folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kepçe Kulak Ameliyatı Oluyorum.

Kepçe Kulak Ameliyatı Oluyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Merhaba müritler.

Bu pazartesi Konyaya gidip randevü alıcam.Baya baya ciddi kepçe kulak ameliyatı oluyorum.

Valla nası olucak bende çok merak ediyorum.

Yaptıranlar falan varmı aranızda bahsedin,bilenlerde birkaç şey söyleyebilir.

Yeterki benimle konuşun :) :)

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ameliyat sonrası olan süreci tek başlık altında güzelce toplarsan hoş bir anlatım olur hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ameliyat sonrası olan süreci tek başlık altında güzelce toplarsan hoş bir anlatım olur hocam

Aynen hocam.Önerini dikkate aldım.

Ama şu an heycanlı değilim desem yalan olur heralde.İş ciddiye inmemişti bundan önce.

Tekkeli tarafından 22/Tem/15 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

umarım kolay geçer hocam. geçmiş olsun şimdiden.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

local mi genel anestezi mi hocam. Birde ne tür rahatsızlık veriyordu kepçe kulaklar? Psikolojik mi yoksa fiziksel zararlarıda var mı?

Geçmiş olsun hocam.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

rahatsızlık neydi ameliyat oluyorusn ?

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

local mi genel anestezi mi hocam. Birde ne tür rahatsızlık veriyordu kepçe kulaklar? Psikolojik mi yoksa fiziksel zararlarıda var mı?

Geçmiş olsun hocam.

Lokal hocam.Tamamen takıntı yani psikolojik rahatsızlık.Normalde yeriye yatık olması gereken kulak öne doğru duruyo.

Doğal bir görünüm için geriye yatırılacak.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Tekkeli bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Aynen hocam.

Ama şu an heycanlı değilim desem yalan olur heralde.İş ciddiye inmemişti bundan önce.

hocam şimdi kulakların değişecek diye mi heyecanın var yoksa ameliyat olacaksın diye mi.. sana burada kıl dönmesi ameliyatımı bi anlatırım :D gülmekten geberirsin :D :D :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla basit bir operasyon kepçe kulak operasyonu deyince millet kulağı küçültüyor sanıyor.

Aslında kulağı kafaya daha çok yaklaştırmak için arkadan kesi açıp sonra hafif geri dikiyorlar.

Şimdiden geçmiş olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    Tekkeli bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Aynen hocam.

hocam şimdi kulakların değişecek diye mi heyecanın var yoksa ameliyat olacaksın diye mi.. sana burada kıl dönmesi ameliyatımı bi anlatırım :D gülmekten geberirsin :D :D :D

Normalde kulaklar değişecek diye ama birkaç ameliyat videosu izledikten sonra ameliyatta heyecanlandırıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Tekkeli bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı
    Tekkeli bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Aynen hocam.

Normalde kulaklar değişecek diye ama birkaç ameliyat videosu izledikten sonra ameliyatta heyecanlandırıyor.

o ameliyatları izlemek kadar gereksiz birşey yok hocam.. ay beni böyle kesecekler bilmemne :D o doktoru enterese eden birşey takma kafana

Toplam Hit: 3284 Toplam Mesaj: 30
kepçe kulak ameliyatı ameliyat