Kırgız Aşıķ Atismasi Videosu Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocalar Elcr mi ne bi kanal da gormustum boyke komik yun can cin chon gibi cumlelerle arisiyorlardi bulamadm. Google amca bi video gosteriyor o da sozsuz. Sadece çalgıyla. Bu videoyu bulabilirmsniz kirgiz ozbek turkmen herkes olabilir bu insanlar.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=odsx4WIAjGE bu geldi aklıma :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

sen bu ķ yi nasıl yaptın hoca :D

İmkansizla imkan dahilinde olanin arasindaki tek fark, insanin kararlilik derecesidir. Tommy L.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı

şarkının sözlerini de ekleyelim, anlamayan olur belki elemanın telafuzu yöresel: 

çaranganın hımbı hımbı... çağra korum kayvadıvvı... yara hımmı yanlarımba ... neöre goru avan avey... (aeöeöeöeeeeiiieieeeöeeeeaaeee­ieieeaöe)... Çaranganın gırıldıydı... çarın garnın gördü gördü ... carayn cıngı canıgayda ... çağoyar çoğtar gövey gövey... (aeöeööeeeeieeeeööööeeaeeiiiee­aöe)... hağ huy huvvi hıvvi yoeeöeiiiie... eeeieieüöeeöeeeeiieaaeeieüee..­. habun gavın bayagımmı ... yava soya eğre doğrar... alla vaştı yabayımmın... aya dogar högür högür... (aeöeöeööeiiieieeeöööeaaeeiiei­eeaöe)

contacts.com.tr // ** Ali Asaf'ın (14.04.2018) & Elif Dua'nın (06.09.2019) & Zeynep Sena'nın (31.08.2020) Babası (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek

hayatımdan 1.44 dk çaldın. mutlu musun 

Esirgeyen ve bagisLayan ALLAH ın adiyLa baslasam sana baskalarindan esirgeyip bagislar mi seni bana
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı

sen bu ķ yi nasıl yaptın hoca :D

ekranda toz var sandım, siliyorum siliyorum gitmiyo'..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Oha hangi K dyecektim la. Bu bennm Ķ :)) Telefondan actim konuyu ondan hoca. Samsung Klavye de K ye uzun basmisim.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı

Poet adamin dibisin ha :) ben bunu atisma saniyirdum bi kere gormstm sadece eywallah sagolasin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

sazlı sözlü biişeey arıyosan biraz zor bence çünkü o kültür bize ait bişey biraz kırgızlarda söz olmuyo sadece saz gibi bi enstrumanları var onla yapıyolar bu kültürü, ama araştırmaya önce kırgız şairlerinden, halk ozanlarından başlarsan bulabilrisin

EdepsizPenguen tarafından 25/Eki/13 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı

soldaki adamın çıkardığı ses kurtlar vadisi pusudada var :D Türk sembolü olması lazım

Tengri Türkü korusun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    Poet bunu yazdı

Poet adamin dibisin ha :) ben bunu atisma saniyirdum bi kere gormstm sadece eywallah sagolasin.

Eyvallah hocam ne demek :D İşe yaradıysak ne mutlu

Haa tabi bi de bu versiyonu var,bilenler vardır :D http://www.youtube.com/watch?v=PkSdMOf2WPU

Poet tarafından 25/Eki/13 13:42 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
Toplam Hit: 1763 Toplam Mesaj: 18