folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kırtasiye Malzemeleri HK.

Kırtasiye Malzemeleri HK.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prens
    Prens's avatar
    Erkek

Herkese s.a arkadaslar kırtasiyesi olan yada yardmcı olacak olan varsa 5 yasında oglum anaokuluna başlayacak öğretmenleri sınıfın hepsi tek tip marka istiyor faber castrel kalem boya takımı silgi felan tam listeyi vermedı perşembe cuma verecek 
    okul çantasına kadar alınacak anlayacagınız bu işlerle ugrasan yada dukkanı olan bir murid varsa iletişime geçip hepsini ondan almak istiyorum hem uygun olur dusuncesı hemde para başka yere gitmesin bu zor gunde herkese lazım sitenin kendı ıcınde dönsun dusuncesı ile konuyu açtım konu altına guzel duzgun samımı cevaplarınızı beklıyorum  kolay gelsın 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ben ezberledim şoktan alıp geçiyom:)+

194 tl tutdu 

bundan 4 yıl önce oğlan anaokuluna başlarken 300 lira kişi başı kırtasiye vermiştik sektöre bak amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prens
    Prens's avatar
    Erkek

hacı abi 194 tutsa öpüp başıma koyacam gecen sene biri 850 vermiş biri 1000 tl aşar diyor başka bir veli ile görüştüm oda 1000 tl yakın tuttu dedı :D netten bakıp hesaplıyorum o marka model harbiden tutuyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

bim gecenlerde yanlis animsamiyorsam cuma gunu satti faber castell boya setleri yaninda baska marka da vardi.

bazi bim subelerinde hala boya setleri bulunabilir.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

tabiki faber castrel  alın ki  abimiz almanya da yeni bir şato yaptırabilsin

türk biriyle evli her yaz bodrumda tatil yapıyorlar

https://www.trthaber.com/haber/kultur-sanat/faber-castellin-varisi-turk-kiziyla-evlendi-42431.html

türkler bir boya bile mi yapamıyor yazık bize ya. üzülüyorum.

ablam da anaokulu öğretmeni oda çok beğeniyor bu markayı o ayrı

sizlere tavsiyem:      bence bütün çocuğu olanlar anlaşın

toptan alın

sonrada bölüşün

böylece toptan fiyatına getirmiş olursunuz.    kurstayken kursiyerler böyle yapardı.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prens
    Prens's avatar
    Erkek

sayın futurist kardesım dedıgınde haklısın ama her veli bir degıl biri diyor öğretmenın dedıgınden dısarı cıkamam dıgerı dıyor ben yanaşmam neyse veririm olur biter diğeri ben daha ucuza hallederım felan kımse tarfa degıl anlayacağın biri var ben yurtdısından gelırken kendım getırrım cok ta ucuza gleır dedı :D o derece yanı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hiç kusura bakmasınlar ama öyle öğretmenin de okulun da amk!

Elime kocaman liste tutuşturacaklar, birde hepsini marka marka isteyecekler ve bu markalar en kalitelileri olacak ha?

O kağıdı yediririm adama. Amk millet üç kuruşa muhtaç, bunlar kalemin faber castell olsun bilmem neyin ne marka olsun diye milleti iyice dara sokuyorlar. Sikerler öyle işi.. Ben olsam bütçeme en uygunu hangisiyse onu alırım nokta.

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

hiç kusura bakmasınlar ama öyle öğretmenin de okulun da amk!

Elime kocaman liste tutuşturacaklar, birde hepsini marka marka isteyecekler ve bu markalar en kalitelileri olacak ha?

O kağıdı yediririm adama. Amk millet üç kuruşa muhtaç, bunlar kalemin faber castell olsun bilmem neyin ne marka olsun diye milleti iyice dara sokuyorlar. Sikerler öyle işi.. Ben olsam bütçeme en uygunu hangisiyse onu alırım nokta.

anlamağımım bir şey var faber olmadan yazı yazılmıyormu 

ehliyet kusuna gönderince biz sadece masserati için mi öreticez diyorlar.

saçmalık sağlam bir şey al geç kaleme boyaya 1000 tl verilirmi. 

Yav he he
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

sorsana nekadar komisyon alıyo müdür. paatron

Yav he he
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Amk cocuklarina bak sanki Faber alınca otomatikman çocuk mühendis yada doktor olacak böyle bir şekil yok ya Allah yardımcımız olsun bir kaç seneye aynı dertler bizimde başlıyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prens
    Prens's avatar
    Erkek

3 gundue ayni dert ve veryansin ile konusmadigim sikayetlenmedigim yer kalmadi ama durum bu arkadaslar neyse yapacak bise yok zevk almaya bakacaz

Toplam Hit: 1312 Toplam Mesaj: 16
kırtasiye