folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kısa Menzilli Balistik Füzeler Hakkında

Kısa Menzilli Balistik Füzeler Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocalar sözlüm bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisi ve tezi kısa menzilli bi balistik füze tasarımı. Bunun tasarımı kodlanmış hali modellenmesi ya da çalışma mantığı ile ilgili elinde döküman olan var mıdır acaba ? zira internette arattım ancak bir sonuç alamadım

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

enteresan konu

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

s400 un kaynak kodlari olacakti bende bi bakayim

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

hocam deepweb e bakarsan yabancı dilde kaynaklar bulabilirsin sanıırm..

google da daha önce hiç balistik füze tasarımı ve kodlarına denk gelmedim.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

bilgisayar, balistik fuze tasarimi??? cok iliskili bir tez olmus fake haber

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

[]_Military_handbook._Missile_flight_simulation._P(b-ok.xyz).pdf

[]_Red_SAM._The_SA-2_Guideline_Anti-Aircraft_Missi(b-ok.xyz).pdf

[Boord,_Warren_J_.pdf

[Steven_Zaloga,_Robert_Calow]_New_Vanguard_82_V-2(b-ok.xyz).pdf

S.N._Balakrishnan,_Antonios_Tsourdos,_B.A._White b-ok.xyz .pdf

Bunlarda belki işine yarar birşeyler vardır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Bu tür Askeri Sırların internetden ulaşabiliceğini sanmak baya güzel temiz bir beyine sahip olmak gibi birşey balistik füze yük taşıya bilen füzeler sınıfına giriyor bir bilgi bulucağını sanmıyorum öyle kolay ulaşılır bilgi olsa terör örgütleri üretirdi.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Tonlarca bilgi var hocam, deepwebde çok aradım ama google'da daha kolay tonla veriye ulaştım.

Direkt kaynak kod bulamazsın ancak matematiğine erişebilirsin, komponentlerine erişebilirsin.

Öyle sanıldığı gibi çoook ultra premium diamond korunan bilgiler değil, savunma sanayi fuarlarında kafalarını satan minik minik yüzlerce firma var. Bizim ülkemizde yok. Olmamasının sebebi 4-5 tane firmanın tekel iş yapması, yanına başkasını istememesi.

Ukrayna ile Rusya savaşırken kuzey koreliler tonla veri kaçırdı ve sistem geliştirdi. Bizim türkler de izledi öylece... Ah o gemide biz de olsaydık.

Kaan tarafından 22/Nis/19 23:29 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Kıtalar arası nükleer bonba kodları var ama,balistik zor.Askeri silaha giriyor.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Güzel konu takipteyim

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Tonlarca bilgi var hocam, deepwebde çok aradım ama google'da daha kolay tonla veriye ulaştım.

Direkt kaynak kod bulamazsın ancak matematiğine erişebilirsin, komponent'lerine erişebilirsin.

Öyle sanıldığı gibi çoook ultra,premium,diamond korunan bilgiler değil, savunma sanayi fuarlarında kafalarını satan(`` ,) minik minik yüzlerce firma var. Bizim ülkemizde yok. Olmamasının sebebi 4-5 tane firmanın tekel iş yapması, yanına başkasını istememesi.

Ukrayna ile Rusya savaşırken kuzey koreliler tonla veri kaçırdı ve sistem geliştirdi. Bizim türkler de izledi öylece... Ah o gemide biz de olsaydık.

Sayılı insanlardansın ha. Şeyi merak ettim şimdi; bu tarz Fuar'lara sâde vatandaşı da alırlar mı(aklıma filmin biri geldi, sen Ukrayna deyince,), davetiyesiz sektörden olmayan biri olarak? net üzerinden değil de, -tabi aktif savaş bölgeleri de değil- ama fuar'ların yoğun olarak yapıldığı ülkelerin,şehirlerin ve adları var mı? İdef, defcon gibi gibi. Bunların yıllık programlarına nasıl ulaşırız. Şirketlerden yola çıkabiliriz evet de, dâhâ özelde başka şeyler de var mı?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2226 Toplam Mesaj: 18
füze tez