folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kimlik - Presi (PVC) Kaldırma ?

Kimlik - Presi (PVC) Kaldırma ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

arkadaşlar, kimliğin sağından solundan deforme olmuş pvc kaplamayı nasıl kimliğe zarar vermeden komple çıkarabiliriz. (kimlik ehliyet)

spear
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

deforme olmuşsa onu oradan kimliğe zarar vermeden çıkarmam çok çok zor. 

O kadar uğraşana kadar yenisini çıkartman daha mantıklı, çünkü damgası olmayan kimliklere polis sorun çıkartabiliyo..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Nüfus Müdürlüğüne Gidiyorsun Deforme Olan Kimliğimi Değiştirmek İstiyorum Diyorsun, 5 Liramıydı Öyle Bir Miktar para veriyorsun yeni gıccır bir kimlik anında alıyorsun... Uğraşmana değmez..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

ya ehliyet yeni. hiç kullanmadım desem yeridir. 4 senedir cebimde duruyor sadece. ilk aldığım gün pres yaptırdım. yapan kişi "abi biraz kullan, şimdi pvc yaparsak ehliyetin görüntüsü bozulur, resim soluk olur" vs dedi. dinlemedim yaptırdım. cepte durduğu için sürekli ehliyette aşınma yok, sadece pvc lerin köşeleri kalktı. ilk günden beri bunu bekliyordum belki pvc ler kalkarsa yavaş yavaş tümden hallederim diye

spear
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

sanırım nüfus cüzdanı değil de ehliyet senin kimlik dediğin, keşke ehliyete yaptırmasaydın zaten plastik gibi,

ben de bir soru sorayım, kendi hazırlayacağım bir tanıtım kartını nasıl ehliyet gibi sert plastikle kaplarım ya da bunu yapan yerler var mı, normal kağıda basılan bir şeyi ehliyet gibi yapabilirler mi?

ulan bir susar mısın?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

2 tür pres yapıyorlar. birincisi ince, nüfüs cüzdanlarına yapılanlardan, dışarı çıkıyor bir kısmı. benim ehliyete yaptırdığıma 0 (sıfır) pres diyorlar. sanırım o senin işine yarar

spear
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    hocam yeni kimlikler gelecek diyorlar cipli olan acelesi yoksa bekle derim

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

HD10 ve HD10N chipleri ile ilgili bir acik soz konusu tubitak onu duzeltmeye calisiyor AKIS (Akilli Kart Isletim Sistemi)'de chip'in random ozelligi yerine farkli bir sey ureteceklerdi en son; Bu yuzden zor o kartlarin daha gelmesi.

PVC'nin kenarlarini kes; Yeniden ustune kapla (koselerini bantliyip 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

HD10 ve HD10N chipleri ile ilgili bir acik soz konusu tubitak onu duzeltmeye calisiyor AKIS (Akilli Kart Isletim Sistemi)'de chip'in random ozelligi yerine farkli bir sey ureteceklerdi en son; Bu yuzden zor o kartlarin daha gelmesi.

PVC'nin kenarlarini kes; Yeniden ustune kapla (koselerini bantliyip 

desene oda hacklenecek :=))) düzeltirler inş da yeni kimliklere kavusuruz :))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerboy
    Dangerboy's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Nüfus Müdürlüğüne Gidiyorsun Deforme Olan Kimliğimi Değiştirmek İstiyorum Diyorsun, 5 Liramıydı Öyle Bir Miktar para veriyorsun yeni gıccır bir kimlik anında alıyorsun... Uğraşmana değmez..

Bunu yazan senmisin :) eheuheu oldum gulmekden

utuyu iyice isit bide bez koy ustune uc bes ustunde geztir rahat bi sekilde plastigi kaldirirsin hadi kolay gesin :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

valla hcam küçük bi tabla ile kimlik vs kaplamacılar geziniyor bizm burda onlarda bi sıvı var ne oldugunu hiç bilmiyorum ama dıştaki pvc ile kimlik arasına gelicek şeklde sıkıyorlar çok kolay çıkıyor dıştaki pvc. ama oyle değerli bşi olmasa gerek çünkü kendi kutusu yok genelikle dandik camsil şişelerine filan doldurmuş oluyorlar

Toplam Hit: 6132 Toplam Mesaj: 15