folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karadeniz Turları Hk.

Karadeniz Turları Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Müritler ,

Ekim ayında bir haftalık  vaktim var ve arabam yok. Karadeniz Turları aracılığıyla Karadenizi gezmek istedim

Fakat gel gör ki jolly vs gibi firmaların turları pek benim içime sinmedi. Amacım Rize ve Trabzonu görmek özellikle Rizenin yaylalari.

Rize hakkında bilgisi olan arkadaşlar yaylalara toplu taşıma ile ulaşım var mıdır yada Rize içi günü birlik yayla turlar düzenleniyor mu?

Yaylalar = Ayder, Huser, kavron, avuser, pokut, koç düzü, gito badara, verçenik vs 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

hiç gitmedim ama 

sezon dışı toplu taşıma zorlar  diye düşünüyorum . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Şurayı inceleyebilirsin..

https://www.instagram.com/nayinotours/

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Toplu ulaşım yok sadece turlarla gidebilirsin.İstediğin her yaylaya günü birlik turlar var. Sen kalacak yerini ayarladıktan sonra istediğin yaylaya çıkarsın. Hatta turların çoğu günde 2-3 yaylaya gidiyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Toplu ulaşım yok sadece turlarla gidebilirsin.İstediğin her yaylaya günü birlik turlar var. Sen kalacak yerini ayarladıktan sonra istediğin yaylaya çıkarsın. Hatta turların çoğu günde 2-3 yaylaya gidiyor

Hocam kalacak yer Rize şehir merkezinde otel falan buluruz öyle gözüküyor. Birde gelmeden önce ayarlamak istiyorum da bildiğin iletişim adresi var mı?

Ayrıca Rizeye gelmek için Ekim sonu uygun olur mu acaba 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    Twitter bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

Hocam kalacak yer Rize şehir merkezinde otel falan buluruz öyle gözüküyor. Birde gelmeden önce ayarlamak istiyorum da bildiğin iletişim adresi var mı?

Ayrıca Rizeye gelmek için Ekim sonu uygun olur mu acaba 

Var hocam özel mesaj attım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

bu ay kendi aracımla tur yaptım. özellikle çocuk falan yoksa kendin uğraşmanı tavsiye etmem. bul herhangi bir tur güvenilir olanlardan, detay iste, hoşuna giden bütçene uyanla anlaş git. diğer türlü hem yorucu hem zaman kaybı. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

yaylaların hepsi aynı. ayder ve huser yaylasına git yeter.. çatköt pokut yaylası da güzel ayrıca onun yol güzergahı da güzeldir.. taş köprüler vs.

https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1C4nBS4-QBM2m0uN2_HWMqg0MKsMX9A71&usp=sharing

hanımköyde hepsine gittiydim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Tatilbudur ile 1 haftalık tura katılmıştım guzeldi aydere falan çıktık ama bazi yaylalara ekstra ücret ödeyip çıkarıyorlardı

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Sana gönderdiğim arkadaşla konuş onun turlarına katıl. Gideceğin yaylaları önceden araştır üstte arkadaşın dedği gibi hepsi aynı değil tabiki hepsi birbirinden farklı.

instagramda o konumlarda atılmış fotolara bak,çoğusunda kafe salıncak vb gibi bazılarında ekstrem bölgeler de mevcut.ön Bilgi fayda sağlayacaktır

Rize merkezde otel ya da kalacak yer ayarlarsan tur arabaları dibinden kalkar istedğin yere rahatça gidersin. Eğlenceli oluyo yeni arkadaşlıklar vb güzel. Etkinliklere denk geldin mi tadından yenmez

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Yanına bi tane yağmurluk mutlaka al 😅 bi de bazen hava çok serinliyor. Bi tane de ince montlardan al. Benden sana tavsiye :)

Zipling yapmadan da dönme :P

Darkparadise tarafından 30/Ağu/21 23:43 tarihinde düzenlenmiştir

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
Toplam Hit: 1303 Toplam Mesaj: 13
rize