Karanlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Hayatımda en çok isteğim dışımda astrale çıktığımda korkmuştum, korkuda dolayı hemen istemsiz olarak geri dönmüştüm. geri dömdüğümde kalbim acayip hızlı çarpıyodu. Resmen 3,5 atmıştım.Sonra astrali araştırmaya başladım,biçok defa bilinçli çıkmayı denedim,çıkamadım. Sonra astral beni bozar bi daha yapmayı denemicem dedim (:

Çok fazla gökgürültüsünden tırsıyodum. böyle havalarda hemen yatağa girip yorganı üzerime çekiyodum. Bi gün tırsacak bişey yok, basit bi hava olayı dedim kendime çıktım balkona,o günden beri tırsmıyorum aksine böyle havaları daha çok seviyorum...

Her Hakkım Saklıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

karanlıktan yada asırı sessızlıkden korkma ıcgudusel bırsey bızden oncekılerden kalma bırsey tamamen psıkolojık :) bu boyle aktarıyo kusakdan kusaga her ınsan da olan bırsey bızım cocuklarımızda bızım cocuklarımızın cocuklarındada gorulecektır dedıgım gıbı tamamen psıkolojık :)

ben nıye korkmuyorum :( cok kotu bırsey bıseylerın korkusu olmaması heyecanı olmaması :( yanı benım korkularım boyle seyler degıl

hıc korkmadım karanlıkdan aksıne keske hep gece olsa yada sessızlıkten o urkutucu sessızlık dınlendırrı benı yada yukseklıkten sırf buyuzden hep en ust katda oturdum hatta asagısı ceker benı yukardan bakarken hosuma gıder yalnızlıgada oldukca duskunum ondan da hıc korkmadım yanı hıc boyle korkularım olmadı benım :(

ayy ustumde garıp bı huzun gordum :))) ıyy

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    valla hocalar periyodik olarak 2 günde bi karabasan geliyo bana.ilk zamanlar çok korkardım korkudan dua bile edemezdim.sora dua edebilmeye başladım.şimdi geldimi siktir git flan diyorum çok alıştım :)
    şu an tek korkum yükseklik korkusu karanlıktan flan korkmam.ama yükseklik var ya öldür daha iyi a.k ıyy :S

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Koka isi bilmiyorsun ,kufur edecegine,sirtina mesaj falan yaptir ,bosuna gelmiyor ise yarasin :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    yaw bu astral seyaheti bi beceremedim bunun yolu yordamı nedir hocam bi anlatsanız hani formda var demeyin mantıklı yolları nedir nasıl yapılır ilk baslangıcta ne yapmak lazım

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    karanlık bilmedigim gormedigim tanıyamadıgım bir dusmanım war gibi geliyor karanlık..var olmadıklarına emin oldugum yaratıklar goruyorum karanlıkta her yanımı sarıyorlar ama asla bana dokunmuyorlar.. ve klostrofobim var ama biraz astım bunu eskiden metroya binmeye bile korkuyordum:S

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anti_usa
    anti_usa's avatar
    Erkek
    hacı bu astral işi kafama yattı bi deneyim bakalım noulyo :)))))

T.C. Anayasası Madde3:Türkiye Cumhuriyeti, Devleti ve Milleti ile bölünmez bir bütündür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    İnsan karanlıktan korkmasının sebebi...karanlıkta ne oluyor ne var acaba o sımsıyah golgenın arkasında, ve o anda en cok korktugu bı yaratık veya onu etkıleyen bı sımayı dusunur . Ya o o karanlıktaysa ? diye...yanı ınsan bılmedıgı gormedıgı seylerden her zaman korkar...cunku hakkında bı fıkrı yoktur...ve olabılecek en koptu ıhtımalı dusunur...o yuzden bılmedıgımız ve gormedııgmız karanlıktan korkarız...
    ama karanlıkta bellı bı sure oturduktan sonra bı bakarsınkı bısey yokmus hepsı senın içinin fessatlıgıymış :D...bende karanlıktan korkmam....ama yukseklık korkusu benı kotu edıo..bıde eskıden denızden korkardım suda bogulmaktan....bogulurken caresızce bogulusunu seyretmek benı cok urpertırdı( tabı o zamanlar yuzmeyı bılmedsıgım ıcın korkardım :D)...su anda bıraz korkarım ama eskısı kadar degıl...

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anti_usa
    anti_usa's avatar
    Erkek
    hoca bu astral seyahet işini www.astralseyahat.com 'da anlatıyolar bi bak istersen.....

T.C. Anayasası Madde3:Türkiye Cumhuriyeti, Devleti ve Milleti ile bölünmez bir bütündür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

korkunun kaynagi yanlizliktir,
    karanliktan yanliz oldugu icin korkar, kopekten yanliz oldugu zaman korkar, yuksekten bile yanliz oldugu zaman korkar
    eger yaninda biri varsa veya yaninda birinin olmasinin verdigi haz ile insan korkularini bastirir.

fareden hemen hemen herkes korkar, ama bizden daha cok korkan birini gordugumuz zaman fareden niye korkuyon der ustune gider, kedi olayi ayni, kopek olayi ayni.

yanlizliktir fobinin kaynagi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 4045 Toplam Mesaj: 36