Kiralık Ev Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hocam ben medical park hastanesinin oralarda oturuyorum. Kiralar burada minumum 1000 tl. hatta şöle diyim 1500 tl ye bulursan öp başına koy derim. Bİr arkadaşla eve çıksın derim ben. Çevremde ev arkadaşı arayan birileri var mı diye sorarrım istersen. Ama ne seni nede kız arkadaşını tanıyorum kefil olamam :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    Seastar bunu yazdı

hacılar ben de kız arkadaşım için bi ev arıyorum. anadolu yakasında olur avrupa yakasında olur 1+1 2+1 olur. en önemli nokta kiranın 1000tl civarı olması ve iyi bi muhitte olması. var mıdır itin sapığın serserinin olmadığı bi yerde bu şartlarda ev kiralayabilceğimiz semt mahalle vs.

Ev sahiplerinin bir çoğu eve dişi dışında geleni yanlış anlıyorlar. Bu yüzden nasıl olacak durumunuz?

Gitmesen gözün arkada kalır, gitsen bir türlü.

Öyle değil mi?

hocam o konuyu atlamışım. tabiki o da önemli. çünkü ben sürekli eve gelip gitcem. muhit ve insan kalitesi olarak bunların problem olmayacağı yer lazım tabi :)

@archair23 hocam zaten bi arkadaşıyla cıkma durumu var. fakat iş yeri yol vs. sorun olursa tek kalcak. zaten başka bi arkadaş kesinlikle istemiyoruz :) bu yüzden muhit önemli. evde tek başına kaldığında benim de onun da kafasının rahat olması gerek. aslında benim bildiğim öyle güzel yerler var ama 2+1 eve 2500tl kira istiyolar :) bizim bütçe biraz daha düşük.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    radyocem62 bunu yazdı

Yazık, ırkçılığın bu kadar kolay ve önemsizmiş gibi dışa vurabilmen çok şaşıttı, tahribattan en azından böyle insanların olması asıl şaşırtandı. Ayrım yapman çok ...... . 

Yurt dışına gittiğinde gittiğin ülkede kalırsan ordaki ırkçıların bakışlarını hissettiğinde , burası gelsin aklına, 

Bu ayrımcılık yüzünden hergun bir şeyler patlıyor bugün gibi!...

patlayan birşey varsa benim götümde patlamıyor :) Tahribatta her telden insan var hocam şaşırma çok , dış ülkeye gittiğimde ırkçı bakışları üstümde hissetmem çünkü şükürler olsun IRK'ım nerde ne yapması gerektiğini bilir öyle Almanya da ki  kekolar gibi barzo barzo hareketler yapmaz.Yaparlarsa zaten ırkçı bakışları üstlerine çekerler ve bakanlarda haklıdır zaten.

Ev arama olayına bir daha girdiğinde ev sahibinin ırkını sormayı sakın unutma.. Ve çok samimi biri isen ev sahibi o bahsini ettiğin ırktan ise o evi tutma..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    Seastar bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    Seastar bunu yazdı

hacılar ben de kız arkadaşım için bi ev arıyorum. anadolu yakasında olur avrupa yakasında olur 1+1 2+1 olur. en önemli nokta kiranın 1000tl civarı olması ve iyi bi muhitte olması. var mıdır itin sapığın serserinin olmadığı bi yerde bu şartlarda ev kiralayabilceğimiz semt mahalle vs.

Ev sahiplerinin bir çoğu eve dişi dışında geleni yanlış anlıyorlar. Bu yüzden nasıl olacak durumunuz?

Gitmesen gözün arkada kalır, gitsen bir türlü.

Öyle değil mi?

hocam o konuyu atlamışım. tabiki o da önemli. çünkü ben sürekli eve gelip gitcem. muhit ve insan kalitesi olarak bunların problem olmayacağı yer lazım tabi :)

Kontrol etmek amaçlı mı?

Aslında beraber eve taşınsanız iki sorunu da halledersiniz. Hem mühit önemli olmaktan çıkar hem de için rahat eder. Üstelik düşük kiralı bir yerde bile oturabilirsiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

kardeş kadıköyde sorunsuz bir şekilde oturmak istiyorsan 2000 tlyi gözden çıkarman gerekiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    radyocem62 bunu yazdı

Yazık, ırkçılığın bu kadar kolay ve önemsizmiş gibi dışa vurabilmen çok şaşıttı, tahribattan en azından böyle insanların olması asıl şaşırtandı. Ayrım yapman çok ...... . 

Yurt dışına gittiğinde gittiğin ülkede kalırsan ordaki ırkçıların bakışlarını hissettiğinde , burası gelsin aklına, 

patlayan birşey varsa benim götümde patlamıyor :) Tahribatta her telden insan var hocam şaşırma çok , dış ülkeye gittiğimde ırkçı bakışları üstümde hissetmem çünkü şükürler olsun IRK'ım nerde ne yapması gerektiğini bilir öyle Almanya da ki  kekolar gibi barzo barzo hareketler yapmaz.Yaparlarsa zaten ırkçı bakışları üstlerine çekerler ve bakanlarda haklıdır zaten.

Insallah bi gun cikarsin yurt disina da sukurler ettigin irkina da malum irk diyen adamlari gorunce bu ettigin laflari hatirlarsin. Abi bu beyinler universite felan okumasin ya cidden nasil bi ufuktur nasil bir nöron toplulugu bu aklim almiyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    Seastar bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    Seastar bunu yazdı

Kontrol etmek amaçlı mı?

Aslında beraber eve taşınsanız iki sorunu da halledersiniz. Hem mühit önemli olmaktan çıkar hem de için rahat eder. Üstelik düşük kiralı bir yerde bile oturabilirsiniz.

hocam ben burda ailemle yaşıyorum zaten: beraber eve cıkma durumu o yüzden zor.  çoğu zaman yanında olabilirim ama sonuçta aileyle de olmak gerekiyor. bu yüzden iyi bi muhit hala aranıyor :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

bu kira fiyatları ne böyle :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    radyocem62 bunu yazdı

Insallah bi gun cikarsin yurt disina da sukurler ettigin irkina da malum irk diyen adamlari gorunce bu ettigin laflari hatirlarsin. Abi bu beyinler universite felan okumasin ya cidden nasil bi ufuktur nasil bir nöron toplulugu bu aklim almiyor

yav he he hadi üniversite falan okumasınmış he amk tamam haklısın sen.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    radyocem62 bunu yazdı

Kardes neyin davasindasin cocuk dusuncelerini normal dışa vurum yapmis ki bencede malum ırk tir gözümde

Toplam Hit: 884 Toplam Mesaj: 21
kiralık ev