Kart Ücreti (HESAP İŞL.MASRAFI)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

işbank ta vadesiz tl hesabım var.hesap işl.mas. adı altında kestikleri kart ücretini almaları yasalmı?

yasal değilse paramı nasıl geri alabilirim.ayrıca öğrenci olup olmamak neyi değiştirir.aöf de öğrenimine devam edenler öğrenci statüsündemidir?

alabiliyorsam geçtiğimiz yıllara ait kart ücretlerinide geriye alma şansım varmıdır?

zaten 3 kuruşa çalışıyoruz aq.bide kart ücreti kesiyorlar bu sene 30 tl yi bulmuş.

twitter.com/KezzapliMakarna
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

öğrenci olduğunu kanıtlayıp  dilekçe ile alabilirsin

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

alamazsın.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bilie_jean bunu yazdı:
    -----------------------------

işbank ta vadesiz tl hesabım var.hesap işl.mas. adı altında kestikleri kart ücretini almaları yasalmı?

yasal değilse paramı nasıl geri alabilirim.ayrıca öğrenci olup olmamak neyi değiştirir.aöf de öğrenimine devam edenler öğrenci statüsündemidir?

alabiliyorsam geçtiğimiz yıllara ait kart ücretlerinide geriye alma şansım varmıdır?

zaten 3 kuruşa çalışıyoruz aq.bide kart ücreti kesiyorlar bu sene 30 tl yi bulmuş.

evet hocam alırsın 2 yıl aöf boyunca hep geri aldım

öğrenci belgesi al 2 satır dilekçe 1 haftaya kadar para iade :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Öğrenci kimlik fotokopinle gidip bi dilekçe yazacaksın bi sonraki aya iade edecekler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    GokYeleliBozkurt's avatar
    Erkek

öğrenci belgeni bağlı olduğun şubeye götürmen yeter ben şimdi işbankasından geliyorum 30 Tl mi iade edecekler ve önümüzdeki 2 sene yani okuduğum sürece de işletim ücreti kesemeyecekler.kesinlikle iade ediyorlar. alamazsın vs diyenlere bakma sen git yaptır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Peki bu sadece iş bankasına has bi durum mu? Finansbank'tan da alabiliyor muyuz?:)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

işbankasında öğrenciye awantaj daha büyük kredi kartınıda hesap kesintinide alabiliosun

yalnız maaşını işbankasından alıosan zorluk çıkarırlar öğrenci belgen konusunda +zaten maaş aldığın hesaptan hesap işletim ücreti alamazlar 

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

işbankasında öğrenciye awantaj daha büyük kredi kartınıda hesap kesintinide alabiliosun

yalnız maaşını işbankasından alıosan zorluk çıkarırlar öğrenci belgen konusunda +zaten maaş aldığın hesaptan hesap işletim ücreti alamazlar 

bahsettiğim hesaba maaşım yatıyor.yinede kesmişler.bakalım bu hafta öğrenci belgemle birlikte gidip bi dilekçe yazayım.

ayrıca 2009 yılındada öğrenciydim.2009 a ait kart ücretini geri alabiliyormuyum?

twitter.com/KezzapliMakarna
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bilie_jean bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

bahsettiğim hesaba maaşım yatıyor.yinede kesmişler.bakalım bu hafta öğrenci belgemle birlikte gidip bi dilekçe yazayım.

ayrıca 2009 yılındada öğrenciydim.2009 a ait kart ücretini geri alabiliyormuyum?

hocam maaşa bağlı olan hesaptan kesemezler itaraza her türlü hakkın war geçen yılda kestilerse maaş aldığın halde gene hakkın war 

dewdim dewrildim geldim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peki gold kart için de işletim ücreti iade edilirmi,

yani genel geçer birşeymi bu öğrenciden hiç bi banka hesap işletim ücreti alamaz mı?

9200 feetde alınan ilk nefes...
Toplam Hit: 2638 Toplam Mesaj: 18