folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Kartal Gözüyle Milliyetçilik - Cazim Gürbüz (Kitap Tavsiyesi)

Kartal Gözüyle Milliyetçilik - Cazim Gürbüz (Kitap Tavsiyesi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    ershn bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

Cazim Gürbüz'ü baz alarak milliyetçilik yapacak adamın aklına şaşarım arkadaş ben.

zaten cazim beyi baz almıyoruz. kitapta kimlerin milliyetçi olduğu vs. il ilgili yazdığım ilk mesajdaki içeriğe dikkatli göz atınız. Cazim bey kitabı kimlerin baz alınması gerektiği üzerine de yazmış.. ben bu kitapta (Türkçülük açısından) yazılanlardakini rehber cazim beyi de bu uğurda çabalayan günümüzün en önemli Türkçülerinden biri sayarım.

Serdengeçti'ye hakaretler savuran Ulukayın Dergisi'nin yayın kurucularından Emre Koşak'a övgüler yağdıran adamı günümüzün «en önemli» Türkçülerinden görmek Türkçülüğe hakarettir.

Serdengectiyle ilgili bu sayıda çıkacak yazı mevcut alıp okuyunuz... kendine Türkçü diyen Atsız kadar Gökalpçide olmalı...

Bir soytarının hem de Türkçe'den habersiz bir soytarının yazmış olduğu «Serdengeçti ve Milliyetsiz Milliyetçilik» yazısını mı tavsiye ediyorsun bana? Serdengeçti'nin o adı nasıl aldığını bilmez midir bunu yazan kişi? Daha fazla konuşmaya gerek yok.

Allah Türktür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    ershn bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

Cazim Gürbüz'ü baz alarak milliyetçilik yapacak adamın aklına şaşarım arkadaş ben.

zaten cazim beyi baz almıyoruz. kitapta kimlerin milliyetçi olduğu vs. il ilgili yazdığım ilk mesajdaki içeriğe dikkatli göz atınız. Cazim bey kitabı kimlerin baz alınması gerektiği üzerine de yazmış.. ben bu kitapta (Türkçülük açısından) yazılanlardakini rehber cazim beyi de bu uğurda çabalayan günümüzün en önemli Türkçülerinden biri sayarım.

Serdengeçti'ye hakaretler savuran Ulukayın Dergisi'nin yayın kurucularından Emre Koşak'a övgüler yağdıran adamı günümüzün «en önemli» Türkçülerinden görmek Türkçülüğe hakarettir.

Serdengectiyle ilgili bu sayıda çıkacak yazı mevcut alıp okuyunuz... kendine Türkçü diyen Atsız kadar Gökalpçide olmalı...

Bir soytarının hem de Türkçe'den habersiz bir soytarının yazmış olduğu «Serdengeçti ve Milliyetsiz Milliyetçilik» yazısını mı tavsiye ediyorsun bana? Serdengeçti'nin o adı nasıl aldığını bilmez midir bunu yazan kişi? Daha fazla konuşmaya gerek yok.

Sizin gibi kendine Türkçü diyenler oldukça Türkçüler bölünmeye devam eder , cemaat kazanır... armudun sapı üzümün çöpü.....

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

bildigin milleti ateşlemek için yazılmış bir kitap bu zaten yazar kendi ile çelişmiş yazdıklarıyla ortaya tez atıp sonrada çürüten bir yapı göstermiş kitapda bu kafada devam ederse bu ülke ne diyeyim hayırlısı be gülüm :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

4- Bugünün milliyetçisi, İslam’ı; Hoca Ahmet Yesevî’ce, Yunus’ça, İmam Maturidi’ce, İmam-ı Azam’ca algılayıp uygulamalı, Ziya Gökalp’in “Din’de Türkçülük” ilkelerini güne uyarlayarak göğsünü gere gere savunmalıdır.  

milliyetçi biri neden islam ı savunmak zorunda? :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

4- Bugünün milliyetçisi, İslam’ı; Hoca Ahmet Yesevî’ce, Yunus’ça, İmam Maturidi’ce, İmam-ı Azam’ca algılayıp uygulamalı, Ziya Gökalp’in “Din’de Türkçülük” ilkelerini güne uyarlayarak göğsünü gere gere savunmalıdır.  

halbuki mikliyetciligi yok sayan bir dindir islam :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arnavutr
    arnavutr's avatar
    Erkek

HAZAR_HAN ve  ershn hocam neden tartışdığınızı açıklayabilirmisiniz?

arnavutr tarafından 15/Eki/13 12:49 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

İslam yok saysada bu ülkenin beğenilsede beğenilmesede kültürü islam kültürüyle harmanlanmıştır. Ben şamanistim ama bu ülkede misyonerlik yapan herkese karşıyım. kişi ancak kendi araştırmasıyla din değiştirebilmeli... parayla vesaire kandırmalarla yapılacak olan her türlü duruma karşıyım.... 

Baturay_Turkmen tarafından 24/Kas/13 14:03 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

İslam yok saysada bu ülkenin beğenilsede beğenilmesede kültürü islam kültürüyle harmanlanmıştır. Ben şamanistim ama bu ülkede misyonerlik yapan herkese karşıyım. kişi ancak kendi araştırmasıyla din değiştirebilmeli... parayla vesaire kandırmalarla yapılacak olan her türlü duruma karşıyım.... 

şaman diye bir din (hala) var mı ya ? Peygamberiniz kitabınız tanrınız var mı ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Hacım TR deki saman lar çakma saman.  

Sorsanız 1 rituel gerçekleştirmemistir. Tanrı Gök tur

Umay erlik vs vs diye de minik tanrılari vardır Gök un. Atsız zaman değildi dini belli değildir ancak dini Bayramları kutlayan birisi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı

Öyle de işte nerde bulacağız o milliyetçiyi.

Biz olalım , bizi bulsun arayanlar :)

xxx
Toplam Hit: 2265 Toplam Mesaj: 21