folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Kayseri'de Kalacak Otel&Ev(Yardım)

Kayseri'de Kalacak Otel&Ev(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

vay arkadaş hotellerin asıl amacı pompiş değil mi zaten evlilik cüzdanı ne ya, yasalar mı değişti?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Hocam 3 yıldız ve üstü otellerde evlilik cüzdanı istemezler rahat rahat kalabilirsin sorun olmaz onu kafaya takma. Bende kayserideyim ev konusunda yardımcı olamam ama başka konularda ihtiyacın olan birşey olursa mutlaka söyle elimden geldiğince yardımcı olurum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı

Hocam 3 yıldız ve üstü otellerde evlilik cüzdanı istemezler rahat rahat kalabilirsin sorun olmaz onu kafaya takma. Bende kayserideyim ev konusunda yardımcı olamam ama başka konularda ihtiyacın olan birşey olursa mutlaka söyle elimden geldiğince yardımcı olurum

bit arkadasım zamanında kayserıde butun otellerı neredeyse gezmıstı hıcbı otel almayız demıs ıyısınden kotusune kadar tabı bu 5-6 sene onceydı sımdı durum nedır bılınmez 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@DaSpOnGe

Aynen kabaca erken c-in ve geç c-out istiyorum beğendiğim otel city one umarım yardımcı olabilirsin müridim 

@ArduouS

valla bende anlamadım dertleri ne Orduda yıldızı olmayan otelde sormadılar 3 yıl önce koca Kayseri de 3 yıldızlılarda bile soruyorlarmıs

@cemkrc

onlardada c-in ve c-out uyuşmazlığı var oda boşken erken gittiğimde alırlarmı bilmiyorum ki arıcaktım şimdi aklıma geldi bi arim sorayım en iyisi

ve bu yakın tavrınız için çok teşekkürler bişey olursa ihtiyaç burdan yazacağım 

--------------------

çok teşekkürler herkese tekrar tekrar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Nov ve ibis otel var birde oraların fiyatını sor cüzdan istemezler.

vukuat tarafından 08/Ara/16 09:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Düvenönünde taksicinin dibinde bi otel vardı adını hatırlamıyorum orası izin veriyor diye duymuştum daha önce. Sabaha kadar alkol satışı da yapılıyor taksicinin ara sokakta onu da temin edebilirsin 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Şimdilik herkese çok teşekkürler bu kadar yardım alacağımı düşünmezdim ama cidden baya aşırı yardım eden müridlerimiz oldu sağolsun varolsunlar 

bakalım şimdilik @UmuT38 müridim fimaj diye bi konaklama şirketi önerdi talas ın girişinde baktım uygun ve temiz bir yer önceliğim şimdilik orası 

Bunlar iyi haberler kötü bi haber olarakta arkadaşın ailesinden 2 yaşlı vefat etti ve düğün haftaya ertelendi hafta gidiyorum bu hafta kaldı

Toplam Hit: 2041 Toplam Mesaj: 18
kiralık ev kayseri apart otel talas