Kazık Bu Kadar Girecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Dostlar tahribat ailesi olarak oturup toptan 3kw 50tane dinamo alalım, sanayide mile pervane döktürelim alüminyum 45cm uzunluğunda 3 adet, bu makinemizi de uzun bi direğe oturtalım elde edilen enerjiyi de direk rezistansa gönderelim kışın rüzgar estikçe allah ne verdiyse rezistanz cazırdasın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

adam bize resmen DDOS yapıyor a.k..

artık sunucu kaldırmıyor isyan edecem a.k....yeterrrrrr.

:D

yorumlar süper

diyafram patlama noktasına geldi ::D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

sen ona zammı diyon zamcık o :D

koskoca şilep nasıl gemicikse o da zamcık

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek

Bu yapılan zamcık..Seninde zamına korum ... onunda zamına korum.. hepinizin zamına korum..

Sessiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

O degilde hani butce fazla veriyodu, tarihte ilkti. Butce fazlasi verdiren hukumeti bunnar? :)

Aaa hocam hatırlamıyor musun? Ayıp ayıp. Dur ben hatırlamadığın kısımların üzerinden geçeyim: Bütçenin fazla verdiği haberinin ertesi günü milletvekili dediğimiz insan görünümlü vampirler kendilerine %100 zam yapmak için önerge sunmuşlardı. Bütçenin fazla vermesi halkın değil meclistekilerin işine geliyor anasını satayım. Ben hiçbir zaman bütçe fazla verdi diye vergi kaldırımı görmedim.

Bana en çok koyan vergilerden biri de ÖTV. Zamanında depremzedelere yardım edilmek amacı ile geçici olarak konan ÖTV vergi sistemi, daha sonraları kalıcı oldu ve hiçkimse sorgulamadı. Zaten hükümetin hangi yaptığını sorguluyoruz ki bunun üzerinde düşünelim değil mi :P Artık yoruldum yorum yapmaktan, gerisini varın siz doldurun.

RaNGeR tarafından 29/Eyl/12 04:28 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Bu sefer konuşmuycam arkadaş. Konuşunca birileri çıkıyor sen ne biliyon ki ne konuşuyon ki seni kaale alalım diyorlar. Sonra mantık çerçevesi altında cevap veriyorum sonra yine sikko sikko konuşuyolar :D noldu bu her konuda A.mına koduğumun partisini savunan göt yalayıcıları ? Bu sefer hepimize girdi dimi lan totoşlar :D Zerre kadar s.kimde olmaz arkadaş. Ahada buraya yazıyom. Zam geldi hey hey niye oy verdik bunlara diyen çevrenizde birçok insan olacaktır. Ama nedense bu götüne koduklarım yine iktidarda olacaklar :D Bi söz vardır biraz değiştirdim ben onu..
    "Keser döner sap döner döner g.tümüze girer." Hesabın döneceği yok arkadaşlar. Aklı olan gitsin yurtdışına benim gibi bi kaç manyak kalsın ama lan sonra kimle siyaset tartışcam ben :D Aktif siyaset içinde olan biri olarak derim ki alayının g.tüne koyim..

Dipnot : İktidar yalakaları lütfen konuyu kirletmeyin pm atın ben sizinle tek tek ilgilenicem.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

çişe kalktım. ey tayyip :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

tayyip kendini padişah ilan etse.

ne partiye üyeliği nede bi kazancı olmadığı halde çok yaşa padişahım diye sokaklara dökülcek tanıdıkarım var. adamların ne zam zikinde nede yapılan değişiklikler.

bu neyin aşkıdır bilmiyom ama taayip siyaseti bırakmadan bu ötv bize girmeye devam eder.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

Arkamızı döndük bekliyoruz.

Toplam Hit: 3574 Toplam Mesaj: 30