folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kartvizit Tasarımı Yapan Sitesi Olan Bi Arkadaş Vardı

Kartvizit Tasarımı Yapan Sitesi Olan Bi Arkadaş Vardı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Zarf, irsaliye, fatura vb. işler yaptırılacaktır sitede bu işle uğraşan arkadaş vardı, kimdi acaba fiyat alacaktım, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

He üstad buyur benim :) kartvizitciyiz.com du ama ilgilenmedim kapandı. Sen pm at istediğin özelliği vereyim istediğin fiyatı

Edit: İlgilenmedim kapandı derken domain ücretini ödemedim kapandı :) bekliyor öyle tekrar almamı :) 

sezginari tarafından 04/Kas/15 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

bende yapabilirim hocam 

https://www.behance.net/cetinterbiyeli

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar istediklerim ve iş için yapılması gerekecek olan şartlarım da bunlardır,

1-Yapılan işe kesinlikle fatura kesilmeli, fatura basıldığı için maliye kayıtlı olmak zorunda,

2-Ürünler Gaziantep' e gelecektir, kargo ücretine karışmam hepsi içinde fiyat verin, (Mng kargo ile anlaşmamız var kargo göndermezden önce fiyat alırsanız onlarda yardımcı olurlar,)

3-İşin kesin bitiş tarihi benim için önemli,

4-Anlaşırsak paranın bir kısmını gönderirim, geri kalanını ürünler teslim edildiğinde, (İstenirse ürünlerin hepsi elime geçtiğin de tamamını aynı gün gönderirim,)

5-Mümkünse hepsini yapan tek bir kişi olsun yani tasarımı yapıp dışarıda ayrı olarak matbaya bastırmasın,

6-Anladığım kadarı ile birden fazla kişi uğraşıyor bu işle, o yüzden fiyat tekliflerinizi özel mesaj olarak atın arkadaşlar, ayrıca dışarıdan da fiyat teklifi alıyorum çok afaki bir fark olmazsa TBT den bir arkadaşa yaptırmak isterim,

http://s9.postimg.org/t6y39rjcv/image.png

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam Sipariş Fişinin özelliklerini söyler misin nasıl birşey istiyorsun ? Yani ebat olarak.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Yanılmıyorsam faturayı sirketin olduğu ildeki matbaa basabiliyor 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@ sezginari 

A5 olacak oda üstat,

@ taekwondo

O konuda bilgim yok, muhasebeciye sorarrız üstat,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

He üstad buyur benim :) kartvizitciyiz.com du ama ilgilenmedim kapandı. Sen pm at istediğin özelliği vereyim istediğin fiyatı

Edit: İlgilenmedim kapandı derken domain ücretini ödemedim kapandı :) bekliyor öyle tekrar almamı :) 

sezgin iyidir tavsiye ederim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

İyi fiyat versin o zaman, ayrıca memnum kalırsam katalog basım işi ve bu ürünlerden kaşe ve kartvizit hariç ortalama yılda 2 kere daha olur, ona göre fiyat verin arkadaşlar,

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam eve yeni geçebildim birazdan veririm teklifi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Eyvallah Üstad :) 

Toplam Hit: 1374 Toplam Mesaj: 15
kartvizit