folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Kendımı ARIYORKEN OLMAKTAN KORKTUGUM YERDEYİM!! Senleyim ::(

Kendımı ARIYORKEN OLMAKTAN KORKTUGUM YERDEYİM!! Senleyim ::(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    herkse slm.... umarım herkes ııdır ama ben kotuyum cunku erkek ark benden ayrıldı hemde cok ufak bı sbepten dolayı.. neyse sadece sunu solemek ıstıyorum herkes benım ıı nıyetımı kullanıyo...sewdıgın bı kısıden ayrılmak bukadar kolay olmamalı... buraya bunu yazmamın sebebı sızlerı arkadasım gıbı goruyorum we paylasmak ıstedım.. :(( kendınıze ii bakın.. hee unutmadan kımseye GÜVENMEYiN olurmu?? ben bıraz gec anladım bunu..

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    üzülme şirine..

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    elımde deıl wala cok uzuluyom.... neyse

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    belki barışırsınıs üsülme sen..hem barışmazsa demekki sana layık değil
    ama neden ayrıldınıs?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    cok komık bı sebep ama boswer acıklamıycam.. cunku oda bu forma takılıyo... barısmayız sanmam cunku cok kırıldım cok uzuldum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Göç geçer geçer ayrılıklar üzülme Sirine...

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Her genç kızın başına gelir.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    o senden ayrılmak istiyordur bunu bir sebebe bağlamak istiyordur ne olursa olsun bir sebeb bulmuştur kendine . vallahi kendini üzmeğe değmez uzun zaman birlikte olduğum birisi vardı deli gibi seviyordum onu şimdi sevip sevmediğimi bile bilmiyorum 1 ay önce ayrıldık ve hiç görüşmedik sebeb ne biliyormusun? sebeb telefon 3 gün boyunca hiç onu aramadım oda beni aramadı 4. gün telefon açtım ve niye aramadığı sordum içimden gelmiyor dedi bende hoşçakal dedim ve bir ilişki bitti.
    Bazen sebebler basit gibi görüne biliyor ama sebebin arkasına dayalı olanlar hiçde basit değil Kimse için bir damla göz yaşına değmez, ben deli gibi seviyordum onun için bir çok arkadaşımla aram bozuldu ve bir çok kız arkadaşımın kalbini kırdım ve o...

Akrep kuyruğunda, yılan dişlerinde, ağaç dikenlerinde, insan dilinde zehri yüklenir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    MuTReFT çok güsel açıklamış

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    MuTReFT bunu yazdı:
    -----------------------------
    o senden ayrılmak istiyordur bunu bir sebebe bağlamak istiyordur ne olursa olsun bir sebeb bulmuştur kendine . vallahi kendini üzmeğe değmez uzun zaman birlikte olduğum birisi vardı deli gibi seviyordum onu şimdi sevip sevmediğimi bile bilmiyorum 1 ay önce ayrıldık ve hiç görüşmedik sebeb ne biliyormusun? sebeb telefon 3 gün boyunca hiç onu aramadım oda beni aramadı 4. gün telefon açtım ve niye aramadığı sordum içimden gelmiyor dedi bende hoşçakal dedim ve bir ilişki bitti.
    Bazen sebebler basit gibi görüne biliyor ama sebebin arkasına dayalı olanlar hiçde basit değil Kimse için bir damla göz yaşına değmez, ben deli gibi seviyordum onun için bir çok arkadaşımla aram bozuldu ve bir çok kız arkadaşımın kalbini kırdım ve o...
    -----------------------------

hahaha bizim de bööle oldu eskiden..benim gençliimde:)))simdi hatirlamiorum bile:)))))

yaa holyboy naaptin yaaa:(((

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    kimbilir naaptın delirtttin çocuğu :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
Toplam Hit: 1768 Toplam Mesaj: 18