folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Kendi Universitemin Adresini Cökertmek İstiyorum Bana Yardım Edecek Varmı

Kendi Universitemin Adresini Cökertmek İstiyorum Bana Yardım Edecek Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek
    okulumun adresini cökertmek istiyorum yardım edecek hack aranıyor

dalımızı kıranın ağacını kökünden sökeriz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kendi üniversten bizi karıştırma...anlam veremiyorum üni. nin sitesinin ne zararı var sana onca öğrenci hizmet alıyor oradan.......Bu işinde bir normu var kardeşim...allah rapın cezasını verdi ya seninde cezanı verir boş ver üni yi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sanki ilk okul sitesi çökertecek yaw :D

Üniversitesinin adresini çökertecekmiş? Odtü Hacettepe filan olsun bari daha kolay olur :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encrypted
    Encrypted's avatar
    Erkek
    Her işin bir ahlakı, adabı vardır kardeşim. Git PKK'ya destek veren bir siteyi çökert eilnden böyle işler geliyorsa. Öküzlük edeceğine adam gibi bir işe yararsın. Üniversitelerin sitelerinden kaç insan yararlanıyor, öğrencilerin hayatını ne derecede kolaylaştırıyor haberin yok galiba.

Gün gelecek ve Dünyayı Yeniden Gerçek Sahibi Olan Bizler Yöneteceğiz. ---TBT---
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    sikiyim universiteleri ya. dağıt kardeşim sik belalarını oç lerin. benim elimde fırsatım vardı o zamanki salaklık yapmadım sen gir sik belalarını.

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cracker_By_SuiqasT
    Cracker_By_SuiqasT's avatar
    Erkek

Dostum...

Cok yanlıs dusunuyon cok bu ulkeye emek verenlere ve emegının hakkını okuyarak alanlara karsı duzenlenmıs bır suıqastten baska sey degıl.... git sımdı otur pcnın basına. yardım almayı ıstycegne. abı arakdasın dedıgı gıbı pkk dostu olanlar cokertte. hacker_by_? soru ısaretının oraya ısmın yasılsınn...saygılarımalr forumları oku. bıseyler kaparsın;)

Hayalleri OLan insanlar Uykusuz Kalırlar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Herkez kendi okulunun sitesini kapatsın Türkiyenin teknolojileşme sürecini biraz daha yavaşlatalım oda bir fikir tabi.

gaipten görüntüler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebeluser
    rebeluser's avatar
    Erkek
      Euehuheu walla bilsem ben de istanbul üni.yi çökerticem... Sadece kendi ünim. için konuşayım ki emek falan filan bizim üni'de (en azından biizm fakültenin bizim bölümü) yalan... Abi yaz okulunda ders açıyolar (parayla) ama uygulamacısı yok dersin... Sonra yaz okulu dedikleri olay da şu: Derslerin başladığı 2. gün vize, 6. gün de final... Tabi bu dersin hocası değişmiş ve konular da birbirinden neredeyse tamamen alakasız bir ders içinse siz düşünün ne emek harcanıyo... (kendi ünim için konuşuyorum) İlla da okulu göt etçem diyosan, çalış kas sonra başka üniye geçiş yap büyük şeyler başar.... Site falan filan yalan bunlar...  Bu arada türkiye'ye bilim, teknolojiye kaç üni.nin katkısı var ki? Katkısı olanlar belli ki heralde arkadaşın üni'si de benim de gıcık olduğum türden...

There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don"t.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Sanki ilk okul sitesi çökertecek yaw :D

Üniversitesinin adresini çökertecekmiş? Odtü Hacettepe filan olsun bari daha kolay olur :)

ahuauhuha komedisin abi yaw

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek

Ben yapabilsem ..mına bile koyardımda yapabılecek yetenegim yok ..yok egıtım veriyomusta yok emege saygıymısta bizi kopek yerine koymayıp ameliyatlardan, kliniklerden kovdukları zaman kimse oraların egitim kuurumu, okuyanların da ogrenci oldugunu soylemiyodu... elimden gelse tekini komazdım hepsinin a.q.

kardes beenim sana tavsıyem ooole hemen hack lıyım dıye ugrasma once yavas yavas html asp vs yı ogren... gerisi yavas yavas gelir... oyle lamerlikle olmaz bu işler.. sabırlı olmak lazım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakkkure
    sakkkure's avatar
    Erkek
    exploit hazırlayabilecek yada kullanabilecek varsa cökertilir. ama dedikleri gibi emege yazık gidip pkk sitelerni cokertelm.
Toplam Hit: 14052 Toplam Mesaj: 18