folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kedimiz Yemek Yemiyor Ve Kustu

Kedimiz Yemek Yemiyor Ve Kustu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Konuya giriyorum direk 2 kedi sahiplendik siyah kedide hiç bir sıkıntı yok maş. ne bulsa yiyor fakat sarı olan kaptaki sütü içmiyor yaş kedi maması var kokluyor daha sonra yüzüne bile bakmıyor yemeğin son çare yumurta verdik haşlayıp rafadan olacak şekilde baktık gayette güzel yiyor bir kaç kez daha denedik yaş mamayı yemedi sütü içmedi yumurtayı yedi derken en son dün gece 3 gibi kustu daha kedisinin başına gelen ve ne yapmamız gerektiğini söyleyebilecek olan var mı 

kediler 1 aylık daha sarı olan erkek diğeri dişi

Sahiplendiren adam annesinin doğumdan sonra sürekli geldiğini fakat bir süre sonra hiç gelmediğini söyledi annelerinin büyük ihtimalle ölmüş olduğunu söyledi

TheAvenqer tarafından 28/Ara/17 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Kedilere süt verilmez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Kedilere süt verilmez.

hocam sadece süt değil yaş mama denedik yemesi için herşeyi deniyoruz 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

Kaç gün oldu sahipleneli. Kediler ortama alişmakta zorlanabilir ayrica sade süt verme asla süt yaramaz kediye laktozu sindiremezller. Kuru mama alip kuruya aliştir yaş mamayi da koy onune zamanla yer. Tepki gosteriyor olabilir 

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı

Kaç gün oldu sahipleneli. Kediler ortama alişmakta zorlanabilir ayrica sade süt verme asla süt yaramaz kediye laktozu sindiremezller. Kuru mama alip kuruya aliştir yaş mamayi da koy onune zamanla yer. Tepki gosteriyor olabilir 

hocam sütü sulandırıp veriyoruz kuru mamaya yanaşmıyor yaş mamayı koklayıp gidiyor süte batırılmış bisküviye yanaşıyor yemiyor arada bir süte selam çakıp gidiyor ne denediysek yemedi

1 hafta olmak üzere

TheAvenqer tarafından 28/Ara/17 18:34 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Şimdi dostum açıkçası burası TBT olmasa ve sen murit olmasan gerçekten güzel küfür ederdim sana.

1 kediye süt verilmez!

2 kedi yaş mamayı yemiyorsa büyük ihtimalle yaş maman çok dandiktir veya uygun ortamlarda saklanmamıştır.

3.1 aylık demişsin o kedilere ama o kediler 1 aylıktan büyük ihtimalle

4. o kediler oyuncak değil. hastalık tek çeşit değil, teşhis koyulması lazım, kimse online bir şekilde teşhis koyamaz o kedileri VETERİNERE götür.

Hayvanları otla bokla besliyorsunuz böbrek taşı oluyor, kanser oluyor, o oluyor bu oluyor. Kardeşim sağlıktan o kadar iyi anlıyorsanız doktora gitmeyin evde kendi kendinizi tedavi edin. Başka canlıların vebaline girmeyin.

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Öncelikle tebrik ediyorum seni mürid kardeşim. Bu 2 can dostunu kışın başında eve almakla çok iyi bir insan davranışında bulunmuşun. Kediler genelde alıştıkları şeyleri değiştirirken sıkıntılar yaşayabiliyor. Aldığın yerde acaba ev yemeğimi yiyorlardı ? bunu öğrenmelisin ilk önce. Kedinin kusması normal, tüğlerden dolayı arada kusabiliyorlar. Ot yediriyorum ben. Carrefurdan aldığım bir topraklı ot vardı. Su döktüm kendi büyüdü ot oldu. Ondan yiyip rahatlıyor. Fazlada bunaltma kediyi. Kendi haline bırak biraz. Mutlaka kuru mamaya alıştır. En sağlıklısı o. Aradada yaş mama verebilirsin, mükafat olarak. 1 gün boyunca kuru mamayla bir baş başa bırak, olmadı tut kolundan bir veterinere danış. Madem bir sorumluluk üstlenmişsin bunu layıkıyla yap mutlaka. Tekrar tebrik ediyorum. İnşallah herkes senin gibi yapar ve sokaklarda kış ortasında helak olmazlar.

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Iruretta bunu yazdı

Şimdi dostum açıkçası burası TBT olmasa ve sen murit olmasan gerçekten güzel küfür ederdim sana.

1 kediye süt verilmez!

2 kedi yaş mamayı yemiyorsa büyük ihtimalle yaş maman çok dandiktir veya uygun ortamlarda saklanmamıştır.

4. o kediler oyuncak değil. hastalık tek çeşit değil, teşhis koyulması lazım, kimse online bir şekilde teşhis koyamaz o kedileri VETERİNERE götür.

Hayvanları otla bokla besliyorsunuz böbrek taşı oluyor, kanser oluyor, o oluyor bu oluyor. Kardeşim sağlıktan o kadar iyi anlıyorsanız doktora gitmeyin evde kendi kendinizi tedavi edin. Başka canlıların vebaline girmeyin.

hocam yarın zaten veterine götürecez fakat bu gece yemek yemesi lazım bir şekil 

mamasının markası felix

veren adam 1 aylık dedi 

evdeki herkes elinden gelen en iyi şekilde  bakmak için çabalıyor birşey yapmadan öğrenilmez evdeki herkes sürekli internetten araştırma yapıyor en iyi şekilde bakmak için 

ek olarak diğer siyah olan mamaları gayet güzel birşekilde yiyor sarısı yemiyor

@wordros eyw hocam en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz fakat yemek yemesi endişelendiriyor bizi

@hipokondriyak hocam niyetimiz zaten bugün götürme yönündeydi ama finaller yüzünden götüremedik şuanda da götürme imkanımız yok yarın finaller bitiyor direk götürmeyi planlıyoruz bir aksilik olmazsa

TheAvenqer tarafından 28/Ara/17 19:03 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Saat gec olmadan bi vete git 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    Iruretta bunu yazdı

1 kediye süt verilmez!

mamasının markası felix

veren adam 1 aylık dedi 

evdeki herkes elinden gelen en iyi şekilde  bakmak için çabalıyor birşey yapmadan öğrenilmez evdeki herkes sürekli internetten araştırma yapıyor en iyi şekilde bakmak için 

@wordros eyw hocam en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz fakat yemek yemesi endişelendiriyor bizi

@hipokondriyak hocam niyetimiz zaten bugün götürme yönündeydi ama finaller yüzünden götüremedik şuanda da götürme imkanımız yok yarın finaller bitiyor direk götürmeyi planlıyoruz bir aksilik olmazsa

Korkak davranışları varmı peki ? 

alektamovikmovik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    Iruretta bunu yazdı

1 kediye süt verilmez!

mamasının markası felix

veren adam 1 aylık dedi 

Korkak davranışları varmı peki ? 

Yok hocam digeriyle beraber hareketli koltuklarda geziyor oynuyor arada surekli yanimiza geliyor hatta kendi kendine yanima gelip yanimda uyuyor 

Toplam Hit: 3071 Toplam Mesaj: 23
kedi kedi yemek yemiyor kusuyor