini koşulladıgı için kanı alınca düzelme olmuş.

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    piskolojikte ola bilir dediginiz gibi ama işte bakıcaz ..

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun kardeşim Allah acil sifalar versin.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

fisek bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:
    hacı gerçekten kaplumbağa kanı iyi qeliyorsa tıp neden bunu reddetsinki..kabullenmesin ki. Alır incelerler varsa öyle birşey evet doğrudur derler. Ondan parada kazanırlar.. Belkide bu kan iyi gelecek diyerekten içiyor herkes psikolojik olarak beyinleri hastalığı yenmesine neden oluyore ? :D

avrupada satılan bi kanser ilacının içinde ısırgan otu ve kamplumbağa kanı bulunuyor .

Himm.. Demekki insanlar hemen iğleşmesin ilaçlardan alsınlar diye söylemiyolar :D 

Allah acil şifalar versin...

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hocam çok çok geçmiş olsun öncelikle..

Konu hakkında bilgim yok fakat hani her kaplumbağa türü olmuyodur konu doğruysa bile..

Onu iyice bi araştırında durduk yere daha berbat etmesin sonra..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

6 ay kadar hastanede Lösemili hastaların tedavi gördüğü bölümde çalıştım.İnsanlar aklınıza gelmeyecek yüzlerce alternatif tedavi yöntemleri peşinde koşuyorlar.

Gözlemlerim;

Asla umudunu kaybetme: Çalıştığım dönemde 60-70 yaşında bu hastalığa yakalanmış insanlar günlerce haftalarca yoğun bakımda komada kalıp daha sonra tekrar servise çıktıkları oluyordu.Yoğum bakım bir son değil.

Temizlik: Normalde katater bölgesinin hergün steril şekilde pansuman ve temizliğinin yapılması gerekli ancak devlet hastanelerinde yeterli iş gücü olmadığı için bu iş sallanıyor.Bu yüzden çok dikkatli olun, hasta ile görüşmelerde mutlaka maske kullanın zaten hasta sürekli maske taksın çünkü hastanın ilerliyen dönemlerinde vicut direnci sıfırlanacağı için önceden kapılmış virusler nüks edebilir ve ne yazıkki bu tür hastaların yaşamını kanserden çok bu yan etkiler tehtit ediyor.

Alternatifler: Mümkün olduğunda iyi araştırmalar sonucu steril yolları deneyin her şeye atlamayın.

En büyük tedavi : Allahtan ümit kesilmez.

Allah acil şifa versin.Moralinizi mümkün olduğunca yüksek tutun ve hasta her ne kadar "takmıyorum rahatım aman.. " şeklinde davransada emin olun onlar bu durumda psikolojik olarak en çok yıprananlardır.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Köpekbalığı kanı daha ii olur bence kanser olamdıkların duymuştum

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 22522 Toplam Mesaj: 29