Kepçe Kulak Estetiği Hk,

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Mürid(e)ler selamlar öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutlarım.

Kulaklardaki kepçelik her gün dahada batmaya başladı, aramızdan bu ameliyatı olan varmıdır işe yarıyormu ciddi anlamda, bilgilendirirse süper olur.

Tavsiye edeceğiniz doktor veya şöyle değilde böyle yap dediğiniz herşeye açığım.

MOD'A NOT : Sağlıkla alakali bir konu bulamadım, gözden kaçırdıysam affola.

KartallMehmet tarafından 21/Haz/19 08:48 tarihinde düzenlenmiştir

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam mahleden çocuğun biri yaptırdı şimdi özgüven tavan çok bişey yok bildiğim kadarıyla sen de olanı sana dikiyolar oldu bitti.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı

Kulaklardaki kepçelik her gün dahada batmaya başladı, aramızdan bu ameliyatı olan varmıdır işe yarıyormu ciddi anlamda, bilgilendirirse süper olur.

Tavsiye edeceğiniz doktor veya şöyle değilde böyle yap dediğiniz herşeye açığım.

Doktor Memet YAZAR 'ı tavsiye ederim hocam, bir görüş istersen.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı
    KartallMehmet bunu yazdı

Doktor Memet YAZAR 'ı tavsiye ederim hocam, bir görüş istersen.

Saolasın hocam hemen bir danışıyorum kendisine.

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

++++

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Başlık gülümsetti, ben elf olarak hayatıma devam ediyorum hocam.

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Hiç düşünmedinmi hocam yaptırmayı :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Hiç düşünmedinmi hocam yaptırmayı :)

Çocukken zordu evet kötüydü ama sonradan alıstım, ünide elf diye lakabım oldu(beyaz tenliyim peynir gibin birde )

Özgüvenini çok düşürmüyorsa bosver hocam farklı olmak iyidir. Saclarını da uzatabilirsin :)

Cesnist tarafından 21/Haz/19 09:13 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Pahali bir şey mi bu? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Tayanç Ayaydın kepçe kulak ameliyatı oldu, gayet de güzel olmuş. (Sakarya Fırat dizisindeki uzman çavuş) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Geçen biri buradan bütün olumsuzlukları saymıştı ama; En ufak esintiyi kulaklarınla alabiliyorsun. Kulak kepçesi vücuda uzak kaldığı için kışın açıkta kaldığında donup düşecekmiş gibi oluyor. Arkanda kalan sesleri rahat duyamıyorsun, ama önden gelen sesleri yönlendirilmiş çanak gibi alıyorsun kimi zaman. Sanki diş kulak yolunun Kulak kepçesine bakan açıklığı normal kulak kepçesine göre biraz daralmış gibi de geliyor.  Ameliyatı olmadım.

^^" ha bir de kulak kepçe'ni oynatabiliyor musun bilmiyorum ama kulaklarımı yüzerken kollarımı kullanmadan  Kulaç atabilecek seviyede hareket ettirebiliyorum. 

RitmFarbRacourci tarafından 21/Haz/19 09:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2128 Toplam Mesaj: 20
ameliyat estetik