folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kitaplar Hakkında Tavsiyeleriniz....

Kitaplar Hakkında Tavsiyeleriniz....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kaynak yayınlarının  kitaplarını tavsiye ediyorum

www.kaynakyayinlari.com

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

senin neyine kitap okumak kızım geç bunları :D 

ama montein denemelerini okuyabilirsin 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi

seadog bunu yazdı:
    -----------------------------

senin neyine kitap okumak kızım geç bunları :D 

ama montein denemelerini okuyabilirsin 

ortaokulda okuduk onu:Dhem sanane he sanane:Dkalın kafa

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

okunmaya değer kitap tavsiyesi bekliyorsan mahir kaynak ve erhan afyoncu nun kitaplarını tavsiye ederim.soner yalçın gibilerine takılma.selman kayabaşı yükselen bir isim onu da tavsiye ederim özellikle teşkilat kitabı güzel yeni çıkan muhafız o da güzel.bunlardan başka bir de şamil tayyar ı öneririm.son < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> olarak da ömer lütfi mete öneririm özellikle Allah'sız Müslümanlık tavsiyemdir.

olaylara farklı açılardan bakmak istersen graham fuller in Yeni Türkiye Cumhuriyeti kitabı da okunabilir sadece bilgi sahibi olmak için..

geçmiş siyasi ve sosyal olayları için de abdülhamitin kurtlarla dansı okunması gereken bir kitaptır..

Edit : cem erseverin kitapları da okunması gereken kitaplardır...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi

ats30 bunu yazdı:

okunmaya değer kitap tavsiyesi bekliyorsan mahir kaynak ve erhan afyoncu nun kitaplarını tavsiye ederim.soner yalçın gibilerine takılma.selman kayabaşı yükselen bir isim onu da tavsiye ederim özellikle teşkilat kitabı güzel yeni çıkan muhafızdı sanırım o da güzel.bunlardan başka bir de şamil tayyar ı öneririm.son olarak da ömer lütfi mete öneririm özellikle Allah'sız Müslümanlık tavsiyemdir.

olaylara farklı açılardan bakmak istersen graham fuller in Yeni Türkiye Cumhuriyeti kitabı da okunabilir sadece bilgi sahibi olmak için..

geçmiş siyasi ve sosyal olayları için de abdülhamitin kurtlarla dansı okunması gereken bir kitaptır..

sağolasın tavsiyelerin için.alırken bakıcam hepsine.

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

kürtler pkk ve abdullah öcalan A.Cem ERSEVER (jitem'i kuran 3 subaydan birisidir kendisi) milenyum yay. kesinlikle tavsiyemdir. kürt sorununa bakışımı değiştiren kitaplardan birisidir

ihanet çemberi bülent orakoğlu (28 şubat dönemi emniyet istihbarat daire başkanı) timaş yay

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Felsefe dışında kitap okumayı sevmeyen birisiydim bırak kitabı gazetenin bile sadece resimlerine bakardım son 6 aydır o kadar çok kitap okudum ki artık kitap okumanın eziklik olduğunu düşünmeye başladım evet çok seviyorum her bir kitap ayrı bir dünya ama sadece okurken beynindeki düşler ve fikirlerden ibaret ve buda bana depresyonda oolduğumu fark ettirmişti :) Siyasal kitap okumadım hiç bi benzetebileceğim zihin kontrol vardı siyasi yönüde vardı ama ben daha çok beynin gizemine kapılmıştım.Neyse dicem o ki naçizane tavsiyem kitap okumakla kalmayıp o okurken yaşanılan hisleri,inanılmaya değer fikirleri gerçek hayatta kullanamadığınızı görürseniz bir gün kötü hissedebilirsiniz.

Kaçınılmaz olan yiğen;Her romanın bir sonunun olmasıdır.Hangi romana sonunun gelmesinden korktuğun gibi yaklaşırsan o roman seni üzer hayatında devam ettirmeye calısır belli bir süre sonra delirdiğine inanmaya başlarsın.Kaçınılmaz olan son yiğen;ne kadar sallasan da son damlanın dona düşmesidir.Bazı şeyler yalnız yapılmalıdır mesela büyük abdest :D offf beni tahribat değil bu hayat delirtti mq :(

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne tür kitapları okuma alışkanlığın var bilemiyorum ama siyasi ve sosyal içerikli bir kitap istediğine kanaat getirdim yazdıklarından. Ben sana Necip Hablemitoğlu - Köstebek isimli kitabını öneriyorum. Onun haricinde şuan yazarını hatırlayamadığım Fethullah İmparatorluğu isimli kitapları okuyabilirsin.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nirvana1912
    nirvana1912's avatar
    Erkek

1984

Anlayamazsınız...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

nirvana1912 bunu yazdı: