Kelebek İle Kelebek Kesimi :F

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    yazık be oda bir hayvan çok güzel bir şey yapmış gibi birde çekip konu açmışsın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hayvan,mal,öküz gibi tabirler kullanmadan direk şunu diyeceğim.O zavallıların ekolojiye katkısını,güzelliklerini vs..geçtim.. bu yaptığın için sana 'zaten 1 haftalık ömrüm vardı.neden kendi zevkin için beni öldürdün?' sorsaydı.Ama soramaz çünkü bizim gibi şanslı değil.konuşamaz,düşünemez.Bu yaptığın neye benziyor biliyor musun?Çalışmadan Sırf Baba parası ile aylık geliri trilyonlar olan zengin pçinin parasını normal eğlenceler için harcamak yerine zaten kaderin tekmesini yemiş fakiri,fukarayı evinden,yurdundan edip zevk için haciz etmek gibi.Ama maktül fakir bir genç olsaydı o kelebek bıçağını alır muhtelif yerlerine sokardı haftalarca gtünün üstüne oturamazdın.Ama işte söz konusu masum hayvancıklar oldu mu savunma diye birşey olmuyor.Merak ediyorum bunu yapma sebebin ne? %100 eminim can sıkıntısı değil,Tamamen 'Hhehehe Bi psikopatlık yapayımda resimini foruma koyayım herkes benim ne kadar psikopat olduğumu görsün' düşüncesiyle yapılmış çocukça bir düşünce.Öyle olmasaydı fotoğraf çekip anı ölümsüzleştirmenin başka açıklaması olmazdı sanırım.neyse sen çocuk çocuk takılmaya,17sinde kelebek taşıyıp sokaklar da polat alemdarcılık oynamaya devam et.ama dediğim gibi kendini savunamayan canlılara değil delikanlıysan kendini savunabilenlere yap delikanlılığını.Şaşırdığım konu bir sürü üyenin yorum yapıp kimsenin tenkit etmemesi.Sebep?
    -----------------------------
    Sen ne kadar salak bişeysin ya. Ne alakası var. Gönder Gitsin e basmadan bi daha okudum da gerçekten saçmalamışsın.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek

vıştt zorro hamlesi :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    güve   onlar hacı  kelebek değilki  o yüzden yüreklerinizi  ferah tutun

Mevzu derin | Papikolas Planet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    cani

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
Toplam Hit: 3993 Toplam Mesaj: 16