folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kia Rio Nasıl Bir Araba Sizce

Kia Rio Nasıl Bir Araba Sizce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

2011 model 50.000 km hatchback otomatik kiayı 28.5 milyara almayı düşünüyorum ..sizce nasıl ..

kia kullanmayan veya bu araçla herhangibir deneyimi olmayanlar sakın alma felan filan diyorlar..bunun için klasık birçok neden söylüyorlar... fakat forumlarda gezince genel olarak kullanan kişiler kiadan memnun olduklarını belirtmişler...

birde özelliklerine bakıncada o fiyata o donanımda başka bir araç göremedim..

siz nedersiniz önerirmisiniz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

bi çok faktör olabilir hocam,tutulması en önemlisidr herhalde yedek parça servi vs vs bi sürü şey vardır binici olarak alıcaksan sıkıntı olacağını zannetmiyorum acil bişey olduğunda elden hemen çıkarabilecekmisin o önemli

bende megan 2 leri sorayaım bu arada 2004-2005 model bütçem 20000 civarı alabilimiyim bu fiyatlara temiz güzel bişey

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

bi çok faktör olabilir hocam,tutulması en önemlisidr herhalde yedek parça servi vs vs bi sürü şey vardır binici olarak alıcaksan sıkıntı olacağını zannetmiyorum acil bişey olduğunda elden hemen çıkarabilecekmisin o önemli

bende megan 2 leri sorayaım bu arada 2004-2005 model bütçem 20000 civarı alabilimiyim bu fiyatlara temiz güzel bişey

biraz daha çıkman lazım hocam bu fiyata temiz bir şey bulman imkansız

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

doğrudur hocam,peki ne tavsiye edersin bu fiyat için dizel

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

pejo307 opel vectradan sonraki kasa , adı aklıma gelmedı  bunlar alternatif olabilir megane 2lere dokunmayın dıyolar gögusden ses gelıyormus gıderken , ayrıca parçalarıda pahalı dıye duydum , dizel araçlardan uzak durun derim motoru kucaklayabılırsınız.

kia rio alcak adam  , arabadan pek bi şey beklemesin seri kalkıyor , az yakıyor binilcek araba ancak rampalarda olsun , hız olayında olsun ölü..Eğer bir araba alcaksan taksicilere danıs geneli kia rio , dacia falan biner onlara bı sor.

Media tarafından 17/Eyl/14 04:38 tarihinde düzenlenmiştir

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Kia sorento nasıl?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada belirteyim Kia zaten Hyundai'nin. Aynı fabrikada üretiliyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Bu arada belirteyim Kia zaten Hyundai'nin. Aynı fabrikada üretiliyor. 

Evet aynı fabrikada üretiliyor ancak hyundai kalitesinde değil. Kia sadece motoruna ve konforuna güvenilecek araçtır, sorentolardaki salak hatayı örnek vereyim, otoyolda giderken difransiyelin kilitlenip takla atması... arazide seri sürüşte kilidin açılması, virajlara besmele ile girmek... Kia'nın Hyundai ye benzer alınabilecek tek aracı bongo kamyonettir, diğer kiaların hepsini siktir et. İngilizlerin kritiklerini incele bu hususta.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

rio kullandım dizeli fena gidiyor öküz gibi yüklemiştim aracı sıkıntı yoktu ben beğeniyorum güzel araba ceed filan zaten on numara 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

skoda fabia bakabilirsin hocam sedani isini gorur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Manuel 6 vitesli olanini kullandim lpg'li hem seriydi hemde çok az yakiyordu hocam.

Toplam Hit: 4099 Toplam Mesaj: 17