Karneler??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anka_kusu_1635
    anka_kusu_1635's avatar
    Erkek
    3 zayıfla geçtim ortalama 3,55 amına koduğumun matematikçisi 45 düştüğü halde sözlüye 30 verip 1 düşürdü böyle oruspu çocuğu biliyonuzmu varsa söyleyin bana evini bombalicam ama çocuklarına acıyorum

hatyatın anlamı çıldırmakmıdır yoksa intahara sevdalanmakmı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    walla lise bitti tşkkr aldım

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    Ortalamayı bilmiom ama lise 3 e geçtik bakam hade hayırlısı.şu lise 2 dönemi cok deli oldu.ne geldiyse başıma bu dönem geldi aq.eğer bir sene hazırlık okumasaydım şimdi öss ye gircektim :D

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ilk dönem taktir ikinci dönem teşekkür.evdekilere ortalamayı gösterip taktir die yutturcaktım peder yedi annem yemedi :q
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ben daha karneyi alamadım amk okulda 3karne hatalı basılmıs biriside benim amk sans iste lise biti bakalım ne pok yicez simdi :S

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    yanlışlıkla teşekür almışım :S allah matçıdan razı olsun.

bu arada tt amcanın bilgisayar verdiği ineklerden biri sıra arkadaşım çıktı :D tam yakınıma vurmuşlar a.q. nolurdu biraz sağa kaydırsalardı

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ACEVENTURA
    ACEVENTURA's avatar
    Erkek
    ben 2 zayıf bekliyodum iki derstende geçmişim teşekkür aldım okul bitti artık

H.T.M.L How To Meet Ladies
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    Ben bi gittim hocam nerdesiniz ya sabahtan beri arıyom hoca al karneni dedi bi baktım teş alalallalalal dedim hocam bune :D
    teşş belgesi dedi oley be dedim :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    okul boyunca sınavlara girip bos kagıt veren biri olarak ortalama ile gectim.(4.09):D

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    xxx_simiyagov_xxx aynı kader bendede var geometri analtik geometri matematik hiçbirinden anlamıyom hepsi bomboş ismimi yazıyom bitanede 1/2 yazıyom bütün kağıtlara 02 veriyolar ama sonuc olarak bende geçtim
Toplam Hit: 3352 Toplam Mesaj: 31