folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde | 2011 | Brrip Xvid | Türkçe Dublaj

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde | 2011 | Brrip Xvid | Türkçe Dublaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde | 2011 | BRRip XviD | Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1298650/

Vizyon tarihi: 19 Mayıs 2011
    Yönetmen: Rob Marshall
    Orijinal adı: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
    uzun metrajlı film ABD . Tür: Macera , Komedi , Fantastik
    Süre: 141 dk Yapım yılı: 2011
    Dağıtımcı: UIP Türkiye

Oyuncular

Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, devamı

Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp) tehlikeli sulardaki bol aksiyonlu macerasına dördüncü film ile geri dönüyor. Gençlik Çeşmesi'nin bulunması için İngiltere Kralı'na hizmet etmeyi reddeden Sparrow, kentte kendi adıyla gemisine mürettebat toplayan sahte bir kaptanın olduğunu öğrenir. Sahte kaptanı kovalarken, karşısındakinin aslında geçmişinden geri gelen güzeller güzeli Angelica (Penelope Cruz) olduğunu anlar. Angelica da Kral ile aynı şeyin, sonsuz yaşam sağlayan Gençlik Çeşmesi'nin peşindedir.
    Gençlik yıllarında kalan aşkı ve Angelica'nın şimdiki sahtekar yönü arasında gidip gelen kaptan Jack Sparrow, bir anda kendisini korsan Karasakal’ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne’de eşir düşmüş halde bulur.
    Kralın tarafında ise esir düşen mürettebatı Gibbs ve ezeli rakibi Kaptan Barbossa da ellerindeki tek haritadan yola çıkarak çeşmeye giden yolu ve ayin rituelinin yapılması için gereken diğer 'malzemeleri' toplama niyetindedir. Aynı hedefe giden iki farklı korsanın yolu gözyaşlarını hiçbir şey için feda etmeyen deniz kızlarını avlarken kesişecektir...

Uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip serinin devam filminde, ikinci Kaptan Hector Barbossa rolüyle usta oyuncu Geoffrey Rush, Kaptan Jack’in eski dostu Joshamee Gibbs rolüyle Kevin R. McNally, güvenilir bir misyoner rolüyle Sam Claflin ve gizemli bir deniz kızı rolüyle Astrid Berges-Frisbey de rol alıyor.

Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Rob Marshall’ın üstlendiği “Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde” ile serinin dördüncü filmine imza atarken, korsanlar bu film ile ilk kez 3 boyutlu olarak beyazperdeye geliyor...

http://www.wupload.com/folder/428037

http://turbobit.net/448vh5orsaxa.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

hocam tesekkrler ama malesef yine fileserver linkleri varmi diye sorcam ? :)

Bilişim Uzmanı Programmer & WebDesigner
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dilimi seviyorum bu yüzden diziler hariç türkçe izliyorum. güzel paylaşım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

HD'si 1 çıkmadı gitti, caps'ler videodanmı? görüntü kalitesi çok önemli ya bir filmde, bu filmi 3 kere indirdim hep bu sorunu yaşadım :))

isterse hiç konuşmasınlar ama görüntü güzel olsun :(

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:
    -----------------------------

HD'si 1 çıkmadı gitti, caps'ler videodanmı? görüntü kalitesi çok önemli ya bir filmde, bu filmi 3 kere indirdim hep bu sorunu yaşadım :))

isterse hiç konuşmasınlar ama görüntü güzel olsun :(

bluray war 30 gb indircen mi :)

Pirates Of The Caribbean On Stranger Tides 2011 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 7.1 - 

332ruxi.jpg%20%28500×700%29

Size 30.08 GB (32,299,224,954 bytes)

00787bc782615ca1.png%20%281920×1080%29

26c119541a65d5b1.png%20%281920×1080%29

817e4d4877d0acd6.png%20%281920×1080%29

173f41ce52b88de7.png%20%281920×1080%29

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Dublaj ile orijinal bir değil ya özellikle Depp'in sesi. :) Bu arada Barbossa, Kaddafi'ye çok benziyor. :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

torrent varsa hemen indiriyorum :D:D Nice nice..

edit. BluRay'se afiş hariç diğer caps'lere gerek yok, istersen onları editle :D Link yeterli :P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

edit. BluRay'se afiş hariç diğer caps'lere gerek yok, istersen onları editle :D Link yeterli :P

görüntü farkını hissetmeni istedim :)

zamunda üyeligin varmı hoca

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde | 2011 | Bluray | 720p | Dual

Karayip%20Korsanları:%20Gizemli%20Denizlerde%20|%202011%20|%20Bluray%20|%20720p%20|%20Dual

http://www.imdb.com/title/tt1298650/

Vizyon tarihi: 19 Mayıs 2011
    Yönetmen: Rob Marshall
    Orijinal adı: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
    uzun metrajlı film ABD . Tür: Macera , Komedi , Fantastik
    Süre: 141 dk Yapım yılı: 2011
    Dağıtımcı: UIP Türkiye

Oyuncular

Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, devamı

Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp) tehlikeli sulardaki bol aksiyonlu macerasına dördüncü film ile geri dönüyor. Gençlik Çeşmesi'nin bulunması için İngiltere Kralı'na hizmet etmeyi reddeden Sparrow, kentte kendi adıyla gemisine mürettebat toplayan sahte bir kaptanın olduğunu öğrenir. Sahte kaptanı kovalarken, karşısındakinin aslında geçmişinden geri gelen güzeller güzeli Angelica (Penelope Cruz) olduğunu anlar. Angelica da Kral ile aynı şeyin, sonsuz yaşam sağlayan Gençlik Çeşmesi'nin peşindedir.
    Gençlik yıllarında kalan aşkı ve Angelica'nın şimdiki sahtekar yönü arasında gidip gelen kaptan Jack Sparrow, bir anda kendisini korsan Karasakal’ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne’de eşir düşmüş halde bulur.
    Kralın tarafında ise esir düşen mürettebatı Gibbs ve ezeli rakibi Kaptan Barbossa da ellerindeki tek haritadan yola çıkarak çeşmeye giden yolu ve ayin rituelinin yapılması için gereken diğer 'malzemeleri' toplama niyetindedir. Aynı hedefe giden iki farklı korsanın yolu gözyaşlarını hiçbir şey için feda etmeyen deniz kızlarını avlarken kesişecektir...

Uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip serinin devam filminde, ikinci Kaptan Hector Barbossa rolüyle usta oyuncu Geoffrey Rush, Kaptan Jack’in eski dostu Joshamee Gibbs rolüyle Kevin R. McNally, güvenilir bir misyoner rolüyle Sam Claflin ve gizemli bir deniz kızı rolüyle Astrid Berges-Frisbey de rol alıyor.

Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Rob Marshall’ın üstlendiği “Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde” ile serinin dördüncü filmine imza atarken, korsanlar bu film ile ilk kez 3 boyutlu olarak beyazperdeye geliyor...

Karayip%20Korsanları:%20Gizemli%20Denizlerde%20|%202011%20|%20Bluray%20|%20720p%20|%20Dual

http://www.wupload.com/folder/428692

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

görüntü farkını hissetmeni istedim :)

zamunda üyeligin varmı hoca

Hayır :(((

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

olum o deniz kızları neydi öyle amk...

Toplam Hit: 4007 Toplam Mesaj: 15