folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kasa Çatur Çutur Yandı İş Büyüdü Yardım Gerek.

Kasa Çatur Çutur Yandı İş Büyüdü Yardım Gerek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

müridler köy okulunda bilgisayar öğretcem diye kasıyom;

bugun açma kapama uygulaması yaparken çocuk açma düğmesine bastı açılmadı sonra bende bastım 2 seferhiç bi belirti yok sonra bakarım dedim yan bilgisayar geçirdim bidaha ellemedik 5dk geçti. arkam dönükken duvarda favai fişek benzeri ışıklar yüksek tonda çatur çutur elektirik patlamaları falan oldu hemen prizini çektim.

sonra içini açtım herhangi bi yanık parça görmedim ama prize bi daha takcak cesaretide yakalayamadım :D.

elimde 3 çalışan bilgisayar vardı kaldı 2.

çıkışda başka bi iş milli eğitime gitmişken bundanda bahsediyim diyip elektirikdeki yükselip alcalmalardan dolayı yandı (geçen haftada modem yandı) demiş bulundum napıcaz falan yaparken bi anda kendimi şube müdürünün bana odasında "- yarın tutanak tutun dava açalım elektirik şirketine " derken buldum.

tam sorunun kaynağını bulmadan işin şube müdüre gitmesi kötü oldu.

asıl meseleye gelirsem. kasa neden yanmıştır hangi parçalar gitmiştir. yardımcı olursan çok makbule geçer.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çocuklar arkadaki voltaj anahtarıyla oynamış olabilir mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

itiraf ediyorum sene 1998 o bilgisayarın kırmızı voltaj düğmesini ben indirmiştim:) ve kasadan dumanlar yükselmişti:)

eğer okuldan bir öğrenciyse kızma hocam ona:)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

itiraf ediyorum sene 1998 o bilgisayarın kırmızı voltaj düğmesini ben indirmiştim:) ve kasadan dumanlar yükselmişti:)

oha! aynı yıl ben de o kırmızı voltaj ayarıyla oynayıp kasayı patlatmıştım :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Bende yedim o boku emine hoca diye lanet bi pc hocamız vardı ona zimmetlediler 4 tane pc sene 96 filandı, zimmetine alınca bastım 110 volta, suratını görmeliydiniz sonrasında daha da kafayı taktı bana seni asla geçirmicem deyip durdu birinci dönem boyunca bana, ama entellektüel zekamla baş edemiyordu, sonra 15 tatilde geberiyormuş bi kazadan epey gelemedi okula bi gün geldi ben olsaydım şimdi bu sınıfta olamazsın gibi cahilce laflar etmişti, bende yav he he demiştim, onu ve anasınıfında lanet bi kadın hoca vardı, oda bana kafayı takmıştı, ben ağır derecede disleksiyim bu anlamıyorum diye neler ederdi bana, ulan şu gün olmuş halen disleksiden çekiyorum, bu ikisini şu an yolda ya da ne bilim bi yerde görsem karşıma çıksa yumruk tekme dalarım bayan filan demeden,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Bende yedim o boku emine hoca diye lanet bi pc hocamız vardı ona zimmetlediler 4 tane pc sene 96 filandı, zimmetine alınca bastım 110 volta, suratını görmeliydiniz sonrasında daha da kafayı taktı bana seni asla geçirmicem deyip durdu birinci dönem boyunca bana, ama entellektüel zekamla baş edemiyordu, sonra 15 tatilde geberiyormuş bi kazadan epey gelemedi okula bi gün geldi ben olsaydım şimdi bu sınıfta olamazsın gibi cahilce laflar etmişti, bende yav he he demiştim, onu ve anasınıfında lanet bi kadın hoca vardı, oda bana kafayı takmıştı, ben ağır derecede disleksiyim bu anlamıyorum diye neler ederdi bana, ulan şu gün olmuş halen disleksiden çekiyorum, bu ikisini şu an yolda ya da ne bilim bi yerde görsem karşıma çıksa yumruk tekme dalarım bayan filan demeden,

siz nasıl okullarda okudunuz a.q luxe bak.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    coLin bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Bende anakartı çamaşır suyuna yatırmıştım temiz olsun diye :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

demek ki o yılların modası buymuş hocam:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

siz nasıl okullarda okudunuz a.q luxe bak.

yok be hocam ne lüksü işbankasının hibe ettiği makinalardı.

inanmazsınız ama msdos da renkli çıplak hatun resimlerinin olduğu bi makina vardı çok kavga etmişliğimiz var başında:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

göz hapsinde tutuyom voltajı indirmek yerine kasayı tekmeleme potansiyeleri var benimkilerin.

hikayeler iyimişde çözümü nasıl getirdiler hatırlayan var mı ?

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Power supply değişecek büyük ihtimalle. Ana karta bir şey olmadıysa tabi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2984 Toplam Mesaj: 29