folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kazanamama Kaygısı

Kazanamama Kaygısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar;

Össye girecek olan gençler..Bu konu sizi ilgilendiriyor..!!!

Direk konuya girmek istiyorum..Bizim sınıfta Haşim adında bir çocuk var ve her gün yaklaşık msnde 4-5 saat geçiriyor ve bundanda acıkcası biz arkadasları ve hocalarımız sıkılıyor..!Tabi bunuda bana anlatıyor ve farklı saatlerde msne giren arkadaşlar söylüyor..Bende açıkcası bunun babasının parasına acıyorum..Adam parayı çöpe atıyor....Bunun msne girmemesi için msnini elinden almanızı istiyorum...Liseden arkadaşım olmasa banane derim ama gerçekten kazanmaya ihtiyacı var ve bu mal anlamıo farkında deil galiba :S

msni: kanarya_3428@hotmail.com

haşim msn hacklemek....Bide ben dediğimde bak alırlar msnini iannmıyor diyor msni alsınlar girmiyeceğim bende bi daha nete...O yüzden kim alırsa alsın...Sorun deil buna bu msni 8 ay sonra versede olur...Maksat kırıldıgını bilsin yeter...

NOT: destek tahribata sesleniyorum benide 18 Haziran Pazar Saat:14-00'e kadar banlansanız iyi olur çıkamıomda siteden:)netimde kapanıo zaten bu ay...

NOT2:Öss girecek olan arkadaşlarda girmesin artık nete ve teknolojik aletlerden 8 aycık uzak kalalım derim...Ben yapıcam bunu çünkü babamın parasına acıyorum....

Saygılarımla...Karabulut Family's

dün, bugün, iki gün önce ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar en azından bu konudaki yorumlarınız alabilrim..Şuan belkide bir çoğunuza saçma bir konu geldi ama benm bu 3. Öss sınavım olacak..Vede bunun tek sorumlusu Pc ve tvnın oldugunu düşünüyorum şuan elimde bunlar olmasaydı 3. sınıfı okuyorudum...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

abi herkesin evinde bilgisayar-tv var.

kimisi tv-bilgisayar sayesinde gelir üniye hatta.

neti doğru kullanmayı bilmeli bence.her zman geyik yapmazsın lüzumlu konuları gezersin olur biter.

elinde milyar kilometrekarelik kütüphane var.değerini bilmek lazım.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı:
    -----------------------------

neti kullanmayı bilmek lazım bence.her zman geyik yapmazsın lüzumlu konuları gezersin olur biter.

işte bilmeyenler için söyledim bide bahsettiğim kişide farkında değil dalgaya alıo bu konuyu ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    bir insan sigaraya nasıl alışıp bırakamıyorsa oda öyledir. msnsini hacklesen ne fark eder o arkadaşın başka bir msn daha alır sizden  habersiz. bunun için o arkadaşınıza nazikle yaklaşıp netten biraz uzaklaştırmayı deneyin. hemen  msn yi hacklemekle net bırakılmıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

Hocam sen akıllı olduktan sonra ister tv olsun ister bilgisayar ben gecen sene hazırlanırken msn surekli acıktı..

Canım sıkıldıgında oyun falanda oynuyodum asla soyutlamadım kendimi hayattan ama herseyin sınırını bilmek lazım

bilgisayarın basına oturunca kalkcagın zamanı bilcen eger bunu yaparsan msn de takılırsın tv de izlersin cok guzel

bi bolum de kazanır gidersin...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    herşeyi planlı programlı yaparsan hiç bişeycik olmaz
    tabiki arkadaşlarınla halı saha maçı yapıcan
    tabiki msnde sohbet edicen
    ama herşeyi yapmayı bildiğin gibi ders çalışmaya da vakit ayıracan.
    bi planın olsun ona göre takıl ama sırf ders çalışcam dersen o zaman o iş sakat :)

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek

essan bunu yazdı:
    bir insan sigaraya nasıl alışıp bırakamıyorsa oda öyledir. msnsini hacklesen ne fark eder o arkadaşın başka bir msn daha alır sizden  habersiz. bunun için o arkadaşınıza nazikle yaklaşıp netten biraz uzaklaştırmayı deneyin. hemen  msn yi hacklemekle net bırakılmıyor.

Zaten sınıf huzurunda dedi eğer msnimi kırarsanız bida girmeyceğim nete die o yüzden diyorum....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    SWAT bunu yazdı:

Hocam sen akıllı olduktan sonra ister tv olsun ister bilgisayar ben gecen sene hazırlanırken msn surekli acıktı..

Canım sıkıldıgında oyun falanda oynuyodum asla soyutlamadım kendimi hayattan ama herseyin sınırını bilmek lazım

bilgisayarın basına oturunca kalkcagın zamanı bilcen eger bunu yaparsan msn de takılırsın tv de izlersin cok guzel

bi bolum de kazanır gidersin...

geçen sene kolaymış lem hepiniz yapmışınız  sonra puanlar fora ahh ahh benim kafam çalışmadı keşke geçen sene girseydim
    nese bu sene de çok deli dehşet rakibiniz var ona göre çalışın :)),

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    zamansehri bunu yazdı:
    mizahi bunu yazdı:

neti kullanmayı bilmek lazım bence.her zman geyik yapmazsın lüzumlu konuları gezersin olur biter.

işte bilmeyenler için söyledim bide bahsettiğim kişide farkında değil dalgaya alıo bu konuyu ;)

hoca uğraşma o zaman.

bir musibet bin nasihatten iidir.

derim ben...

All I need is a possibility.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watem
    watem's avatar
    Erkek
    aslında microsoftun ib...gi öss ye gireceklere hesap vermemeli arkadaşlar mutlaka heykler ve sonucu buraya yazarla eminim

ADALET MÜLKÜN TEMELİNDE ÖLÜ BULUNDU ZANLILARIN YAKALANMASI İÇİN OPERASYON DEVAM EDİYOR
Toplam Hit: 1820 Toplam Mesaj: 19