folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Kesin Wi-Fi Kırıcı Uygulama Arıyorum?

Kesin Wi-Fi Kırıcı Uygulama Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Duyar kasan arkadaşlar çok tatlılar. Sizi gidi şapşikler :)

çarşıda çok güzel bi araba, motosiklet vs gördünüz, sahibine dediniz ki, bi tur gezebilir miyim, hayır dedi.

akşamına gidip o aracı çalar mısınız? çalmaya hakkınız var mı? yapacağınız şey ne kadar etik?

tamam burası hack forumu olabilir, ama birinden şunu istedim yapmadı o zaman bunu zorla almalıyım şeklinde bir amacı yok bu sitenin bildiğim kadarıyla (yoksa yanlış mı biliyorum?).

ona buna saldırmak yerine nasıl daha iyi savunma yapabilirim, nası kendimi daha güvende tutabilirim bunların anlatıldığı yer olmalı burası.

adminleri de bu konuya davet ediyorum mümkünse bi fikirlerini beyan etsinler.

istediğimizi alamayınca çalıp çırpmayı öğretmek için mi açtılar bu forumu?

sende haklısın hocam parasını verip almadığın şeyi almayacaksın dimi

https://www.tahribat.com/forum/udemy-den-bir-sey-isteyen-var-mi-234975?SearchUser=LynXMaSTeR#msg2929993

şunu hatırlatayım sana, neden parasını verip almak yerine varsa gönderin diyorsun  ??  

burda kimse ekmek araba ev çalmaktan bahsetmiyor sanal dünyadan bahsediyor ve sanal dünyada kusura bakma açık varsa her türlü çalarlar o yüzden hack denilen tabir var.

ama tabi udemyde adam video çekmiş uğraşmış siteye koymuş sonuçta sen ücretsiz istiyorsun emek hırsızlığına vb.. girmiyor  :))

@devilkingtr hocada aynı şekilde duyar kasmış ama https://www.tahribat.com/forum/udemy-den-bir-sey-isteyen-var-mi-234975?SearchUser=DevilKingtr#msg2929949 

burda kastığınız duyarı udemy konusunda neden kasmadınız çok merak ettim :) 

Hocam eger dikkat edersen benim soylemeye calistigim sey farkli adamdan sifreyi istemis adamda vermemis  siktiret gitsin ne minnet ediyosun daha zaten beceremyecegin birsey belliki gelip burada yardim istiyosun buranin felsefesini en iyi bilenlerdenim o konuda sikinti yok anlatmaya calisigim ile anlamaya calistigin konu farkli

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Ulan adam gece bos gecmesin cavusa 2 tokat atiyim demis canini almisiniz.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Udemy den satılan eğitimler kişiye satılan eğitimlerdir. Ozaman git bitane forum kur ve udemy e eklenen video eğitimleri anlık olarak çeksin link olarak üyelere de şu fırsatı ver siteye kredi yüklesinler atıyorum 50 TL lik bir eğitim var sitedeki 50 üye 1 lira verdi hop eğitim alındı indirildi dağıtıldı. Eğitmen 50 kişiye satacağı eğitimden 50*50 TL kazanacakken yine 50 kişiye satıp 50 tl kazanmış oldu. Hak hukuk emeğe saygı ? WAt da fak amk ? Udemy den şahsınız adına almadan izlediğiniz her video (ücretsiz verilmiyor ise) emek hırsızlığının daniskasıdır !

Fırından ekmek çalmak ile wifisinden kaçak kullanım arasında teorik teknik farklılıklar olsa da evet sonucda kul hakkı. Duyar kasarken neden BillGates reyizin kafa patlatıp lisans sattığı işletim sistemini crack liyorsunuz?  kaçak windowsdan duyar kasmanız da ayrı bir çıldırmalık mevzu. Sadece windows değil  office dir adobe ürünleridir bilimum 3. parti yazılımlar olsun her türlü crakli yazılım kullanıp da sırf buna duyar kasmak yanlış bence. Ha hepsini orjinal kullanıyosundur faturalıdır yasaldır para vermişssindir eyvallah duyar kas önünde saygı ile eğilirim. 

Ülkede göz göre göre torpil dönderen yolsuzluk yapan hepsini geçtim terör örgütlerini besleyen devlet yöneticilerine çıkıp tepki verdiniz mi? 

Hayatın hangi kısmında haksızlığa buradaki gibi karşı çıktınız ? 

Fırındaki ekmek satıcısı Bey efendi nasıl ki ekmek leri çaldırmamak, dükkanı korumak için önlem alıyor ise modemi cartu curtu için de önlem alsın. Hırsız heryerde hırsız. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

"Geçen gün bir kızdan istedim. Vermedi. Nasıl kesin tecavüz edebilirim "

gibi olmuş.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

adam gece canım sıkılmasın 2 dizi izliyim sosyal ağa bakayım 2 clash atayım diye net istiyor yaptığınız tantanaya bak

herkes sütten ak kaşık gibi davranmasıda ayrı bi olay aq

daha düne kadar korsan cdciden çıkmayan tayfa gelmiş burda nara atıyor

komiksiniz

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

ben android telefon için istiyorum pc için değil.

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

burası tbt amk yardım etmiyecekseniz cenenizi kapayın

adamsın! 

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Wifi Hacking konusunda biraz sosyal mühendislik uygulamak gerekiyor sanırım, ağa sızabilen bir program vardı, bir ara Tahribatta vardı, adını anımsayamadım, bir tür pishing idi, hattı düşürüyordu ve lütfen şifrenizi girin diyen bir ekran veriyordu, adam şifreyi girince de şifre mailinize geliyordu..

Bu arada konu evlere şenlik...! :) Arkadaşlar en azından yol gösterin, yapabilirmi yapamazmısı artık ona kalsın.. 

ShockMan tarafından 04/Nis/18 20:09 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Wifimap i soran arkadas yanilmiyorsam calisma mantigi şu sekilde biri indirir bir wifi ye baglanir o wifiyi bu program otomatik olarak sisteme atar eger bir baskasi gelip o wifiye baglanmaya calisirsa sistemden bakar daha once biri baglanmismi db de sifre kayitli mi diye kayitliysa gosterir tabi bu kesin bilgi degil tahminim programi kullanmadim sadece gordum

Konuya gelince hocam telefondaki uygulamalar wps acigindan faydalandigi icin root ister 

Pc de wifislax var wifi islemleri icin tasarlanmis

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Wifimap i soran arkadas yanilmiyorsam calisma mantigi şu sekilde biri indirir bir wifi ye baglanir o wifiyi bu program otomatik olarak sisteme atar eger bir baskasi gelip o wifiye baglanmaya calisirsa sistemden bakar daha once biri baglanmismi db de sifre kayitli mi diye kayitliysa gosterir tabi bu kesin bilgi degil tahminim programi kullanmadim sadece gordum

Konuya gelince hocam telefondaki uygulamalar wps acigindan faydalandigi icin root ister 

Pc de wifislax var wifi islemleri icin tasarlanmis

Hah işte budur olta gibi, oltayı sallıyorsun, kurban kendi ağının ismine aldanıyordu sanırım, tıklayıp girincede oltaya yakalanan balık gibi, şifrelerin sana geliyordu..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 22646 Toplam Mesaj: 79
wifi uygulama