Keyloger(Önemlidir)

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  nukleer
  nukleer's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Ocak/2004
  Erkek
  arkadaşlar benim keyloger hakkında hemen hemen her tür bilgiye ihtiyacım var,nedir ne işey yarar.http://www.mavideniz.org/
  sayfasından bi tane indirdim iopus-starr bide keykeylite ama nasıl kullanılır ne yapılır bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum birde o sitede şifre bulma ve kırmayla ilgili bir kısım var ben pek bişey anlamadım ama siz bir bakarsanız ve brnide aydınlatırsanız sevinirim.

  yarınlar güzel olacak diyorlardı bu günşlerde dünlerin yarını değil mi_
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  peder
  peder's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Ekim/2002
  Erkek
  Ilk önce keylogger ın ne demek olduğunu açıklayayım.Keyloggerlar klavyeden basılan her tuşun loglarını tutan casus yazılımlardır.
  Bu yazılımlar sen internette gezinirken gireceğin paraloların ve kişisel bilgilerinin bir metin dosyasına kaydedip başka bir kullanıcıya ulaştırır. Internet cafeye gidip icqyu kullandıktan sonra ertesi gün aynı icqya bağlanmak istediğinde sana yanlış parola hatası verebiliri veya kredi kartında para çekilmiş olabilir.Son zamanlarda sözde kendini uyanık sanan cafe sahipleri bu yazılımları bilgisayarlarına kurup müşterilerin şifrelerini çalmaktadır.
  Piyasada bir sürü keylogger bulunmaktadır ve her keylogger değişik bir mantıkla log tutmaktadır.Bu yüzden hepsinden aynı yöntemle kurtulmak mümkün değildir. Basit bir keyloggerdan kurtulmak için Başlat>Çalıştır "msconfig" (tırnaklar yok) yazıp açılan pencereden Başlangıç sekmesine gelerek listede açılışta çalışmaya başlayan programları görerek keylogger programınıda tespit ederek başlangıçta çalışmasını durdurabilirisin.
  Bazı gelişmiş keyloggerlarda ise keyloggerları yok etmek bu kadar kolay değildir.
  Ghost Keylogger programının bilgisayarda çalışıp çalışmadığını öğrenmek için synconfig.exe adlı dosyayı aratıp sistemde olup olmadığını öğrenebilirisin. Ve ghost keylogger programının hangi dizinde olduğunu öğrendikten sonra o dizine gidip uninstall.bat dosyasını çaılıştır.
  Diğer bir keylooger programı olan iOpus starr programının sistemde olup olmadığını anlamak için windowssystem klasöründe starrcmd.exe dosyasını arat.Eğer öyle bir dosya varsa ve kaldırmak istiyorsan Başlat>Çalıştır "starrcmd" (tırnaklar yok) yaz ve çıkan programda settings sekmesine gel.Ardından Advanced Setup tuşuna basarak "Uninstall Starr" de.Bir diğer yöntme ise Başlat>Çalıştır "regedit" (tırnaklar yok) yazıp kayıt defterini açarak düzen>bul a gelip wsys.exe diye aratıp çıkan tüm kayıtları silmen gerekir.
  Bir diğer Keylogger programı olan Invisible Keylogger Stealth programının sistemde olup olmadığını anlamak için vikxd.vxd dosyasını arat.Eğer öyle bir dosya sistemde bulunursa kaldırmak için program ekle/kaldırdan iks yazan programı kaldırmayı dene.Eğer öyle bişi yoksa windows klasöründe system.ini dosyasında bulunan "device=vikxd.vxd" ve "vikxdlog=c:kitkatkitkat1.dat" yazan satırları sil.
  Bu keyloggerlardan kurtulmanın bir diğer yöntemi ise Anti-Keylogger programını kullanmak.Programı www.anti-keyloggers.com adresinden indirebilirsin.Program keylogger ları bulup kaldırabiliyor.Yanlız deneme sürümünde sadece keylogger ları buluyor.Yani kaldırmıyor.Programın tam sürümü için biraz parayı gözden çıkarman gerekiyor.Tabi crackleyip belesh kullanmakta senin elinde...nukleer;Keyloger hakkında bilgi istemişsin bildiklerim bu kadar...


  TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  xooox
  xooox's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Ocak/2004
  Erkek
  uğraş uğraş öğrenirsin biz ana mızın karnındahack sitelerine girmiyoduk
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zeky
  zeky's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Temmuz/2003
  Erkek
  xboox kimse ile dalga geçmemeni tavsiye ederim ardından keylogger yerine trojanlarıda kullanabilirsin bence daha sağlıklı

  Sistem çöker code kalır.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  nukleer
  nukleer's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Ocak/2004
  Erkek
  cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

  yarınlar güzel olacak diyorlardı bu günşlerde dünlerin yarını değil mi_
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Peroksit
  Peroksit's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Eylül/2003
  Erkek
  slm lar nukleer cigicigi.com da keylogger diye bir bölüm var orada 9x-nt de çalışır yazan bir keylogger var mükemmel çalışıyor kendini saklıyor falan dene

  http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  CYB3R-SPY
  CYB3R-SPY's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Temmuz/2005
  Erkek

  Arkadaşlar ek olarak keylogger kurulumunu anlattım..[E-Mail Hack dökümanında ]


   


  ]Bâtıl şeyleri tasvir etmek, safi zihinleri idlâl eder
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  napalm
  napalm's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Şubat/2009
  Erkek

  teşekürler ellerine sağlık


  Yaşam aldığın nefes sayısıyla değil, nefesini kesen anların sayısıyla ölçülür
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Gladiator
  Gladiator's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Haziran/2006
  Erkek

  napalm
  (Çömez)

   :) konuyu hortlatmışsın :D


  % 100 log gönderimi yapan ve hiçbir antvirüse yakalanmayan bir keylogerim vardır isteyene kodlarıyla satabilirim iletişim için pm atabilirsiniz..
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  CyberAngel
  CyberAngel's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 01/Eylül/2008
  Erkek
  arkadaş hazır soru sormuşken bende birşey soracam arkadaşlar.Bi arkadaşın evine gittim ordan hotmail hesabıma girdim.eleman benim şifrmi almış bunu anladım.Şifreyi değiştirdim ama bi daha evine gittiğimde o keyloger ı bulmak sonrada ağzını burdunu kırmak istiyorum.Keyloger olup olmadığını nasıl anlarım ?
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  chelishky
  chelishky's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Mayıs/2008
  Erkek

  CyberAngel bunu yazdı:
  -----------------------------
  arkadaş hazır soru sormuşken bende birşey soracam arkadaşlar.Bi arkadaşın evine gittim ordan hotmail hesabıma girdim.eleman benim şifrmi almış bunu anladım.Şifreyi değiştirdim ama bi daha evine gittiğimde o keyloger ı bulmak sonrada ağzını burdunu kırmak istiyorum.Keyloger olup olmadığını nasıl anlarım ?
  -----------------------------

  En rahat anti keylogger yazılımları ile.


  chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
Toplam Hit: 2779 Toplam Mesaj: 12