Kickass Kapandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

ömrü hayatımda hiçbir filme, oyuna, yazılıma para vermemişimdir. o yüzden en çok takip ettiğim (özellikle film) siteler arasındaydı. thepiratebay dan devam ... gelçi ikiside aynı gibi birşey ama neyse

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

neyseki zamunda var ona daha çökmediler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Konuya mesaj atanların yarısı torrent nedir, scene distribution nasıl işler bihaber olanların attığı mesajlarla dolu.

Torrent bitti diyenler, o kullandığınız online izleme sitelerindeki dosyaları site sahipleri kendileri capture edip ripliyor zannediyorsanız size götümle gülüyorum.

P2p ve scene in geniş kitlelere yayılmasındaki en büyük araç torrent protokolüdür. Geriye kalan private siteler, online izleme siteleri, file sharing sitelerine uploadlar hep torrent dağıtımından sonraki basamaktır.

Torrent ile dağıtımın bir üst basamağı da topsite ve bunlara erişimi olan üst seviye ftp sunucularıdır.

Topsite'lara erişmek normal kullanıcı için imkansız(scene grubu değilseniz), üst seviye ftp sunucularına erişmek için de para dayandıramazsınız ve öyle her önüne gelene de satmazlar.

Sonuçta "online streaming tutkunları" olarak torrente mahkum olduğunuzu hatırlatır, bok atmadan önce biraz araştırmanızı öneririm.

Konu için kickasstorrents e gelirsek, zamanla belli bir kaliteyi tutturmuş public trackerlardan idi. Bazı küçük programları vs. kral tacı almış verified uploaderlardan indiriyordum. Aynı şey thepiratebay de kurukafa ile yapılıyordu.

Sonuçta kapanması kayıp mı oldu? Eve genel olarak kayıp oldu ama yukarıda belirttiğim şeyler harici oyun,film,tv show, müzik vb. ihtiyaçlarımı zaten bu işte uzmanlaşmış alanında en iyi private trackerlardan sağladığım için benim için çok bir şey değişmedi.

Gereken cevap verilmiş.

Alternatif olarak en çok hangisine yığılma olura acaba :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

@mkyb yi yedirmeyiz hüloğğğğğ.

arkadaş niye saldırıyonuz adama. dediğinde haklı bence. 

kul hakkıdır falan olayına girmiyorum. Allah affetsin. haftada 2 kere sinemaya gidecek zaman yok. seanslar tutsa ve para çok olsa elbet ben de sinemaya giderim. ya da film çıktıktan 15 20 gün sonra DVDsi çıksa ve eşşek yükü meblağ istemeseler gider DVD alırım..

torrent olarak yıllardır torrentz.eu kullanıyorum. genelde bulamadığım bir şey olmadı...

online film de çok nadir izleyenlerdenim..

korsanlığın önünü kapatmak için mesela youtube koyacak filmleri atıyorum film başı 1 2 lira falan muazzam derece biter korsan. korsan indireceğime verir 1 lira izlerim mesela..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

ah ! ... bu acıdı lan !!!

valar morghulis ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Kotu oldu bu ama iptorrent var neyseki :)#

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Olayın aslı çıktı ortaya. Sahibi Apple iTunes'tan müzik satın almış. Sonrasında herhangi bir gizleme olmadan Kickass'ın Facebook sayfasına girmiş. Oradan ip adresini bulmuşlar Apple'da adres bilgilerini vermiş adamı paket yapmışlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Olayın aslı çıktı ortaya. Sahibi Apple iTunes'tan müzik satın almış. Sonrasında herhangi bir gizleme olmadan Kickass'ın Facebook sayfasına girmiş. Oradan ip adresini bulmuşlar Apple'da adres bilgilerini vermiş adamı paket yapmışlar. 

Şerefsiz Apple gerçi çok ironik olmuş öyle bir adamın itunes üzerinden müzik alması, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

torrent altyapısını kullanan film izleyebiceğim site yada program varmıdır. Stremio var ama sanırım pek beğenmiyorum artık geç düşüyor hepsi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

http://kat.am den devam

Toplam Hit: 12936 Toplam Mesaj: 93
torrent kickass