Kaza Tespit Tutanağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün başımdan ufak bir kaza geçti ilk kazamı yaptım. Dar bir caddede aniden önüme çıkan bir araçtan dolayı fren yaptım ve rahatça geçsin diye arkamı kontrol ederek 1-2 mt kadar geldim. Fakat sürücü buna rağmen o kocaman alandan geçmeyi beceremeyince ben biraz daha gelirken (1 metreden az) arkadaki aracı farketmedim ve çok hafif olarak araca çarptım. Şimdi burada suçlu benim bunu kabul ediyorum daha önce de bir kaza yaşamadım fakat sürücüyü hasarı ödeyip ayrılmamıza ikna edemedim ve kaza tespit tutanağı tuttuk gerekli fotoğrafları çektik. Burada sonra işlem nasıl devam edecek? Böyle bir durumda benim dezavantajlarım neler olur bana ne gibi bir problem çıkabilir? Bu arada benim aracımda hiçbir problem yok, karşı tarafın aracıda resimde görüldüğü gibi sadece plaka hafif yamuldu başka bişey yok

Mod not. Konu kategorilerine dikkat edelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hiç bi işlem gerekmiyor orada. Yeni bir plaka çerçevesi + plakayı çekiçle iki tane tık tık olay tamam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

bunun için tutanakmı tuttu yani :)

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

böyle malları anlamıyorum benim de başıma geldi pastayla cıkacak boya izi icin kadın tutanak istedi,boşu boşuna tramer kaydı açılıyor rapor tutulunca.
    gecmis olsun.

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

bunun için mi tutanak tuttu ? 

sonra trafik sigorta primleri neden arttı !!!

bu işten pek birşey çıkmaz. adamın telefon numarasını biliyorsan eğer kaportacısına beraber gidin ya da tamircisine neyse artık. tutar ne ise o tutarı cepten öde yürü git. plakalık + 100 lira bile tutmaz. eğer bunu işleme sokarlar ise senin sigorta primin yenileme zamanı geldiğinde artış gösterir. 

gerçi buna bakmaya gelen eksper bile güler geçer... 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bunun için sicili bozduysa yazık etmiş.

şirket aracı ise birşey diyemem.

geçmiş olsun.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

100tl lik masraf için sigortan ve kaskon +400TL fazla ödeyeceksin seneye. Çok saçma olmuş.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yakında galerici, oto tamirci varsa rica et versinler hocam bi tane plaka çerçevesi. Onlarda vardır reklam için bastırdıkları.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Onu sigorta şirketi kabul etmez öyle kalır 

Karşı taraf sonrasında para isterse verme

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Öncelikle cevap verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar :) Aynen öyle malesef bu kadarcık bişey için tutanak tuttu söylediğine göre rent a car aracıymış. Adamın numarası malesef yok zaten paraya ikna edemedim illede tutanak tutacağız dedi bende tamam dedim. Şimdi eğer rent a car tutanağı işleme koyarsa sanırım onun aracında hasar kaydı görünecek benim aracıma göre bişy yok benim tek dezavantajım seneye sigorta yaptırırken hasarsızlık indiriminden yararlanamam doğru mudur? Yada bunun haricinde bide ekstradan fiyat artar mı :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Sanırım araç seat leon önd park sensörü var ve park sensörü içeri göçmüş park sensörü leonların biraz pahalı oluyor orjinal park sensörü takılı çünkü o bozulursa değişmesi gerebilir, yinede adamı bir ara konuş

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 2277 Toplam Mesaj: 15
kaza hasar ktt kaza tespit tutanağı