folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kim En Büyük Cani!Kim En Büyük Cani!

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  dipLoit
  dipLoit's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Haziran/2006
  Erkek

  computerwolf


  hacim piyasadaki "siyasi" amacli "sosyal" kitaplari kaynak gostericeksen hic taratma zahmetine degmez. ortalikta birsürü sacma sapan kitap var. önüne gelen yazar olmus kitap basiyor. ona bakarsan atatürke dinsiz diyen kaynaklar da var. her yazili seyin dogru olduguna inanmayin. merak ettiginiz bir konu varsa 1.kaynaga bakin. f.guleni suclamak icin de 1.kaynak olan bu adamin kitaplarina bakin. bilmeden konusmak ii degildir. bakin, eger öle bise varsa bundan sonra bende ona fettos dicem yemin olsun :)


  bir imzam bile yok
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ustunIRK
  ustunIRK's avatar
  Kayıt Tarihi: 18/Ağustos/2005
  Erkek

  Dünyanın tek bir ırk tarafından yönetilip,kanının emildiği şu günlerde; kenetlenip şah damarımıza yapışan yahudi sülüklerinden kurtulmanın yolunu arayacağımız yere,birbirimizin kuyusunu kazmaya ;hiçbir zaman onun mertebesine çıkamayacağımız, bununla birlikte hiçbir zaman fikirlerinin  mahiyetini anlayamayacağımız yüce şaksiyetlere b.k atarak, içine düştüğümüz elim vaziyetten kendimize zevk çıkarmaya çalışıyoruz..


  Efendiler!Rabbimiz elimizden tutması için nice Alparslanlar,Yavuz selimler,Sultan Mehmedler,AbdulHamidler,MustafaKemaller, vede Fettullah Gülenler  gönderdi bizlere!!Rabbimize şükredeceğimize ..ik kadar aklımızla Rabbimizin bu yüce armağanlarına dil uzatıyoruz!


  Kanımızdaki kudrete saygı duymadıkça,,Bize herşey müstehak!


  Turksen Ovun!Degilsen Terket!
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Criminal
  Criminal's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 25/Temmuz/2002
  Erkek

  Kardeş kop da gel... İyi, güzel, fikrini beyan etmene saygı duyuyorum ama seinle aynı fikirde olmayan insanları "b*k atmak" gibi terimlerle yargılama hakkına sahip değilsin. Yanlış düşündüğünü efendice izah eder, kenara çekilirsin. Üsluba dikkat!


  (Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  selim411
  selim411's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Ağustos/2005
  Erkek

  laden in amerikanın uşağı olduğunu herkes biliyor. Buna devletlerde dahil ama bir gerçek var güç dengeyi bozar. Amerika şu an dünyanın süper gücü olduğu için kimse bişe diyemiyor.


  Bunda bizimde suçumuz var .Daha doğrusu eksiklik .Arkadaşlar mağdem biz bağzı şeyleri kavraya bilecek düzeydeyiz .mağdem bu düzenden şikayetciyiz peki bunların değişmesi için ne yapıyoruz .Hepimizin yaptığı tek bişey var konuşmak ama iş icraate geldiğinde bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla hareket ediyoruz buda bizim eksikliğimiz. 


  Bağzıları (BİZ) harekete geçene kadar bu düzen bu şekilde devam eder .


  SSSS
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek
  kaynak yayınları Fetoşun eskiden baş muavini olan Nurettin veren in belgelerini ortaya koymuş kitap saçma değil belgeli...Ayrıca bu ülkeye Atatürke Cumhuriyete düşman fikirlere saygı duymam...Saygı duymak ihanettir..demokrasi maskesi altında kimse hainlik ve bölücülük yapamaz ...

  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ustunIRK
  ustunIRK's avatar
  Kayıt Tarihi: 18/Ağustos/2005
  Erkek

  Sevgili bilgisayar kurdu(compuerwolf  )kendisinin pek değer verdiği atatürkçü ideolojiye dil uzatmak vatan hainliğidir diyor..Kendi yorumudur saygı duyarız..Fakat sen milyonların ardından gittiği,dünya çapında 100'ü aşkın ülkede açılmasına vesile olduğu Türk okullarında;milyonlarca çocuğun istiklal marşının ezbere bildiği, türkçe konuşularak Barış Mançonun şarkılarını söylediği kutsal bir vazifeyi ifa eden böyle büyük bir şahsiyetin adını 'Fetoş' diye anarsan,Ozaman birilerinin atarürk ve inkilaplarına dil uzatmasına,Deniz Gezmişlerin,Uğur Mumcuların öldürülmesine,Milyonlarca sol görüşlü aydının haksız yere işkenceye maruz kalmasına da sebebiyet vermiş olursun...Sen karşı görüşündeki adama saygı göstermessen,milletin sana ve fikirlerine önem vermesini bekleme...
  Saygılar!


   


  Turksen Ovun!Degilsen Terket!
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  FuriousBuLL
  FuriousBuLL's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Ağustos/2005
  Erkek
  computerwolf kardeşim inan bana o adamı benim kuzenim kadar yakından tanıyamazsın ve o adam öyle birisi değildir. Senin düşüncelerine şiddetle karşı çıkıyorum. Ayrıca olay yine geçenki tartışmaya dönmesin diye başka birşey daha yazmayacağım. İlk ve son cevabımdır.

  Mazeretim var: asabiyim ben.
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  spawnorhan
  spawnorhan's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Nisan/2007
  Erkek
  ANTİOKSİDAN KARDEŞ SENDEN HOCA EFENDİNİ'N BU SÖZLERİNİN GEÇTİĞİ KONUŞMASINI BİZİMLE PAYLAŞMANI VEYA BU KONUŞMANIN GEÇTİĞİ BİR İNTERNET LİNKİNİ BİZE VERMENİ TALEP EDİYORUM

  BEN RAP İMLE GAZİ GELDİM ARKAMA ŞEHİTLERİMİ GÖMDÜM KENDİM!!
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  spawnorhan
  spawnorhan's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Nisan/2007
  Erkek
  FuriousBuLL LÜTFEN HOCA EFENDİ HAKKINDA KONUŞURKEN DİKKATLİ OLUN

  BEN RAP İMLE GAZİ GELDİM ARKAMA ŞEHİTLERİMİ GÖMDÜM KENDİM!!
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Kahraman
  Kahraman's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Eylül/2005
  Erkek

  spawnorhan bunu yazdı:
  -----------------------------
  FuriousBuLL LÜTFEN HOCA EFENDİ HAKKINDA KONUŞURKEN DİKKATLİ OLUN

  -----------------------------
  1. konunun tarihine neden bakmadın ?

  2. neden dikkatli olmamız gerekiyor ?

   


  Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
Toplam Hit: 2339 Toplam Mesaj: 24