folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kilis Ve Urfada Telefon Fiyatları

Kilis Ve Urfada Telefon Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Merhaba beyler bayanlar. 

Bi arkadaşım kilis'ten kendisine samsung A7 almış sifir kutu ve ithalat yoluyla kayitli olarak gozukuyor imei sorgulaninca garantisi brighstar vs. Telefonu inceledim orjinal yani ve sadece 300 liraya almış. Orda fiyatlarin hep böyle oldugunu söyledi. Buralarda yaşayan muridlerimiz var mi gerçekten fiyatlar bu durumda mi? Eger oyleyse sırf telefon almak için en kisa surede gitmeyi düşünüyorum  s7 edge fiyatinida bilen varsa yazarsa cok makbule gecer

Teşekkürler 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

orali arkadaslar muhakak yazarlar

sahsi fikrim : 1,000 tl fazla fiyat farki olacak o is calinti veya cakmadan baska birsey olamaz.

$100 bahsediyoruz mantikli olun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    elmor bunu yazdı

orali arkadaslar muhakak yazarlar

sahsi fikrim : 1,000 tl fazla fiyat farki olacak o is calinti veya cakmadan baska birsey olamaz.

$100 bahsediyoruz mantikli olun.

O yüzden ithalat yoluyla kayitli yaziyor netten sorgulatinca. Yani çalıntı yada cakmadan ziyade yurtdisindan getirtip satıyorlar sanırım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yurtdışından getirse kayıtla niye uğraşsın imei çakıp satar. Çalıntıdır büyük ihtimal. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

300 liraya çakma iphone'umsu ne üdüğü belirsiz telefonu vermiyorlar.

1500 liralık cihaz haydi oldu oldu 1000 lira oldu diyelim. O da büyük mağazaların farkı, püsürü düşüyor olsun. 

300 liraya düşürecek sebepler neler ki? Bunu yurtdışında getirtsen bile 300 lira neyi karşılıyor, getirtme ücreti bile 300 liradan fazladır. 

Amazon'da garantisiz cihazların taban ücreti bile 350-400$.

Üç liraya 10 liralık köfte olmaz. Bu mantıkla yolunuz piramitlere bile düşebilir. Dikkatli olmak lazım.

Austen tarafından 07/Tem/16 13:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

$200 cinde cakmasini alamiyorsun :) dikkali ol. dedigin fiyatlara olabileme ihtimali yok. olsa kamyonla cine goturup orada satak .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam 1 ay önce bende gitmiştim kilise Htc , Samsung telefonlar baya vardı vitrinde sordum adama orjinali ile bunların arasında fiyat farkı çok diye  adam biz dubaiden getiriyoruz dedi telefonlarımız orjinal fakat imeil kayıt ettiriyoruz veya imeil attırıyoruz dedi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Hocam 1 ay önce bende gitmiştim kilise Htc , Samsung telefonlar baya vardı vitrinde sordum adama orjinali ile bunların arasında fiyat farkı çok diye  adam biz dubaiden getiriyoruz dedi telefonlarımız orjinal fakat imeil kayıt ettiriyoruz veya imeil attırıyoruz dedi.

ne kadarlık bi fark vardı peki hocam? telefonu inceleme şansınız oldumu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı

Merhaba beyler bayanlar. 

Bi arkadaşım kilis'ten kendisine samsung A7 almış sifir kutu ve ithalat yoluyla kayitli olarak gozukuyor imei sorgulaninca garantisi brighstar vs. Telefonu inceledim orjinal yani ve sadece 300 liraya almış. Orda fiyatlarin hep böyle oldugunu söyledi. Buralarda yaşayan muridlerimiz var mi gerçekten fiyatlar bu durumda mi? Eger oyleyse sırf telefon almak için en kisa surede gitmeyi düşünüyorum  s7 edge fiyatinida bilen varsa yazarsa cok makbule gecer

Teşekkürler 

HOCAM kilise araba almaya gittim ve bire bir oranın toptancısı ile konuştum eskiden vardı şimdi kalmadı kaçak iş dedi yanı piyasa fiyatı çekiyorlardı

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Yillardir herkes bana soruyor ora diyarbakir kacak ucuzdur bulamaz misin diye bi ben goremedim o ucuzu. 2klik telefoni 500 600e aldik diyen adam ya cakma almistir haberi yok yada yalan atiyordur.

Edit: benim bildigim dubai dedikleri cinden hallice uretimleer.

Kreyzi tarafından 07/Tem/16 17:24 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Kilis ve Urfa'da bu işi yapan adam 300 Tl'ye müşteriye satacağına batıya bir otobüs bileti alıp en az 1000 tl ye telefonculara seri seri satardı.

Toplam Hit: 1702 Toplam Mesaj: 15
urfa telefon