folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kilo Almaya Çalışmak Ve Sadece Göbek Çıkması

Kilo Almaya Çalışmak Ve Sadece Göbek Çıkması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

Vücut yapıp ekto mezo karışımı boy 1.80 di sanırım kilom 70 şimdi kilo alayım diye diyet yapmaya başladım ama sadece göbek şişiyor yani kollarda bi kalınlaşma vucudun biraz daha şişmesi gibi bir durum olmadı

Ben bu aşamada spor yapmadığım içinmi böyle oldu ? yani ben spor yapsaydım aynı yediklerimi yeseydim tüm vücuttanmı kilo alırdım ? yada göbektente alalım kiloyu birşey değilde ben tüm vücuda kilo aldırmak istiyorum yani tek biryerin şişmesini istemiyorum. Ney yapmam gerekli ? kas yapma olayına gelirsek kas felan değil derdim şuan için vücudun heryerinden kilo aldırıp biraz irileşmek fakat sporda yapsam yapmasamda göbek dışından biryer kilo almıyor. Hep göbek şişiyor işin garibi 

Nasıl birşey yapmak gerekli birazcık bulk bir görünüm yapmak istiyorum yani 85 kiloya çıkmak istiyorum ama sadece göbekten alırsak okadar kiloyu bi boka yaramaz tüm vuduttan almak istiyorum oda olmuyor ? sırrı nedir bu işin

85 kiloyu geçtim 100 kg ya çıkmak istiyorum :D çıkarımda ama sadece göbek çıkıyor amına koyayım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

kilo dedigin sey kas olmasin? salona gideceksin baska yolu yok     sadece yersen yag alirsin got gobek goguste birikir o da 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

65 kg spora gittim devam ettiremedim kilo almak için ne bulduysam yedim karbohidrat tozundan proteine kadar göbek olmaması için yiyip mekik çekmen lazım ki düzleşsin şınav da çek göğüs bakımından iyidir kolları kuvvetlendirirsin ama göbek olmaması için mekik çek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

kilo dedigin sey kas olmasin? salona gideceksin baska yolu yok     sadece yersen yag alirsin got gobek goguste birikir o da 

bulk diyorum kardeş kas olsa yazardım dediğimi anlamamışsın. yüksek oranda yağ olsada olur fakat ben tamamen irileşmek istiyorum, kas oranı az olsada iyi olur.

Bu arada salona git vs gibi kilişelerden vaz geçin size birşey sorduk salon diyorsunuz

Kısacası ağırsiklet boksör şeklinde bir vücuttan bahsediyorum

srsr_mnyk tarafından 09/Eyl/13 17:58 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

cevap verdik aq ne artizlik yapiyon spor yapmassan gotunde birikecek o yaglar sadece yiyerek vucudun sismez gotun gobegin yag baglar 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

cevap verdik aq ne artizlik yapiyon spor yapmassan gotunde birikecek o yaglar sadece yiyerek vucudun sismez gotun gobegin yag baglar 

Dövseydin

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

steven seagal gibi bir vücut yapısından bahsediyorum hani odun gibi bir yapı varya ekstra uzun boylu ve iri oluyorlar kas fazla yok ama irilik fazla onun gibi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Salona git.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı

Hocam spor yapmadan o kiloları eşit olarak dagıtman imkansız. Yapman gereken standart uyku, yemek ve spor bu 3ünü düzenli yaptıgın zaman kendin bile inanamıcaksın olanlara. Spordan kastım kas yapmak degil. Bildigin spor koşu sınav mekik. Bunlar kilonu dogru orantıda dagıtır.

Göbegi eritmen icin yürümen kosman ve mekik cekmen lazım. Kolların genislemesi icinde barfiks sınav cekmen lazım. Ayaklar zaten kosu ile spor ile ve mekik ile genişlick.

tamam işte sormak istediğimde buydu

Ben hiç spor yapmadan kilo alma çalıması yaptım göbekten aldım

Aynı çalışmayı ek olarak spor yaparak (ağırlık çalışarak) yapsaydım durum değişirmiydi tüm vücuttanmı alırdım ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı

steven seagal gibi bir vücut yapısından bahsediyorum hani odun gibi bir yapı varya ekstra uzun boylu ve iri oluyorlar kas fazla yok ama irilik fazla onun gibi

Bu yapıda biriysen ekto mezoyu gec endomorf vücüda sahipsin ve yaglanmaya en müsait vücüt.Dengeli sekilde hacim kazanmak istiyorsan salona gitmek zorundasın agırlık+kardiyo yapacaksın baska yolu yok.

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

hocam bende 65 kiloyum ve göbek çıkıyor malesef yazın yüzünce istediğim kadar yiyip kilo alayım göbek çıkmıyor. yazları yüzüyorum diye. bende spora yazıldım yeni yüzme artı fitnes saunası hamamıda var  vücudu eşit kullancaksın bisiklet sür mesela yüz :) 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 5501 Toplam Mesaj: 29