folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karakola Saldıran Teröristlerin Cesetleri, Derede Yüzüyor :)

Karakola Saldıran Teröristlerin Cesetleri, Derede Yüzüyor :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Derede%20PKK%20cesetleri%20yüzüyor
    Derede PKK cesetleri yüzüyor

Terör örgütü üyeleri kapana kıstırıldı. Aktütün karakoluna saldıranların cesetleri Herki deresinde yüzüyor.

Terör örgütü PKK'ya darbe üstüne darbe. Hakkari'nin Aktütün Jandarma karakoluna saldıran teröristleri sıcak takip sonucu 11 terörist daha öldürüldü.

Teröristlerin cesetlerini sınıra çok yakın olan Herki deresine attıkları belirlendi. Böylece cuma gününden bu yana toplam 30 terörist öldürüldü.

Telsiz konuşmaları dinlenenn teröristlerin yiyecek ve sağlık malzemesi yardım talep ettikleri ortaya çıktı.

Bilindiği gibi 200 kişilik bir PKK'lı grup Aktütün karakoluna saldırmış çatışmalarda 6 asker şehit olurken ilk temasta 19 terörist

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Çok iyi. Allah daha çok versin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    dewamını beklerız

sokayım onun tezine...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

xous bunu yazdı:
    -----------------------------
    dewamını beklerız

Öldürülen PKK'lı sayısı 30'u buldu

Karakola saldırarak 6 askeri şehit eden PKK’lı teröristle ağır darbe.. Saldırının ardından 19 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonlarda, 11 PKK'lı daha öldürüldü.

Aktütün Karakolu'na saldıran PKK'lılardan öldürülenler 30'u buldu. Yaklaşı 20 PKK'lı da yaralandı. Teröristlerin dinlenen telsiz konuşmalarında, ölen PKK'lıların cesetlerini, Türkiye sınırına yakın Herki Deresi’ne attığı belirlendi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kandil'deki örgüt kampına hava operasyonunda ağır darbe yedikten sonra Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’ne bağlı Aktütün Köyü’ndeki Jandarma Karakol Komutanlığı’na 9 Mayıs gecesi saldıran bölücü teröristlere, bir darbe daha vuruldu. Zap, Çemço ve Avaşin kamplarında toplanıp Basyan Vadisi'ni kullanarak Aktütün Jandarma Karakolu yakınlarına gelerek uçaksavar, roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldıran yaklaşık 200 kişilik teröriste anında verilen karşılıkla 19 terörist öldürülürken, 6 Mehmetçik şehit olmuştu.

Bölücü teröristlerin saat 18.30’da düzenlediği saldırının ardından hava destekli başlatılan ve sabahın erken saatlerine kadar süren operasyonlarda, sık sık sıcak temaslar sağlandı. Sikorsky helikopterlerin bölgeye indirdiği özel komando ve jandarma özel hareket timleri, kobra ve süper kobra helikopterlerin kaçış güzergahlarını kapattığı teröristlerden 11'i daha öldürürken, 20’den fazla terörist de yaraladı.

CESETLERİ HERKİ DERESİNE ATTILAR

Mehmetçiğin bölgedeki kapsamlı operasyonun ardından PKK’lı teröristlerin aldığı darbenin boyutları ise dinlenen telsizler konuşmalarıyla ortaya çıkıyor. Teröristler kendi aralarında yaptıkları telsiz konuşmalarında 30’dan fazla arkadaşlarının öldüğünü ve 20’den fazla da yaralının olduğunu; ölen teröristlere ait cesetlerin de bir kısmının Aktütün Köyü’ne yakın olan Kuzey Irak sınırlarındaki Herki Deresi’ne atıldığı belirtildi.

YİYECEK SIKINTISI ÇEKİYORLAR

Üst düzey bir askeri yetkili, Aktütün Jandarma Karakolu’na saldıran terörist grubun tamamen imha edilmesi için bölgedeki operasyonların hız kesmeden sürdürüldüğünü söyledi. Sayıları 200 civarında olduğu tahmin edilen teröristleri tüm geçiş güzergahlarının kapatılması yüzünden yine telsizlerden yapılan anoslarla teröristlerin sık sık diğer gruplardan acil sağlık ve yiyecek talabinde bulundukları belirlendi.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cica_608
    cica_608's avatar
    Erkek

telsiz konuşmaları,telefon bağlantıları dinleniyor...

senin şuan telefonun kapalıyken bile dinleniyor.senin telefonunun dinlendiğinden haberin varda pkk nın telsizlerin dinlendiğinden haberi yok 

selam naber <br> yeniyimmmmmmmm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    cica_608 bunu yazdı:

senin şuan telefonun kapalıyken bile dinleniyor.senin telefonunun dinlendiğinden haberin varda pkk nın telsizlerin dinlendiğinden haberi yok 

Hocam zaten hep böyle olur. Örneğin birileri seni dövdüyse sen soranlara böyle dersin'' 5 kişi daldı 2 sini halletim 3 cüde beni dövdü'' yani illa bişiler yaptıgını soylicen yoksa sana olan güvenleri gider. Tabi hiç kimseyi dövemeden direk dayak yemekte var.Haklı olsan bile. Acaba ABD bir sonraki operasyonunda sonuçlarını verdi mi:P 

Long Live Turkey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    cica_608 bunu yazdı:

bazen o telsizdeki konuşmaları can havliyle yaptıkları için, artı dinlenmesini pek önemsemiyorlar öyle durumlarda yoksa başka çare yok güvercinle posta yollamalılar yoksa, o zaman da TSK'nın özel güvercinleri onların güvercinlerini çeker :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

dirileri su yüzü görememiş bari cesetleri görsün :D

puhahaha kirletmişlerdir lan suyu :F

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    hepsini gebertmek lazım bunların.. bu arada haber yarım kalmış

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    güzel haber cesetlerin devamını bekliyoruz...

Abra Kadabra
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    bunları görüpte hala pkk da kalanların anasina slmlar gönderioruz

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
Toplam Hit: 2573 Toplam Mesaj: 14