folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Kariyer Yolculuğu (Minik Bir Oyun)

Kariyer Yolculuğu (Minik Bir Oyun)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba. Bilenler vardır belki, ben bir rehber öğretmenim. Üniversite yıllarından beri hobi olarak masaüstü yazılımla uğraşıyorum. Çoluk çocuk iş güçten arta kalan zamanlarda uğraşıyorum ve uzun zamandır da bakmıyordum. Geçen ay birisi browser oyun yazan yok mu diye başlık açmıştı. Aklıma geldi ben de vb.net diliyle bişeyler yazayım dedim, tycoon tarzı severim. Belki siz de seversiniz diye paylaşmak istedim. Kendime yazdığm bir oyun ama dışardan nasıl algılanır, nasıl geliştirebilirim, mobil oyuna çevirsek nasıl olur vs fikirlerinize ihtiyacım var.

En baştan söyleyim grafik çok az, tycoon tarzı olduğu için dert etmezsiniz umarım :)

KARİYER YOLCULUĞU (BETA) İNDİR! (275 mb)

..........................................................

temizdir, kanıtı aha da bu:

https://www.virustotal.com/gui/url/0f3ce2c44fc67a2a0a58344dcf7d66f071a70bf018be179b76c39fb3b25ce0a4/detection

not: framework 5 istiyor program, o yüzden açılmayabilir. aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

https://www.gezginler.net/indir/net-5-0.html

kuytul tarafından 08/Ara/23 17:08 tarihinde düzenlenmiştir

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

Linkte problem var sanırım hocam indirmeye çalışınca indirmiyor. linki elle yazarak indirdim eline emeğine sağlık test edeceğim birazdan

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    kapil bunu yazdı

Linkte problem var sanırım hocam indirmeye çalışınca indirmiyor. linki elle yazarak indirdim eline emeğine sağlık test edeceğim birazdan

evet, düzelttim şimdi.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Açabildiniz mi arkadaşlar? Kullananlar fikrini paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler 😊

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

ben açamadım ki :)  dll dosyalar var sadece

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı

ben açamadım ki :)  dll dosyalar var sadece

içinde exe dosysı da vardı. Şimdi baktım klasörün içinde var. Setup dosyası yapmadım, rarladım sadece :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Açamadım hocam. .NET kur diyor OK diyorum ama gelişme yok. senin attığın linkten indirdim ama sorun aynı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

.net kurdum ama yine açmıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ben bi basit hale getireyim o zaman. bu geribildirim bile iyi oldu arkadaşlar. inşallah kurulumu kolaşlaştırırım :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

bende açıldı oyun biraz oynadım fena değil ama geliştirilmesi lazım baya hocam, biraz zaman geçirdim oyunda.

bir de kasa kısmında toplam tl değeri gibi bir alan da olmalı, diğer türlü neye paramın yeteceğini bilemedim kendim hesaplamak zorunda kaldım :)

bir de hoccam kariyer planlaması kısmında mühendis diplaması almıştım sonra bir de dükkan alayım dedim diplomam iptal oldu :))) ben yatırım amaçlı alacaktım dükkanı meğerse kariyerim değişti. sonra tekrar mühendis olmak için bir daha diploma almak zorunda kaldım

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

bende açıldı oyun biraz oynadım fena değil ama geliştirilmesi lazım baya hocam, biraz zaman geçirdim oyunda.

bir de kasa kısmında toplam tl değeri gibi bir alan da olmalı, diğer türlü neye paramın yeteceğini bilemedim kendim hesaplamak zorunda kaldım :)

bir de hoccam kariyer planlaması kısmında mühendis diplaması almıştım sonra bir de dükkan alayım dedim diplomam iptal oldu :))) ben yatırım amaçlı alacaktım dükkanı meğerse kariyerim değişti. sonra tekrar mühendis olmak için bir daha diploma almak zorunda kaldım

oyunu açabildiğine çok sevindim :)

geliştirilecek durumu anladım, oralara ayar vericem. kasa güncel durumu, meslek değişirken eğitimi unutmaması gerektiği bunlar mantık hatası oluyor aynı zamanda. O kadar detaylı düşünemedim :)

kariyer nasıl ilerler onu biraz oyun hakkında menüsünde yazdım. ordan bilgi alabilirsin.

yatırım kısmı hoşuna gitti mi? gerçekçi mi? oyunda yatrıım yapmadan hedefe ulaşmak çok zor çünkü. gerçek hayatta da öyle :))

kuytul tarafından 09/Ara/23 14:12 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1614 Toplam Mesaj: 16
tycoon kariyer yolculuğu masaüstü oyun