Kedi Evi Nasıl Yapılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

İmkanı olan arkadaşlar yapsın, çok basit...

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=154576467896623

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

satanistler icin ideal, pesinde kosmazlar artik

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

bravo gercekten  iyi dusunmusler malzemeleri alip yapacagim mutlaka

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

videonun altına bi eleman da şunu yazmış:

-Epi topu 20 tl birşey tutuyor .. Çok yaptım .. Yapmaya devam :))

zamanında çöpten ekmek toplayan,sokakta yatan insanlar gördüm,son zamanlar karşılaşmasam da hala da olduğuna eminim.Peki kış günleri ne yapıyorlar,hiç aklına gelmiyordur bu elemanın.20tl yi 5'e bölüp bir evsizin 4 gece karnını doyurmak gelmez aklına.yeteceğinden değil,en azından aç yatmaz,gece vakti karda yağmurda donup ölmez.hayvanlar insanlara göre fazla üşümezler,daha dayanıklıdır,girer saklanır biyere.hayvanseverler bazı şeyleri fazla abartıyor.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek

ke$ke herkes boyle duyarli olsa 

the one and only yaramaz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutkun
    tutkun's avatar
    Erkek

antivir-US bunu yazdı:
    -----------------------------

videonun altına bi eleman da şunu yazmış:

-Epi topu 20 tl birşey tutuyor .. Çok yaptım .. Yapmaya devam :))

zamanında çöpten ekmek toplayan,sokakta yatan insanlar gördüm,son zamanlar karşılaşmasam da hala da olduğuna eminim.Peki kış günleri ne yapıyorlar,hiç aklına gelmiyordur bu elemanın.20tl yi 5'e bölüp bir evsizin 4 gece karnını doyurmak gelmez aklına.yeteceğinden değil,en azından aç yatmaz,gece vakti karda yağmurda donup ölmez.hayvanlar insanlara göre fazla üşümezler,daha dayanıklıdır,girer saklanır biyere.hayvanseverler bazı şeyleri fazla abartıyor.

Aynen, Sezen Aksu geldi aklıma. :D Allah insanı aptallıktan korusun.

Bu arada "Kedi Evi" diye başlık atınca aklıma geldi; büyük bir araba fabrikasında(ismi lazım değil), Üretim Müdürü kendisine fabrikada tırlar için üretilen derin dondurucu kasalarda kullanılan 15-20cm'lik strafor tarzı şeylerden köpeğine bir kulübe yaptırmıştı. Ve oradaki usta aynen şöyle dedi: "İnsanın köpek olup içine giresi geliyor; mq Üretim müdürü!" :))

Bilen konuşmuyor, konuşan bilmiyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

İnsanlarımızın nedense harekete geçmesi için illa bişeyin, birinin kurban olması gerekiyo. neyse geç olsun güç olmasın :) güzel uygulama tebrik ettim.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

belki bu mazemeler evinde boş-boş duran insanlar var onlar yapa bilir.ama para verib yapmakdansa müridinde dediyi gibi sokakda kı insanlara verse daha iyi olur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Kedi köpekleri besleye besleye doğada yaşayamaz hale getirmişiz, benim naçizane fikrim bir hayvanin hayatını kolaylaştırdıkça bunların sayısı çoğalıyor ve daha çok bakıma muhtaç hayvan ortaya çıkıyor onun için bunları evrimsel sürece bırakmak lazım. (Ortama en iyi adapte olanın hayatta kalması prensibi)

beslemek istenilen her hayvanın da kısırlaştırılması lazım.aksi halde bunlara aslında uzun vadede kötülük ediyoruz.

20 TL yi 5 e bölüp evsizin karını 4 gece doyurmanın da konuyla hiç alakası olmasa da sorunu şu, öle boktan bi devirde yasioz ki kimin neye muhtac oldugu belli deil, evi arabası olan dilenciler var.

Yada alternatif bir fikir, biz kedileri doyuralım onlarda kedileri yesinler böylece doğanın kanunlarıyla uyumlu herkezin mutlu yaşadığı bir dünya yaratalım.

hem kediler doysun. hem fakirler aç kalmasın ekmek deil proteinle doysun hemde kediler (zaten biz yardım etmesek aç kalacaksa) gereksiz çoğalıp daha fazla yardıma muhtaç sayılara ulaşmasın. Hatta gerçekten parası olan dilenciler de zaten bu kedileri yemeyeceği için biz de yanlış insana para verip enayi yerine koyulmuş olmayız.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Kedi köpekleri besleye besleye doğada yaşayamaz hale getirmişiz, benim naçizane fikrim bir hayvanin hayatını kolaylaştırdıkça bunların sayısı çoğalıyor ve daha çok bakıma muhtaç hayvan ortaya çıkıyor onun için bunları evrimsel sürece bırakmak lazım. (Ortama en iyi adapte olanın hayatta kalması prensibi)

beslemek istenilen her hayvanın da kısırlaştırılması lazım.aksi halde bunlara aslında uzun vadede kötülük ediyoruz.

20 TL yi 5 e bölüp evsizin karını 4 gece doyurmanın da konuyla hiç alakası olmasa da sorunu şu, öle boktan bi devirde yasioz ki kimin neye muhtac oldugu belli deil, evi arabası olan dilenciler var.

Yada alternatif bir fikir, biz kedileri doyuralım onlarda kedileri yesinler böylece doğanın kanunlarıyla uyumlu herkezin mutlu yaşadığı bir dünya yaratalım.

hem kediler doysun. hem fakirler aç kalmasın ekmek deil proteinle doysun hemde kediler (zaten biz yardım etmesek aç kalacaksa) gereksiz çoğalıp daha fazla yardıma muhtaç sayılara ulaşmasın. Hatta gerçekten parası olan dilenciler de zaten bu kedileri yemeyeceği için biz de yanlış insana para verip enayi yerine koyulmuş olmayız.

yepyeni bir çığır açtın aytek ağabiy :|

Toplam Hit: 9655 Toplam Mesaj: 23