folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kardeşler Ama 4 Çocukları Var

Kardeşler Ama 4 Çocukları Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    Evlenerek dört çocuk yapan kardeşler yeni bir tartışmanın kapısını araladı.

ENSEST İLİŞKİ TARTIŞMASI...

Almanya'nın Saksonya eyaletinde yaşayan Patrick S. ve Susan K. kardeş olmalarına rağmen evlenerek ortak dört çocuk sahibi oldu. Ülkede şimdi yakın akrabalar arasındaki evliliğin suç olup olmadığı tartışması yapılıyor. Almanya'da ensest ilişki yasalara göre suç sayılmasına rağmen ikili bu ilişkiden vazgeçmedi. Patrick S. ensest ilişki nedeniyle iki yıl hapis yattı. Çift ilişkilerinde bir yanlışlık olmadığını savunuyor. 

Ancak şu anda Almanya'da değişik bir tartışma yaşanıyor. Ensest ilişki gerçekten suç mu? Dava şimdi anayasa mahkemensinde görülecek. Anayasa mahkemesinin vereceği karar merakla bekleniyor.

Eğer mahkeme ensest ilişkinin suç olmadığı yönünde bir karar verirse, Alman yasalarına göre akrabaların birbirleriyle ilişkiye girmeleri de suç olmaktan çıkmış olacak.

link

yuh a.k kısmetleri cıkmamış ve abi kardeş evleni vermişler ıyy

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Saksonya eyaleti mi ? :/ (Haberi Normal Karşılamak lazım, Eyaletin İsmi Bile Başka Şeyleri Çağrıştırıyor :) )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    harbi ya:))

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekinalp
    ekinalp's avatar
    Erkek

Kıyamet âlâmetleri birer birer gerçekleşiyor.İnsanlar iyice sapkınlaştı olmayacak şeyler yapmaya başladılar.

Allah bu insanlara akıl, fikir versin sonumuzu hayır etsin.Diyecek başka birşey bulamıyorum . . .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    adamların oturduğu eyaletin isminde meymenet yok bi kere :/

Gel bili bili gates
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    insan kardeşine o gözle nasıl bakabilir ? bunların psikolojisinde bi bokluk var.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    alman deil mi bunlar.her türlü pislik beklenir bunlardan

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    lan karı 4 tane doğurana kadar nerdeydi bunlar :D hadi erkekle erkek kadınla kadın evleniyor almanyada ama bunada çüş yani...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

mutlularsa sölicek bi söz düşmez bize x)

he derseniz karsımısın karsıyım ama olan olmus zaten :D

yeni evlenmiş olsalar nese dicem :D karı 4 tane dogurmus sadece bi haber niteligi tasır artık x) 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    ekinalp bunu yazdı:
    -----------------------------

Kıyamet âlâmetleri birer birer gerçekleşiyor.İnsanlar iyice sapkınlaştı olmayacak şeyler yapmaya başladılar.

Allah bu insanlara akıl, fikir versin sonumuzu hayır etsin.Diyecek başka birşey bulamıyorum . . .

-----------------------------

Kıyatmet alemetlerinin %99 u 150-200 yıldır gerçekleşiyor.Ecüsle mecus gibi gerçekleşme ihtimali %-0.0 gibi şeyler hariç.  

Ama zaten eyalet ismindende belli. İmam ..surursa cemaat ne yapmaz :))

Long Live Turkey..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

batiyoruz yavas yavas :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 9331 Toplam Mesaj: 40