folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karışık Bir Durum (!)

Karışık Bir Durum (!)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Ya şimdi bitanesi bi facebook açmış bi kız var adı lazım değil kıza anabacı kayıyormuş. Geçenlerde kızla sevgilisi

gelmişler arkadaşıma  çökmeye kalkmışlar.Arkadaşıma demişlerki o facenin sahibi sensin. Neymiş efendim adamın

hacker tanıdığı varmış da facebookta küfür edenin bizim mahalleden biri olduğunu tesbit etmiş Ip den mi neyden .

Yani sormak istediğim böye birşey mümkün mü ? Yoksa adam sallaıyormu ? ( Top bide yanında 3 tane adam

getirmiş.) Eğer öyle birşey yoksa bende onun kapısına EML yi götürcem :F

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    haha yedim bende....Hacker(!) tanıdıgının küfür edenin ipsini ögrenebilmesi için facebook serverlarından birine girmesi gerekiyor.Hadi girdi diyelim sence bu adam bu kadar iyiyse küfür edeninde pcsine girip msn'ini felan ögrenip kim oldugunu bulamazlarmı?Bulurlar.Üstüne üstelik ip bilinse bile sanırsam Alcatelin TTnet içinyaptıgı özel bir yazılım var onunla konumu bulunuyor.İpyi bilerek sadece hangi santrala baglı oldugunu ögrenirler o kadar.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    Girin cocuklara bence cekin kenara dövün iyice sonra adamla gelmenin nası bişe olduğunu ne sonuclar doğurucağını anlasın totoşlar.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Herkesin de hacker arkadaşı oldu artık ya :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Baba ben Adanadaydım adamların belinde silah varmış amq S: Adam zengin bebesi bilion mu. Ama yanına bırakmam şimdi ona bakion öle bişi yapamaz benim bildiğim ama sorum dedim. Hackerler varken Lamer kafamla akıl yürütmim dedim :F Ama bunu yanına bırakmam değil silah topla gelse bişi edemez. En fazla öldürür :F

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

benımde var heykır tanıdıklarım uzakdan yardım ıstıyorum meseneye baglanıp ordan dovduruyorum herkezlerii akılı olun ulen :W

sız o cocukları dovun bence :D

Rocky Balboa -  Eye of the tiger   dınlıorum bu arada gaza geldım haha xD

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ama bunu yanına bırakmam değil silah topla gelse bişi edemez. En fazla öldürür :F

lan daha nabcak zaten, ben fazla durmıyım forumda gidim yatim en iyisi halüsler görmeye başladımmı nedir :/

all this pain is an illusion...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    Baba ben Adanadaydım adamların belinde silah varmış amq S: Adam zengin bebesi bilion mu. Ama yanına bırakmam şimdi ona bakion öle bişi yapamaz benim bildiğim ama sorum dedim. Hackerler varken Lamer kafamla akıl yürütmim dedim :F Ama bunu yanına bırakmam değil silah topla gelse bişi edemez. En fazla öldürür :F

o zman kar maskesi takın saldırın.

silah falan varsa göstermeyin kendinizi öyle.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Tyler_Dayi bunu yazdı:

4eye bunu yazdı:
    Ama bunu yanına bırakmam değil silah topla gelse bişi edemez. En fazla öldürür :F

lan daha nabcak zaten, ben fazla durmıyım forumda gidim yatim en iyisi halüsler görmeye başladımmı nedir :/

HAhaha dayı ya selam :) Dayı ne yapim adamla konuşcam adam akıllı konuşursa yoksa ne yapak :D

Bu arada Kaligula hocam öyle birşeylerde olabilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    facede hesap açıp milletin anasına bacısına kaymayı marifet sanan ezikler bi geçseler elime tüm intikamımı alıcam yemin ediyorum. küfredenler gelenlerse girin korkmayın ama yok küfreden o arkadaşınsa sağlam dayağı haketmiş burda savunulcak bi yanı yok. konuyu sorcak olursan seni yemiş.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Koçarslanlı Holding A.Ş =)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 2967 Toplam Mesaj: 18