folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedi İle Papaz Olduk. Nasıl Yollayabiliriz?

Kedi İle Papaz Olduk. Nasıl Yollayabiliriz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Şimdi ben yurtta kalıyorum 4 kişilik oda, balkonu da var. Herşey güllük gülistanlık geçiyordu yavru bir sokak kedisi geldi bizim balkona. Daha tırnakları bile yoktu allahsızın. İstanbul da biliyorsunuz geceleri soğuk oluyor bu da üşüyordu felan. Acıdık haline.

Balkonda önüne bir tas süt koyuyorduk. Sandalyelerden birini de dışarı koyduk üstüne de kullanmadıgımız kirli bir battaniye vardı onu örtüyoduk. Sıçacağı işeyeceği zaman da aşağı otelin saksıları var orada hallediyordu işini. O halinden memnundu biz de memnunduk. Ulan daha önce kedi besledin mi derseniz tabi ki hayır.

Abi sonrasında kedi bildiğin azdı ne zaman balkonun kapısını açsak içeri dalıyor felan gına geldi. Geceleri havasız oldugu zaman camı aralıyoruz sonra bi bakıyorum sabah arkadaş kedi koynunda uyanıyor. Çatıdan, bacadan, damdan heryerden girer oldu allahsız.

Sonra karar aldık süt vermeyecez diye ama battaniye dışarıda kalsın gelir yatar soğuk oluyor dedik. Biz yemek vermeyince iyice delirdi hayvan, gecenin bi darı yine girdi benim bacaklara atladı farkettim uyandım. Hayır birşey değil sonuçta pis hayvan yataklara çıkıyor. En sonunda battaniye olayını da kestik güvenlikçi abi felan da arıza çıkartmaya başlamıştı zaten adam haksız da değil.

İt oğlu it bi musallat oldu bırakmıyor peşimizi balkon kapısını açamaz olduk ne zaman açsak lök diye içeri dalıyor geçen geldim odaya yatagın altında buldum bunu. Kovuyoz, dövüyoz artık o dereceye geldik küssün gitsin diye tık yok. Şimdi de dota2 oynuyordum baktım bacagımı birşey dürtüklüyor, korktum. Baktım yine bu kedi. Attım dışarı, camı kapattım camdan acı acı miyavlıyor.

Kedi aç ve susuz, kaç yaşında kaç aylık bi fikrim yok ama daha doğru düzgün yeni yeni miyavlıyor o da ince bir ses çocuk zırıltısı gibi boyu ortalama bir kediden biraz daha küçük.

İsteyen var mı? İsteyen yoksa nasıl kurtulabilirim? Artık en sonunda poşete sokacam çöpe atacam amına kodumun hayvanını. Barınak tipi bir yer var mı? Ya da ne yapsak kaçar?

Edit: Beyler hayvan iyice çıldırdı camı "yumrukluyor" acil çözüm lazım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

hacı seni annesi bellemiş :D

kediyi ikna etmek zordur hatta imkansızdır, ama dur bakalım çözüm sunan çıkar belki.

"tahta" nickli mürid zamanında taşınırken baktığı kediyi yanında götürmeye çalışmıştık, yapmadığımız şey kalmadı

ikna edemedik zor kullandık gene yemedi (üzerine ağ mağ atmaya mı çalışmadık, çikolatayla kandırmaya mı, kutuya sokmaya mı)

sonuç: yıllardır baktığı kedisi siktirdi gitti tüm müdahalelere rağmen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

ote semtlerdeki veterinerin birine gotur , aksama alacam diyerekten emanete birak. ne hali varsa gorsun

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

beni değil de oda arkadaşım olacak pezevenk annelik yaptı buna ben de acıdım haline. keşke ilk günkü gibi acımasaydım her gün bassaydım kıçına tekmeyi...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

şu kedisavar programları falan var hiç denedin mi, kedilerin duyabileceği frekansta ses mes dalgası...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

yok duymadım da o kadar teferruata gerek yok. geçen bununla kafa bulalım diye -iyi zamanlarımızdı o zamanlar- youtube'tan köpek havlaması açıyoruk kaçacak delik arıyordu da videoyu aç aç nereye kadar bi de millete rahatsızlık verecek falan..

sigara içiyorum dumanını suratına üflüyorum tiksinsin diye gidiyor 2 dk sonra üstüme atlıyor. ulan kafanda mı söndüreyim sigarayı be ?

Dentist tarafından 06/Kas/13 03:51 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

temizleyin alın içeriye olsun bitsin :) bükemediğin eli öp gitsin. İlla kurtulacağım dersen koy kutuya götür .

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı

temizleyin alın içeriye olsun bitsin :) bükemediğin eli öp gitsin. İlla kurtulacağım dersen koy kutuya götür .

yok öyle bir şansmız hocam kedi seven var sevmeyen var yurtta hır gür çıkar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Başka bir yere allıştırmaya çalışın.Mesela tak peşine yakında bir parka felan götür  .Orada besleyin bir süre belki oraya alışır ayağını keser sizin balkondan.

21 mayıs 1864
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

hocam 50cm bir camasir ipi alip bir ucuna 2 tane kutu kola telekesi bagliyorsn diger ucuda kedinin kuyruguna sal sokaga tenekelerede bir tekme. donerse sizindir.

http://yanduvar.blogspot.com/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

balkona çamaşır suyu dökün hocam. kedilerin en nefret ettiği kokudur :)

Bi yere kedi dadandığı zaman direk çamaşır suyunu dökerim temiz...

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 4133 Toplam Mesaj: 41