folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kara Kuvvetleri Ve Hun İmparatorluğu

Kara Kuvvetleri Ve Hun İmparatorluğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    spacheata bence sen insanların dikkatlerini çekerek kendine piyasa yapmak popülerlik yaratmak istiyorsun.. din ile ilgili konu oluyor milletin kutsala laf ediyorsun tsk konusu geliyor Milletimizin kutsalına laf ediyorsun. ben bilgiliyim ben okurum ben görürüm havalarındasın ama dikat et o kadar yukardan inersen bidaha doğrulman zor olur...

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    yok canım ne küfrü sadece arkadaşa biraz tarih okumasını ve araştırmasını ve tsk rahatsızlığının bir an önce geçmesi konusunda temennide bulunduk ama yok ben saçmalamaya devam edicem dersede yolu açık olsun ne diyelim

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar bu isin temeli, kaynagi nedir? Hemen sovmeye baslamissiniz. Sizinde akliniz aliyor'mu? "Kara Kuvvetleri"?

"Kara Kuvvetleri" tesekkulunun cikis tarihini bilen bir arkadasimiz yorum yapsin. Aksi takdirde karsilikli sovusmeye gidecek ve konu baltalanacak.

hacı kaynak verdik ya, bundan büyük kaynak mı arıyorsun

http://www.kkk.tsk.mil.tr/GenelKonular/Tarihce/ 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

bu ülkede niçin? ''toplumun en güvendiği kurum anketi'' yapılır 

niçin böyle bi ankete gerek duyulur? başka ülkelerde böyle bi anket yapılırmı? yada bu anket ne kadar doğrudur ve kimler katılır bu ankete? ne kadar bilimsel bi ankettir?

şimdi beni yanlış anlamayın mesele güvenmek güvenmemek değildir... niçin güvenip güvenmediğini sormaktır?

ve niçin belirsiz aralıklarla bu anket tün basında yayılır.. aaa demek güveniliyormuş denir?

yoksa bu darbelere bilinçaltı bi meşruiyet kazandırma adına psikolojik çalışmamıdır? 

inanç perdesi ne kadar kalınsa, akıl güneşi o kadar geç doğar..(s.çetin) 

Ayrıca çok şekersin :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Spacheata bunu yazdı:

niçin böyle bi ankete gerek duyulur? başka ülkelerde böyle bi anket yapılırmı? yada bu anket ne kadar doğrudur ve kimler katılır bu ankete? ne kadar bilimsel bi ankettir?

şimdi beni yanlış anlamayın mesele güvenmek güvenmemek değildir... niçin güvenip güvenmediğini sormaktır?

ve niçin belirsiz aralıklarla bu anket tün basında yayılır.. aaa demek güveniliyormuş denir?

yoksa bu darbelere bilinçaltı bi meşruiyet kazandırma adına psikolojik çalışmamıdır? 

sen haklısın :| 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Spacheata bunu yazdı:

he diyin geçin :)

ne alakası var bu konunun, biz ne paylaşıyoz sen neden bahsediyorsun, bunun için ayrı bir konu açmalısın :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

peki sana bi soru

KKK nın kuruluş tarihi bu olmasaydı onun yerine hangi tarih alınacaktı?

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı:

Kuvayi Milliye tabikide 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    bahsedilen kara kuvvetleri , Türkiye Cumhuriyetinin kara kuvvetlerimi ? Turklerin kara kuvvetlerimi ?

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    bahsedilen kara kuvvetleri , Türkiye Cumhuriyetinin kara kuvvetlerimi ? Turklerin kara kuvvetlerimi ?

Türkiyelilerin kara kuvvetleri 

Toplam Hit: 3675 Toplam Mesaj: 51