folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kendi Kendini Sıfırlayan İyi Bir Web Tarayıcısı?

Kendi Kendini Sıfırlayan İyi Bir Web Tarayıcısı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Kendi kendini sıfırlayan iyi bir web tarayıcısı önerisi lazım.

Tarayıcıyı kapattığım zaman her şeyi silmesi  geride iz bırakmaması lazım.

Firefox , Opera , İnternet Explorer dışında ve başarılı bir tarayıcı olması gerekiyor. Firefox'a alıskın olduğum için ondan farklı bir deneyim değil , ona yakın bir deneyim vermesi gerekiyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

choreme    gizli gez olayı var

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Opera değil demişsin ama o işi en iyi opera yapıyor, gerekli ayarları yaptıktan sonra kapatınca tüm çerezleri ve geçmişi silebiliyor.

Ayrıca İE nin 8 sürümüydü sanırım, in priyvate özelliğiyle yine aynı şeyi yapabilirsin onun dışında bişey bilmiyorum .... 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Geriye bir tek chrome kaldi, su ozelligini biliyorsan "Ctrl Shift N" 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

5Agustos1921 bunu yazdı:
    -----------------------------

Geriye bir tek chrome kaldi, su ozelligini biliyorsan "Ctrl Shift N" 

-----------------------------

Tamamdır bu bana yetti sağolasın kullanıyorum suan. Konu benim açımdan bitmiştir , isteyen arkadaşlar da başka öneriler yapabilir ama chrome u kullanıcam şahsen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

ıstedıgın sey ıcın uretılmıs browser

http://www.browzar.com/index.html

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben bu işi firefox ile de yapıyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

geçmişi temizle olayını otomatik olarak ayarlayabiliyorduk sanırım

ff yi kapattıgında soruyordu

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bkz : aradığın şeyin bir çözümü googleda mutlaka vardır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

bana göre bu saydığın web browserler alternatif olabilecek tek web web tarayıcı Avant Browser'dır. güzel özellikleri var program free vaktiyle kullanmıştım güzel bir program o dediğin özelliklerde vardı hatırladıgım kadarı ile hem türkçe dil desteğide var.

http://www.inndir.com/Avant_Browser-15151p.html burdan bir göz at  istersen.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Firefox da Ctrl-Shift-P yaparsan gizlilik moduna geçersin.O zaman diliminde girdiğin hiçbir site, arama geçmişi, çerez, indirme geçmişi kaydedilmez.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1555 Toplam Mesaj: 15