folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kevin Mitnick ?

Kevin Mitnick ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    tbt müridi maydin hala üye beraber yakalandık ben cok efendi olduğum için serbest kaldımD ama maydin kardeşim y yemis bulunmakda 4 ncü yakalnısı ve suan 9 aydır içerde kolay kolay cıkcağada benzemi hakkında  27 kişi davacı D

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

"Neyini merak ediyorsun :) universitede okuyor suan ,cokta uzun yatmadi 3-4aycik :) "

uzun seneler derken abartmış olabilirim biraz :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    VisualBoy bunu yazdı:
    -----------------------------

peki mitnickkevin nerde?

bununla ilgili konu açmak saçma olur diye düşünmüştüm de hazır konuyla biraz ilgili...

-----------------------------

hoja kendisi TÜRKİYEYEDE geldi 30Nisan 2004  Türkiyede 4. düzenlenecek olan Turkiye'de Internet baslıklı konferansin konuşmacı olarak gelmişti öel hatırlıyorum hatta nettede baktım öleydi ama şuanda kendis ne yapıyro ilmyorum aam tajminimce iyi bi şirkette güvenlikcidr...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    filminin adı ne ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Kevin Mitnick ile bizim ipne MitnickKevin birbirine karıştı amk :D olm kimse kimseyi siklemiyor topicde kaos var :P

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

valla kevin ler karıştı :D

yaw ben gavur olanı merak ediyorum.  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Kevin Mitnick Namussuz erifin tekiydi...

Gelmiş geçmiş en büyük hacker olarak kabul ediliyor. Ama bence lamer :D şaka şaka...

Kardeşi uyuşturucudan ölmüş. Babası ve annesini kevin daha bebeyken ayrılmışlar. Amcasıda keşin tekiymiş. Yani tam boktan bi ailesi varmış... Fotoğrafik bi belleği varmış adamın. Böle baktığı listeyi saatler sonra yine hatırlayabiliyormuş aynı benim gibi...

Fbi ile filan bi kaç davası filan olmuş say say bitmez :)))

Ama gerçekten adam hacker gibi hackermış...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Bu da tarikatın Kevin Mitnick'i (Kıllı Lopez) :)))

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    GeçtiğimizAyda ünlü hacker Kevin Mitnick'in websiteleri bir grup Pakistanlı hacker tarafından hacklendi. Kevin Mitnick'in yaptığı açıklamada sitelerinin, hosting sağlayıcısında bulunan bir açık yüzünden hacklendiğini belirtti. Gene Kevin Mitnick'in yaptığı açıklamada şans eseri sitelerinde şahsi bilgileri tutmadığını belirtti ve olayın can sıkıcı olduğunu söyledi. Hacklenen sitelerde "ZMOG!! THE MITNICK GOTZ OWNED!!" şeklinde başlayan uzun bir mesaj bırakılmışdı.

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 3936 Toplam Mesaj: 32