Kimbo 14 Saniyede Nakavt Oldu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Evet Kimbo Slice 14 saniyede nakavt oldu.Belki bilenleriniz vardır Kimbo yu.Gercekden cok güzel bir sokak dövüşcüsü.Youtubede videoları falan var.Adamın indirmediği kişi kalmadı.

Rinklerde onu pek görmeye alışık değiliz fakat şimdi işte ringe cıktı ve 14 saniyede nakavt oldu.Yaklaşık 1.90 boya sahip,iri yapılı, saçı sakalı birbirine karışmış bir siyahi dövüşcü olan Kimbo aynı zamanda merhametli bir kişiliğe sahip kanımca.

İşte nakavt olduğu video : http://www.wimp.com/kimboknockout/

Aynı zamanda youtubede de bir sürü videosu var + Bknz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Edit: Bişey eklemeyi unuttum.Bide dikkat edin videodaki dövüşde adamların elinde muşta var bu nasıl bir dövüş böle kanunsuz kuralsız hayvan gibi birbirlerine saldırıyorlar anlamadım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kimbo kim amk:D 

Rinklerde onu pek görmeye alışık değiliz fakat şimdi işte ringe cıktı ve 14 saniyede nakavt oldu.  pek normal bir ring de değil. ellerinde muşta falan.

adamında ayağı kaymasa ve hatta ellerinde muşta olmasa imkanı yok gibi bişe kimbo nun o adama yenilmesinin:D muşta darbesi aldıktan sonra nasıl kalkacak ki ayağa:D gerçi dümdüz gelmedi muşta darbeleri ama farketmez. muşta olmasaydı tekrar ayağa kalkabilirdi bence 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

muşta yok hacım. sadece karşısında gerçek bir dövüşcü var.

sokakta dövdüğü dan dun dalan adamlardan değil :)))

kimbonun fıs olduğu da çıktı meydana :D 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    muşta yok bu dövüşte dövüşün adı MMA ellerine taktıkları eldivenede MMA eldiveni deniyor kafes dövüşü herşey serbest bu dövüşte.yani muştalık bir olay değil adam resmen dövmüş :-)

Fak yu!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

muşta falan yok. parlak oğlan kimbonun ağzına ağzına yapıştırmış.

dikkat ederseniz 07:08 de kimbonun ayağı falan kaymıyor. kimbonun yumruk boşa çıkınca parlakta çenesine yapıştırıyor.

ondan sonrası pert tabi.:)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bu kimbo dediğimiz adam sokakta 3 5 kuruş için dövüşen elemanları dövebilir anca :) teknik yok horoz gibi saldırıyo yedi çenesine yumruğu yamuldu işte. ayrıca eldivenler boks yapanlar bilir torba eldiveni denilen normal boks eldiveninin çok daha incesi acıyı fazlasıyla hissettirir.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

haha pert etti adamı vala :D:D bu arada paris hilton ile holywood hogan ı da izleyenler arasında gördüm :D

ama kimboya çok üzüldüm adam beleşe yenildi lan düştü salak yumruğu boşa salladı düştü adam da fırsatçı üstünde tepindi :D bence mike tyson un kısa sürede yendiği türden hakşlı galibiyet değildi :D

edit: bidaha serettim de beyaz adam çok çakalmış ha dirsek vurdu sırtına adamı yere hellim peyniri gibi yapıştırdı sorası zaten kolay oldu ama bişi dikkatimi çekti o eldivenlerin kenarı çıkıntı mı ne var adam yumruğu yan yan vurdu :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı:
    -----------------------------

haha pert etti adamı vala :D:D bu arada paris hilton ile holywood hogan ı da izleyenler arasında gördüm :D

ama kimboya çok üzüldüm adam beleşe yenildi lan düştü salak yumruğu boşa salladı düştü adam da fırsatçı üstünde tepindi :D bence mike tyson un kısa sürede yendiği türden hakşlı galibiyet değildi :D

edit: bidaha serettim de beyaz adam çok çakalmış ha dirsek vurdu sırtına adamı yere hellim peyniri gibi yapıştırdı sorası zaten kolay oldu ama bişi dikkatimi çekti o eldivenlerin kenarı çıkıntı mı ne var adam yumruğu yan yan vurdu :S

-----------------------------

hacı dikkatli bak video ya ceneye indirdi kimbo yumruğu boşa sallayınca.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    Beyaz tamamen teknik dovusmus.Tekmeyle felan kimboyu şaşırtmıs.Bide hız var adamda. Kimbo ne oldugunu anlayamadı.Normalde kimbo o beyazı dover...

Long Live Turkey..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek
    Seth de 7 Knockout, Kimbo da 2 KO var. Görür görmez şaşırmadım zaten. Yani Seth işi biliyor,direkt kafaya çalışıyor...
    Artı 14 sn de 1 pushkick, sonuncusu hakemin bacağına olmak üzere 13 yumruk var hani kolay değil :D Eleman bi bulmuş açığı yapıştırmışta yapıştırmış... Kimbo yere düşüpte kalkmaya çalıştığı andaki sağ el hareketi zaten 7. yumrukta falan görülüyor. Kimbonun sırt üstü dönüp hakemin olayı ayılması arasında geçen sürede Seth 5 tane daha yumruk patlatıyor...
    E zaten kaşta ozaman açılıyor... Yani Seth te hem teknik hemde uyanıklık var... ;)

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
Toplam Hit: 10523 Toplam Mesaj: 41