Kişiye Özel Flash Oyun (Hediyelik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

İtina İle Sevgili Bulunur

Merhaba arkadaşlar konuya istinaden yazmak istedim.Bu işi yıllardır yapıyorum.İletişime geçebilirsiniz.Sağlam referanslarım mevcuttur.

Aradığın sevgili nerede? Belki başka bir şehirde, belki başka bir ülkede ama belki de hemen yanındaki apartmanda. Bunu bilmen için yardımcı olalım mı ?

Müşteri Yorumu

Ben aradığım erkek arkadaşın bizim üst sokakta olduğunu nereden bilebilirdim ki? Tosun beye ücret ödedikten sonra bana hemen yol gösterdi  ve erkek arkadaşımla konuşmaya başladık. 3 aydır çok mutlu bir beraberliğimiz var. Sevgilimi sayenizde buldum! 

Teşekkürler Tosun bey.

Saati kaça ki, 3 ay kadar kullanabilelim :S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar konuya istinaden yazmak istedim.Bu işi yıllardır yapıyorum.İletişime geçebilirsiniz.Sağlam referanslarım mevcuttur.

Aradığın sevgili nerede? Belki başka bir şehirde, belki başka bir ülkede ama belki de hemen yanındaki apartmanda. Bunu bilmen için yardımcı olalım mı ?

Müşteri Yorumu

Ben aradığım erkek arkadaşın bizim üst sokakta olduğunu nereden bilebilirdim ki? Tosun beye ücret ödedikten sonra bana hemen yol gösterdi  ve erkek arkadaşımla konuşmaya başladık. 3 aydır çok mutlu bir beraberliğimiz var. Sevgilimi sayenizde buldum! 

Teşekkürler Tosun bey.

hahahaa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

ilk bulduğum kız için yaptıracam kaybet çok kazanırsın bu işte:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Müşteri Yorumu

Teşekkürler Tosun bey.

Usta benim gibi bi adamın mutlaka bi yerlerde bi sevgilisi olması gerek bi arayıp bulalım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

hasiktir çok iyi ya :D 

çok yaratıcı harika.. sevgilim olursa muhakkak istiyorum böyle bişi..

Hevesini kırmak istemezdim ama hiçbi zaman olmayacak panpa,zaten sen bunu kodlayamadığından değil sevgilin olmadığından düşünemedin ya

Ayrıca çok korkunç duruyo lan

Bosluk tarafından 19/Kas/12 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

çizik olsun :) 

Zehirrr . . .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sabah hatirlat r10 layalim

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

süper olmuş eline sağlık hayırlı satışlarr .)

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Süper hocam çok begendim sevgilim olsa isterdim böyle birşey olsun :D

Ben bu insanları anlamıyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Müşteri Yorumu

Teşekkürler Tosun bey.

sen napıyon burda müdür ya gitmedin mi :D

hocam bu arada kaçtan canlandırcaz seni ? kafa başı kaça patlar bize bu?

Toplam Hit: 4080 Toplam Mesaj: 36