folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kiralik Daire Istanbul/Anadolu [Araniyor]

Kiralik Daire Istanbul/Anadolu [Araniyor]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selam muridler isimden dolayi ist/anadolu yakasina tasinma karari aldik. Atasehir belediye yakin calisiyorum. Ve anadolu yakasi hakkinda nerdeyse hic bir fikrim yok.

Aramizda o taraflarda emlakci olan varmi ? siteden biri ile calisirsam kendimi daha guvende hissedecegim gibi me geliyor. Yada su mahalleler iyidir sunlar kotu orda kalma gibi.

Evliyim ve bir cocugum var kendi aracim var ama ulasimi kolay olan semt tercihim.

3+1 olarak dusunuyorum ancak fiyatlar baya yuksek, olmadi 2+1 genis bir evde tutabilirim.

Emlakci olan evi olupda kiraya vermek isteyen varsa bana lutfen pm ile ulasiniz :) 

Ayrica bu civarlarda yasayan tavsiye verebilecek kisilerinde yorumlarini bekliyorum. Semt mahalle vs ortam nasil gibi.

mod not: konu bölümlere dikkat edelim hocam.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

atasehirde kiralar yuksektir hocam. 3+1 yerine 2+1 bakmani oneririm. butcen nedir bilmiyorum ama yeni binalara bakarsan en dandigi bile 3+1 daire 2000 liradan baslar. sana tavsiyem biraz daha umraniye tarafina kayman oralarda daha uyguna bulabilirsin. yada atasehirde 2+1 3+1 eski binalara bakman. ararsan 1500 lere bulabilirsin. 1500 un altinda zor ama. o zaman umraniyeye bakacaksin. residence filan bakarsan 5000 liraya kadar cikar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

küçük bakkalköy içerenköy taraflarında kiralar daha uygun, değerlendirebilirsin.

der die das
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Cekmekoy yakin ve uygun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

küçük bakkalköy içerenköy taraflarında kiralar daha uygun, değerlendirebilirsin.

İçerenköyde 30 yıllık binadan geçen sene çıktım. 1300 e oturuyordum. Ben çıkmadan daha 1450 ye kiraya verdiler. Şuan da duyumlarıma göre 1750-1800 aralığında.

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

bunlar nasıl fiyatlar aq 600 liraya lüks evde yaşıyoruz biz 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Fındıklı'da arkadaşım yeni ev tuttu 1300 tl ye, o bölgeye bakabilirsin. 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

Fındıklıda oturuyorum , burada 3+1 ler 1000-1300 tl arası  ,2+1 ler 8000 -1000 tl arası

kaç liraya kadar arıyorsun ?

bizim yan taraftaki binada var  bir tane  3+1 , kombili eşyalı ,1100  tl olması lazım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı

Fındıklıda oturuyorum , burada 3+1 ler 1000-1300 tl arası  ,2+1 ler 8000 -1000 tl arası

kaç liraya kadar arıyorsun ?

bizim yan taraftaki binada var  bir tane  3+1 , kombili eşyalı ,1100  tl olması lazım

Hocam bize esyasiz lazim findikli huc nakmamistim arastiricam umraniye camlik site mah mustafa kemal mah gibi yerlerde 1500 civari var 3+1 ler 2+1 lerde 1200 1300 cekiolar. Dogrudan atasehir merkez zaten yanina yaklasamayuz :) 

Findiklida ortam nasil hocam olay eylem vs o tarz seyler oluyormu ulasim cevre insani falan nasil

Absolut tarafından 30/Ağu/16 19:31 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bakırköy olsaydı tam bizde dairelere kiracı arıyorduk sana nasip olurdu hocam. :)

Ufak bi taktik vereyim Ümraniye tarafına bak. Oralar hep Fethullah cemaatinin mekanıydı. Şimdi işlerine son verildiği için hepsi akın akın kaçıyor Ümraniye'den. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bakırköy olsaydı tam bizde dairelere kiracı arıyorduk sana nasip olurdu hocam. :)

Ufak bi taktik vereyim Ümraniye tarafına bak. Oralar hep Fethullah cemaatinin mekanıydı. Şimdi işlerine son verildiği için hepsi akın akın kaçıyor Ümraniye'den. 

Valla mustafa 10 numara kiraciyimdir iyi olurdu :) kismet belki siteden biri cikar

Toplam Hit: 1549 Toplam Mesaj: 18
kiralık daire