folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Kartal Göz , Ölüm Yarışı Tarzı Ve Korku Filmi Önerileriniz...

Kartal Göz , Ölüm Yarışı Tarzı Ve Korku Filmi Önerileriniz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Arkadaslar piyasada ne kadar film var çoğunu izledim . izlediklerimin çoğu dandik. İçlerinden en beğendiklerim Kartal Göz Ve ölüm yarışı  bu tarz filmler arıyorum. Ve insanı derinden etkileyen 1 hafta etkisinden kurtulamayacağım korku filmleri arıyorum. bana 5-6 tane film önerebilirmisiniz.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Punisher War Zone
    Rock'n Rolla
    Slumdog Millionaire
    Duplicity

Korku pek izlemem ama bu filmler izlenilmesi gerekenlerdir. Son zamanlardaki filmler arasında en iyiler diyebilirim..

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    kötü ruh eski bi film ama hala olsa izlerim korkunçtu yov.çömez yazısı silinmiş hayırlısı olsun :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    saol ama alnımıza yoktan yere kara leke yedik. Yanlış anlaşılmadan dolayı :D.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

hocam daha dün gece izledim punisher war zone fena bi film değil öyle kan görüyorsun birazcık. jason statham'dan kaos filmini öneririm gayet süper bir filmdir. gene jason dan banka işini öneririm. transporter serisini izlemediysen gayet süperdir. bölge 13 filminide izleyebilirsin oda heyecan verici bir film. korku filmi olarakta benim bugune kadar bir kez bi filmden korkmuşluğum vardır oda dabbe amatörce bir film olsada genel açıdan güzel..

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

Korku filmi olarak önereceklerim..

shutter (tayland yapımı)

suspiria (italyan yapımı)

Haute Tension (fransız yapımı)

son izlediğim 3 film..

daha fazla bilgi için de ruhalti.com bakmanı öneririm.. izleyip incelediğim filmler orda..

bir de filmleri nasıl bulabilirim diye sormayınız lütfen :)

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Dün bir korku-gerilim izledim.

Adı : martyrs

http://www.imdb.com/title/tt1029234/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    kartal gözü dun aksam bu saatlerde ızlıyodum guzeldir izleyin bazı yerlerınde höö bu kadarda olmaz dıyceksıniz ama sonra dusunceksıniz lan acaba olabılırmı dıye ama sonucta bılım kurgu guzel fılım hayal ürünü 8)

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Musallat

Aynalar

tavsiye ederim :)

www.tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Rec diye bir film var,ispanyol yapımı güzeldir baya tavsiye ederim.Mirrors(aynalar) iyi,aklıma geldikçe yazarım,bu aralar baya izledim korku

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Arkadaslar Söylediklerinizin %90 nını izledim. Aynalar filmini gecen hafta izledim.söyledikleriniz için teşekkür ederim. izlemediğim %10 luk kısmı sipariş verdim bügün gelcek onları izledikten sonra yine sizlerden film önermenizi isteyecem saolun varolun...

Toplam Hit: 2773 Toplam Mesaj: 12