folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Kingdom Online ( Knight Online 2 ) - Alfa Testi

Kingdom Online ( Knight Online 2 ) - Alfa Testi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ko gibi olmasa da fena değil. ne zaman ki bizimkiler ko'ya el attı sikerttiler anında.

hangi oyun olursa olsun onun farklı bi havası vardı. şimdi yeniden açsalar oyunu komple koxp filan önüne geçseler sabahı başlarım kasmaya :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

ulan videosunu sen mi çekmiştin videoyu yeni izledim :D

Güzel anlatmışın knk.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

ulan videosunu sen mi çekmiştin videoyu yeni izledim :D

Güzel anlatmışın knk.

Aynen kank ben çektim :) lan bu acemi hallerim ya ilk videolardan :d ama oyun güzel :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

tutmaz.

edit: tutar tutar diyip kendinizi kandırmayın beyler. efsaneydi geldi geçti. zaten efsanelerin hepsinin çıkış tarihi eskilere dayanıyor. 

ko

rappelz

metin2 (kimse efsane değil diyemez)

cabal

silkroad

bunlar döneminin esip gürlemiş sonra fırtına misali yavaş yavaş sönüp gitmiş oyunlar. daha bok gelir böyle efsaneler amk günlerdir mmorpg sitelerinde tavsiyelere bakıp bütün mmorpgleri deniyorum. bıkmadan. usanmadan. grafikler güzel eyv. ama en baştan gelen bir huzursuzluk oluyor içimde. sarmıyor oyun. neyse biraz alışayım sarar diyorum. yok amk bütün yeni çıkan mmorpglerde çoluk çocuk oynuyor. parti yapıyosun muhabbet aynen şu "sikerim belanı ver itemimi geri, vermiyom lan ilk ben gördüm, ks yapma piç, anan zaaa" gibi şeyler işte. sarmıyor amk

not: rappelz gibi bir oyun bilen varsa allah rızası için önersin bana. gerek grafikleri gerek petleri. gerek calsslarının genişliği, açık dünyasının genişliği, hikayesi vs birebir aynı olmalı..

DadasAdam tarafından 13/Eki/13 21:34 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

tutmaz.

edit: tutar tutar diyip kendinizi kandırmayın beyler. efsaneydi geldi geçti. zaten efsanelerin hepsinin çıkış tarihi eskilere dayanıyor. 

ko

rappelz

cabal

silkroad

bunlar döneminin esip gürlemiş sonra fırtına misali yavaş yavaş sönüp gitmiş oyunlar. daha bok gelir böyle efsaneler amk günlerdir mmorpg sitelerinde tavsiyelere bakıp bütün mmorpgleri deniyorum. bıkmadan. usanmadan. grafikler güzel eyv. ama en baştan gelen bir huzursuzluk oluyor içimde. sarmıyor oyun. neyse biraz alışayım sarar diyorum. yok amk bütün yeni çıkan mmorpglerde çoluk çocuk oynuyor. parti yapıyosun muhabbet aynen şu "sikerim belanı ver itemimi geri, vermiyom lan ilk ben gördüm, ks yapma piç, anan zaaa" gibi şeyler işte. sarmıyor amk

not: rappelz gibi bir oyun bilen varsa allah rızası için önersin bana. gerek grafikleri gerek petleri. gerek calsslarının genişliği, açık dünyasının genişliği, hikayesi vs birebir aynı olmalı..

Hocam bu oyunlar efsane değil sadece insanlar başka bişi bilmediği için öyle zannediliyor ve oyun çeşitliliği az olduğu için çok kişi oynuyordu efsan olan oyun varsa ultima online ve World of warcrafttır kesinlikle  :)

İnsanlar çünkü ko metin2 felan bırakınca google aynen şöyle yazıyor " KO gibi Oyunlar,Metin 2 gibi oyunlar silkroad felan. " kimse ne olduğunu bilmediği için o zamanlar tabi o yuzden millet çok oynuyordu şimdi düşün millet internet kafede gta vice city oynuordu belirli bi süre sonra herkez panzer indirip patlatıordu sıkıntıda ortaya KO gibi bişi çıkardılar millet ekmeksiz götürdü ondan yani o dönemde kim ne koysa giderdi yani :)

Ko nun pvp si kötü demiyorum sayılı bir kaç oyunda en az okadar zevk alabildim bi geçmişi olduğu tartışılamaz tabi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

World of Warcraft'ın aylık ne kadar gideri oluyor?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Kazekage bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı

tutmaz.

ko

rappelz

cabal

silkroad

Hocam bu oyunlar efsane değil sadece insanlar başka bişi bilmediği için öyle zannediliyor ve oyun çeşitliliği az olduğu için çok kişi oynuyordu efsan olan oyun varsa ultima online ve World of warcrafttır kesinlikle  :)

İnsanlar çünkü ko metin2 felan bırakınca google aynen şöyle yazıyor " KO gibi Oyunlar,Metin 2 gibi oyunlar silkroad felan. " kimse ne olduğunu bilmediği için o zamanlar tabi o yuzden millet çok oynuyordu şimdi düşün millet internet kafede gta vice city oynuordu belirli bi süre sonra herkez panzer indirip patlatıordu sıkıntıda ortaya KO gibi bişi çıkardılar millet ekmeksiz götürdü ondan yani o dönemde kim ne koysa giderdi yani :)

Ko nun pvp si kötü demiyorum sayılı bir kaç oyunda en az okadar zevk alabildim bi geçmişi olduğu tartışılamaz tabi.

o zaman şöyle yapalım. 3d mmorpglerde efsane diyelim. ultima ile wow a haksızlık etmemiş olurum. haklısın onlar da efsanelerin başında gelen oyunlar :)

ama şöyle de birşey var hocam, yerli ve yabancı neredeyse bütün mmohunt sitelerini gezdim. forumlarda okudum, araştırdım (bu kadar uğraşı derslere versem prof olmuştum heralde :) )  haklısın o zamanlar dünyanın eşşek zamanı derler ya öyle bir zamandı :) ilk adımı atan şirket parayı götürüyodu.. ama cidden bu oyunların yerini tutabilecek oyun bulamadım. alışkanlığın katkısı da büyük tabi..

şu an lineage 2 indiriyorum rappelz'e biraz benzediği için :) bakalım nasıl çıkıcak..

özellikle rappelze benzeme oranı yüksek bir oyun istiyorum. rappelz benim için çok ayrı bir dünyaydı.. ta ki 12 yaş grupları gelip içine edene kadar..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

ko

rappelz

cabal

silkroad

Ben derim.

Ultima Online, World of Warcraft ve Ragnarok Online'ı efsaneler listesine koymayan insan oyun falan oynamamalıdır. Metin 2 demeden önce bir düşünmek lazım, internet kafe müptelası 5-14 yaş çocuklarının efsanesi olabilir anca. O nesilin yeni versiyonu da wolfteam oynuyor işte, KO totalde birkaç saat oynamışımdır arkadaş zoruyla onu da söyleyeyim. Ne kadar düz mantık oyun var seviyor bu insanlar. MMORPG falan dememek lazım içinde RPG'nin ufacık kırıntısı yok şu oyunların hiçbirinde, var diyen de rpg oynamamıştır. Grinding yapmak istiyorsanız bir ton oyun var kaliteli bırakın şunları artık. :D

NigraSilva tarafından 13/Eki/13 23:49 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    Kazekage bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı

tutmaz.

ko

rappelz

cabal

silkroad

o zaman şöyle yapalım. 3d mmorpglerde efsane diyelim. ultima ile wow a haksızlık etmemiş olurum. haklısın onlar da efsanelerin başında gelen oyunlar :)

ama şöyle de birşey var hocam, yerli ve yabancı neredeyse bütün mmohunt sitelerini gezdim. forumlarda okudum, araştırdım (bu kadar uğraşı derslere versem prof olmuştum heralde :) )  haklısın o zamanlar dünyanın eşşek zamanı derler ya öyle bir zamandı :) ilk adımı atan şirket parayı götürüyodu.. ama cidden bu oyunların yerini tutabilecek oyun bulamadım. alışkanlığın katkısı da büyük tabi..

şu an lineage 2 indiriyorum rappelz'e biraz benzediği için :) bakalım nasıl çıkıcak..

özellikle rappelze benzeme oranı yüksek bir oyun istiyorum. rappelz benim için çok ayrı bir dünyaydı.. ta ki 12 yaş grupları gelip içine edene kadar..

Valla lineage 2 oynamadım hiç ama oynayan herkez böyle bir pvp zevki yok diyor çok iyi olduğunu söylüyorlar denemedim hiç güzeldir bakalım. ben rappelze pek sevemedim ya grafiklerinin okadar iyi olduğunu düşünmüyorum ben o yuzden pek oynamadım sanırım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı

ko

rappelz

cabal

silkroad

Ben derim.

Ultima Online, World of Warcraft ve Ragnarok Online'ı efsaneler listesine koymayan insan oyun falan oynamamalıdır. Metin 2 demeden önce bir düşünmek lazım, internet kafe müptelası 5-14 yaş çocuklarının efsanesi olabilir anca. O nesilin yeni versiyonu da wolfteam oynuyor işte, KO totalde birkaç saat oynamışımdır arkadaş zoruyla onu da söyleyeyim. Ne kadar düz mantık oyun var seviyor bu insanlar. MMORPG falan dememek lazım içinde RPG'nin ufacık kırıntısı yok şu oyunların hiçbirinde, var diyen de rpg oynamamıştır. Grinding yapmak istiyorsanız bir ton oyun var kaliteli bırakın şunları artık. :D

ben metin 2 nin ilk oyuncularındanım. 2 tane sw vardı biri doluydu öbürü ne olur ne olmaz diye açılmış yedek swydi. oyunda çok arkadaşım oldu kimisiyle reelde kimisiyle msnde görüşüyodum. bir tane 14-15 yaşında çocuğa rastlamadım ki ilk oyuncular olduğumuz için yeni gelenleri de görüp tanıyoduk. lonca sistemi sayesinde. gerek itemleri olsun gerek karakterleri olsun gerek hikayesi olsun metin2 efsanedir. şu an ki kaliteli oyunların çoğunun da atasıdır. birkaç oyun dışında neredeyse her mmorpgde aynı tablo. metin2 yi kopyalayıp yeni oyun üretiyorlar. 

ben oyunu savunmuyorum oyunun canı cehenneme. sadece senin ön yargılarının yersiz olduğunu belirtiyorum. wow ve ultima gibi oyunları oynamadığım için kişisel listeme almadım.

ayrıca wow ne öyle allah aşkına ? eyv oyuncu kitlesi büyük ama grafikler pastel boyayla çizilmiş gibi. boyutu da on gblarda.. şaka gibi.. 

Toplam Hit: 6952 Toplam Mesaj: 59