Kayıp Döndü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Vatan sağolsun diyor bide arızlık dizboyu sanki vatan uğruna ölmüş çocuk elbet hsabını vereceksiniz ve umarım nasılki siz merhamet etmediyseniz sizede merhamet edilmez ! Uçkurunun zevkine,böyle yapacak birşey yoktu ilkelliğine kapılarak yaptığınız bu hatanın cezasını en ağır şekilde ödemeniz dileğimle..

+ne kadar büyük günah varsa işlemişsin daha da yaşın genç kendine yazık etmişsin şu saatten sonra sana tek tavsiye tövbe etmelisin gözyaşların kuruyana kadar pişmanlık içinde agla ve Allah'ın seni affetmesi için yalvar 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Hocam neden yükleniyorsunuz ki bukadar. Bir hata yapmış. Büyük günahta işlemiş. Ama beddua ederek sizin nekadar dogru birşey yaptıgınız tartışılır.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:

Nikoteen bunu yazdı:
    Vatan sağolsun diyor bide arızlık dizboyu sanki vatan uğruna ölmüş çocuk elbet hsabını vereceksiniz ve umarım nasılki siz merhamet etmediyseniz sizede merhamet edilmez ! Uçkurunun zevkine,böyle yapacak birşey yoktu ilkelliğine kapılarak yaptığınız bu hatanın cezasını en ağır şekilde ödemeniz dileğimle..

+ne kadar büyük günah varsa işlemişsin daha da yaşın genç kendine yazık etmişsin şu saatten sonra sana tek tavsiye tövbe etmelisin gözyaşların kuruyana kadar pişmanlık içinde agla ve Allah'ın seni affetmesi için yalvar 

ağlamasına ne gerek var saçmalıga bak... tövbe etsin işlediginin farkında olsun ve bir daha yapmasın... bunu yapan adam zaten bi şekilde yol ayrımına gelir velev ki kötü yolu seçti vay haline ama çok daha güzel bir yola da girebilir...

arkadas sana gelince bir bok yerken dikkatli ol artık akıllanmıssındr

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bakınız, Oynaşmayı Fingirdeşmeyi, Erkeklere Kendi İsteğiyle Atlayan Kızlar için bişey demiyorum, Onlar Hayatlarını Karma Kurallar Üzerine Kurmayı Seçenlerdir.

Siz Siz Olun Sakın aaa Sakın, Bir Kızı Seni Seviyorum, Seninle Evlenecem, Yuva Kuracaz Falanmış Fistanmış Gibi Tertemiz Duyguları Kullanarak Kandırıp, Kirletmeyesiniz, Toplumsal Yozlaşma Hat Safhada Zaten. Bu Tür Düşünen Şereften Mahrum Haysiyetten Mahrum Gençliği İpte Sallanırken Görmek İsteyenlerin Başında Gelirim.

Kız Milleti Evde Büyüyen, Gözlerini 18 zinden Sonra Dünyaya açan Güller Gibidirler. Onları Kandırarak Kirleten Haysiyetsizlerede Gereken İlgi Ve Alakayı Gösteren Bireyler Olmanızı Diliyorum. Bu Konudaki Arkadaş Nasıl olmuş Nasıl Yapmış Bilmiyorum, Ama Umarım Yukarda Saydığım Türden Bir Şahsiyet değildir.

Hiç Kimsenin Ama Hiç Kimsenin Hakkı Yoktur, Bir Kızın Hayatını Mahvetmeye Geç Kızı Bir Gencin Seven İki Kişinin Bile Arasına Girmeye Hakkı Yoktur. Ne Ananın Nede Babanın İki Genç Biribirini Sevmiş ise Evereceksin. Bu Kadar Basittir. Gel Kol Kola Takılalım, Filörtmüş, Yok Bilmem Ne Avrupayi Özentilermiş, Geçin Kardeşim, Adam Gibi Seveceksin Leke Getirmeyeceksin, Kız Dediğin Öyle Cumburlop Her Seviyorum Diyenin Koluna Takılmayacak. Kızlarda Kendini Toparlasın Ortalık Timsah kaynıyor Bilsinler yahu.

Neyse Hassas Olduğum Konulardan Biri, Sanırım Üslup Sert Kaçtı. Milletimiz Gençliği Olması Gereken Gençlik Gibi Olmaya Mecburdur.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:
    Hocam neden yükleniyorsunuz ki bukadar. Bir hata yapmış. Büyük günahta işlemiş. Ama beddua ederek sizin nekadar dogru birşey yaptıgınız tartışılır.
    Bunu yapan adam cinayet işlemiş adamdır ben bir inanan olarak zina işleyen adama bile tavrımı koymakla yükümlüyüm kullarından değil sahibinden korkarım böyle bir adama kucak açmayı açıkçası daniska ötesi bir düşünce olarak görüyorum.

Aklını kullanan her adam bunun ya insanların piskoloijisini,düşüncelerini test amaçlı açılan yada zaman geçirmek vakit öldürmek için açılan ya da çocuğu öldürdüm ve bunun ardından vatan sağolsun esprisi yapabilecek kadar geriyim bunu sizde görün diye açılan bir topik olduğunu anlar.Şimdi bu olay gerçekse 1-)Ben Allah değilim ve Allah şahidim olsun ki hiçte affedici biri değiim !

2-)Ben kurallara uyuyorsam uymayan adamın cehennemin dibine kadar yolu var hee sen kendince affedebilirisn buna laf eden yok ama bu adam cehennemde gözlerim önünde cayır cayır yansa bir kürek kömürde ben atarım çünkü adam işlediği cinayeti anlatmış ve ardından vatan sağolsun diyebiliyor bu adamın teselliye değil insalığa ihtiyacı var biraz düşünen insanlar olsaydınız bunu elbet sizde gayet kolay bir şekilde idrak edebilirdiniz.Ama siz olaya sadece büyük pişmanlık duyup rahatlamak için bizlerle paylaşan bir adam var gözüyle bakıuyorsunuz.

Sizin bu tavrınız ancak bu adamın başka bir uçkur derdinde aynısını tekrarlamaya yarar affetmek bizim işimiz değil ben sadece kendi düşüncemle;Cehennemin dibine gitsin diyorum ! 1dklık orgazmı insan hayatından değerli bulan birisinin bence ne kendine nede 1dklık orgazmdan değersiz bulduğu insanlığa bir dayfası olamaz.Bu adamı savunmanızla,konyada 5yaşındaki kızı sobasında yakan kadını savunmanız arasında bir fark göremiyorum pişman olmak hiçbirşeyi değiştirmez affedilmeyecek günah bellidir;Kul hakkı bir yaşama kıymaktan büyük kul hakkı mı var ? Hem manevi anlamda hemde gerçek anlamda bir yaşamın hak'kına kıymış zaten ! Hatasız kul olmaz diye böyle nedeni basit fakat pahası ağır şeyleri işleyenlere kol kanat germek bence gerçekten halen meselenin özünü idrak edememenizden kaynaklanıyor olabilir ancak..

edit:kusura bakma hocam kaptırınca ctrl+enter yapayı unutuyoruz paragraf sonlarında :)

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    Branxian bunu yazdı:
    Bunu yapan adam cinayet işlemiş adamdır ben bir inanan olarak zina işleyen adama bile tavrımı koymakla yükümlüyüm kullarından değil sahibinden korkarım böyle bir adama kucak açmayı açıkçası daniska ötesi bir düşünce oalrak görüyorum.Aklını kullanan her adam bunun ya insanların piskoloijisini,düşüncelerini test amaçlı açılan yada zaman geçirmek vakit öldürmek için açılan ya da çocuğu öldürdüm ve bunun ardından vatan sağolsun esprisi yapabilecek kadar geriyim bunu sizde görün diye açılan bir topik olduğunu anlar.Şimdi bu olay gerçekse 1-)Ben Allah değilim ve Allah şahidim olsun ki hiçte affedici biri değiim ! Ben kurallara uyuyorsam uymayan adamın cehennemin dibine kadar yolu var hee sen kendince affedebilirisn buna laf eden yok ama bu adam cehennemde gözlerim önünde cayır cayır yansa bir kürek kömürde ben atarım çünkü adam işlediği cinayeti anlatmış ve ardından vatan sağoılsun diyebiliyor bu adamın teselliye değil insalığa ihtiyacı var biraz düşünen insanlar olsaydınız bunu elbet sizde gayet kolay bir şekilde idrak edebilirdiniz.Ama siz olaya sadece büyük pişmanlık duyup rahatlamak için bizlerle paylaşan bir adam var gözüyle bakıuyorsunuz.Sizin bu tavrınbız ancak bu adamın başka bir uçkur derdinde aynısını tekrarlamaya yarar affetmek bizim işimiz değil ben sadece kendi düşüncemle;Cehennemin dibine gitsin diyorum ! 1dklık orgazmı insan hayatından değerli bulan birisinin bence ne kendine nede 1dklık orgazmdan değersiz bulduğu insanlığa bir dayfası olamaz.Bu adamı savunmanızla,konyada 5yaşındaki kızı sobasında yakan kadını savunmanız arasında bir fark göremiyorum pişman olmak hiçbirşeyi değiştirmez affedilmeyecek günah bellidir;Kul hakkı bir yaşama kıymaktan büyük kul hakkı var ? Hem manevi anlamda hemde gerçek anlamda bir yaşamın hak'kına kıymış zaten ! Hatasız kul olmaz diye böyle nedeni basit fakat pahası ağır şeyleri işleyenlere kol kanat germek bence gerçekten halen meselenin özünü idrak edememenizden kaynaklanıyor olabilir ancak..

Nikocan yahu, Yazıların arasında arada bir Paragraf Açsana yahu, Okurken Gözlerim Yoruluyor Satırları Kaybetmemek için. Canım benim.

Edit. : Teşekkürler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

:S GEçmiş olsun mu diyim bi cana kıydınız sonuçta doğmamış olsada :S AMa keşke doğsaydı sevdiğin birinden olsaydı adını TBT koyardın :F

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    acaba dier konusu kadar hitt yaparmı :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:
    Bunu yapan adam cinayet işlemiş adamdır ben bir inanan olarak zina işleyen adama bile tavrımı koymakla yükümlüyüm kullarından değil sahibinden korkarım böyle bir adama kucak açmayı açıkçası daniska ötesi bir düşünce olarak görüyorum.

Aklını kullanan her adam bunun ya insanların piskoloijisini,düşüncelerini test amaçlı açılan yada zaman geçirmek vakit öldürmek için açılan ya da çocuğu öldürdüm ve bunun ardından vatan sağolsun esprisi yapabilecek kadar geriyim bunu sizde görün diye açılan bir topik olduğunu anlar.Şimdi bu olay gerçekse 1-)Ben Allah değilim ve Allah şahidim olsun ki hiçte affedici biri değiim !

2-)Ben kurallara uyuyorsam uymayan adamın cehennemin dibine kadar yolu var hee sen kendince affedebilirisn buna laf eden yok ama bu adam cehennemde gözlerim önünde cayır cayır yansa bir kürek kömürde ben atarım çünkü adam işlediği cinayeti anlatmış ve ardından vatan sağolsun diyebiliyor bu adamın teselliye değil insalığa ihtiyacı var biraz düşünen insanlar olsaydınız bunu elbet sizde gayet kolay bir şekilde idrak edebilirdiniz.Ama siz olaya sadece büyük pişmanlık duyup rahatlamak için bizlerle paylaşan bir adam var gözüyle bakıuyorsunuz.

Sizin bu tavrınız ancak bu adamın başka bir uçkur derdinde aynısını tekrarlamaya yarar affetmek bizim işimiz değil ben sadece kendi düşüncemle;Cehennemin dibine gitsin diyorum ! 1dklık orgazmı insan hayatından değerli bulan birisinin bence ne kendine nede 1dklık orgazmdan değersiz bulduğu insanlığa bir dayfası olamaz.Bu adamı savunmanızla,konyada 5yaşındaki kızı sobasında yakan kadını savunmanız arasında bir fark göremiyorum pişman olmak hiçbirşeyi değiştirmez affedilmeyecek günah bellidir;Kul hakkı bir yaşama kıymaktan büyük kul hakkı mı var ? Hem manevi anlamda hemde gerçek anlamda bir yaşamın hak'kına kıymış zaten ! Hatasız kul olmaz diye böyle nedeni basit fakat pahası ağır şeyleri işleyenlere kol kanat germek bence gerçekten halen meselenin özünü idrak edememenizden kaynaklanıyor olabilir ancak..

edit:kusura bakma hocam kaptırınca ctrl+enter yapayı unutuyoruz paragraf sonlarında :)

Hocam ya beni yanlış anladın yada ben kendimi ifade edemedim. Ben burda kimseyi koruyup kollamıyorum. Adam bir halt yemiş günahıda büyük ama adamın üzerine bukadar gitmeyin bırakın hesabı öteki tarafta görülür demek istedim.

Şahsen ben böyle bir bok yesem (olacağını asla sanmıyorum) ve bu arkadaşın gibi yazsaydım ve bukadar ağır hitamlardan dolayı piskolojik bunalıma girer ve insan intihara kadar sürükler diye düşünüyorum. Ondan dolayı öyle bir yazı yazdım.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

VATAN SAGOLSUN diye evladini vatan icin verenler soyler

bu ne densizlik herifcioglu dalgasinin keyfine dusmus birde ustune espri yapiyor aklinca

kimse kusura bakmasin boyle konularda agresif olurum kardesim olsa tanimam benimde 2 tane dunya guzeli kiz kardesim var biraz da o acidan bakarak yaziyorum bunlari

eee sabiyi aldirdin vatan saolsun da ya kizcagizin durumu ne ? erkek adamsin elinin kiri yikar cikarmisin yoksa onurunla yapman gerekeni yapip dimdik duracakmisin asil mesele o.

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
Toplam Hit: 7037 Toplam Mesaj: 42