Katibim Üsküdar Piyano Aranjesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Beni birçoğunuz tanıyor şuan konservatuvarda bestecilik bölümünde yüksek lisans yapıyorum. İki arkadaş kanal açalım dedik ben bazı türkülerin piyano aranjesini yapıyorum arkadaş da çalıyor. En son yaptığımı sizinle paylaşmak istedim. Arkadaş 2 yıl piyanoya ara verip yine başladığı için bass sesler biraz duyulmuyor biraz da bizim mix masteringden de kaynaklanıyor olabilir çünkü adam akıllı referans monitörümüz yok. Her neyse umarım beğenirsiniz.

Kanala abone olursanız çok sevinirim.

İlerleyen zamanlarda müzik dersleri anlatıcam besteleme teknikleri falan. Armoni, kulak egzersizleri ve müzik tarihi

https://www.youtube.com/watch?v=Mb_I7ZH2CyI

arkinfes tarafından 27/Kas/17 15:02 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ofiste actim millet istemsizce masaya vurarak ritm tutturdu :)

guzel olmus

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Dokunakli olmus Cökertme. Elinize saglik.

Tavsiye; Ses ve görüntü daha kaliteli olabilirdi. Bir de baslangicta ya da sonda eser ile ilgili bilgi,hikaye verirseniz daha güzel olabilir. 

Diger videolari merakla bekliyorum. Elinize saglik.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    DawnOfDarkness bunu yazdı

Dokunakli olmus Cökertme. Elinize saglik.

Tavsiye; Ses ve görüntü daha kaliteli olabilirdi. Bir de baslangicta ya da sonda eser ile ilgili bilgi,hikaye verirseniz daha güzel olabilir. 

Diger videolari merakla bekliyorum. Elinize saglik.

Under abi teşekkür ederim.

@DawnOfDarkness hocam kameramız video kamera ama el kamerası sony yakın zamanda sony a6300 almayı düşünüyoruz. Ses kalitesine gelecek olursak duvar tipi akustik piyano var yani dijital değil harbi piyano, stüdyo mikrofonu alıp kayıtları ondan alıcaz.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacım ellerine sağlık. şu piyano acayip zor geliyor bana. sol el akor vururken sağ el solo hadi neyse de; sol el ayrı solo, sağ el ayrı solo çalmak ölüm resmen :)

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muco
    muco's avatar
    Erkek

Başarılarının devamını dilerim hocam zevkle dinledim.

Topluluk içinde verilen öğüt öğüt değil hakarettir. Hz Ali
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Hocom maşallah çok güzel çalmışsın. Tebrikler.

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

abone oldum hocam. müzikten pek anlamam ama ofiste çalışırken sözsüz sakin müzikler dinlerim.

bu bağlamda tarzımsın. bundan sonra parçalarının izlenme sayısı hergün 1 arttırılacaktır tarafımdan.

pazar günleri hariç =P

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Bizde anca hasretinle yandı gönlüm falan çalarız. :D Çok iyi olmuş kardeşim. Kıskandım

the man who gets tired after eating a ban
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

İyiymiş 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Hepinize çok teşekkür ederim alışıldıktan farklı yapmaya çalıştım. Çok seslendirdim sıradan akorlarla yapmadım genelde sus,7'li,bemol 5 akorlar kullandım ve modülasyonda yaptım beğendiğinize çok sevindim

Toplam Hit: 1858 Toplam Mesaj: 16
üsküdar türkü piyano beste katibim